15 najlepszych darmowych programów lojalnościowych, do których warto dołączyć przed świętami

27.10.2016 | Smart Shopping

Dzięki programom lojalnościowym możemy otrzymać rabat na wybrane produkty lub zbierać punkty, wymieniając je na bony gotówkowe. Dzięki temu możemy robić zakupy jeszcze taniej, co jest szczególnie korzystne w gorącym okresie przedświątecznym. Poniżej przedstawiamy listę 15 najlepszych programów lojalnościowych, do których warto dołączyć jeszcze przed świętami.

answear_logo_kuponyANSWEAR

Korzyści: Dołączając do Answear Club będziemy mogli robić zakupy nawet 50% taniej. Za każdy zakup możemy otrzymać od Answear 10% jego wartości.

Jak to działa? Należy zrobić zakupy na kwotę 200 zł, a 20 zł otrzymamy na swoje konto klubowe. Zgromadzone środki można wykorzystać na opłacenie kolejnych zakupów (nawet do 50% wartości jego zamówienia). Przykładowo: kurtka kosztuje 300 zł, na swoim koncie mamy 150 zł i tę część możemy pokryć na opłacenie zamówienia. Za zakup ostatecznie zapłacimy 150 zł.

Jak przystąpić do programu? Należy założyć konto użytkownika w sklepie internetowym i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie Answear.

SMYKsmyk-logo-kod-rabatowy

Korzyści: Karta Smyk & Spółka daje możliwość uzyskania specjalnych ofert, rabatów i bonów zakupowych.

Jak to działa? Robiąc zakupy w sklepach SMYK zbieramy wirtualne puzzle, które możemy wymienić na bony zakupowe. Każda wydana złotówka to 1 puzzel. Za każde 333 puzzle otrzymamy bon rabatowy o wartości 10 zł.

Jak dołączyć do programu? Aby korzystać z rabatów, należy założyć konto na stronie SMYK, zamówić kartę, a następnie aktywować ją w serwisie.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Smyk.

WITTCHENwittchen-logo

Korzyści: Karta Stałego Klienta uprawnia do 10% rabatu na zakupione produkty w salonach firmowych Wittchen oraz w sklepie internetowym. W przypadku karty VIP będzie to rabat 20%.

Jak to działa? Posiadaczem karty stałego klienta może zostać klient, który dokona jednorazowego zakupu za kwotę minimum 500 zł w salonie firmowym Wittchen, bądź sklepie internetowym lub przedstawi paragony z ostatnich 3 miesięcy, informujące o zakupach na łączną kwotę za minimum 1000 zł.

Karta VIP przysługuje osobie, która okaże dowody zakupu, wydane przez salony firmowe Wittchen oraz e-sklep w okresie ostatnich 6 miesięcy na łączną kwotę minimum 5000 zł.

Jak przystąpić do programu? Karta wydawana jest po spełnieniu powyższych warunków, na podstawie wypełnionego i podpisanego Formularza Klienta. Karta VIP jest przesyłana listem poleconym lub wydawana bezpośrednio w salonie.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Wittchen.

4Home - kupony rabatowe4HOME

Korzyści: Dołączając do programu lojalnościowego „Przyjemniaczki” będziemy nagradzani za każde zakupy. „Przyjemniaczki” można wymieniać na pieniądze lub prezenty.

Jak to działa? Przy każdym produkcie w e-sklepie jest podana informacja  na temat liczby „Przyjemniaczków”, jakie możemy uzyskać za jego zakup. „Przyjemniaczki” można również zdobyć za opinię o kupionych produktach lub w ramach organizowanych konkursów. „Przyjemniaczki” można wykorzystać przy kolejnych zakupach, oszczędzając lub otrzymując prezent (do wyboru).

Jak przystąpić do programu? Wystarczy zarejestrować się do programu. Na indywidualnym koncie będzie możliwość podglądu, ile „Przyjemniaczków” posiadamy oraz ile pieniędzy zaoszczędziliśmy.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na 4home.

DOUGLASDouglas - promocje i kody rabatowe

Korzyści: Uzyskując kartę członkowską otrzymujemy bon rabatowy o wartości 40 zł. Dodatkowo za każdy zakup otrzymujemy punkty. W dzień urodzin jubilat dostanie również bon rabatowy 10%.

Jak to działa? Za każde wydane 2 zł otrzymujemy 1 punkt. Liczbę punktów możemy sprawdzić logując się na stronie douglas.pl.

Jak dołączyć do programu? Wystarczy wypełnić wniosek o kartę Douglas na stronie internetowej sklepu online, bądź w sklepie stacjonarnym.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Douglas.

HOME&YOUhome&you

Korzyści: Dołączając do programu Benefits by home&you otrzymujemy dodatkowe środki na karcie lojalnościowej.

Jak to działa? Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł i dołączyć do programu. Za każde wydane 10 zł otrzymujemy 50 gr. Po aktywacji karty wartość złotówek bonusowych zostanie potrojona.

Jak dołączyć do programu? Warunkiem przystąpienia do programu jest wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego w salonie home&you.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Home&You.

BONPRIXBonprix - kupony i promocje

Korzyści: Przystępując do klubu otrzymamy 10% rabatu na każde zamówienie. Należy być aktywnym członkiem klubu oraz opłacać składkę członkowską w wysokości 29,90 zł za pół roku.

Jak to działa? Będąc członkiem klubu możemy uzyskać 10% rabatu na każde zamówienie oraz dodatkowo bon o wartości nawet 100 zł. Jeżeli w okresie rozliczeniowym (styczeń-czerwiec, lipiec-grudzień) dokonamy zakupów na kwotę 600 zł, otrzymujemy bon 20 zł, za 900 zł – 40 zł, za 1200 zł – 60 zł, za 1500 zł – 80 zł, a za 1800 zł dostaniemy 100 zł.

Jak przystąpić do programu? Możemy przyłączyć do klubu za pośrednictwem internetu zaznaczając odpowiednie pole podczas składania zamówienia, drogą telefoniczną lub na karcie zamówienia wpisując X w polu „Tak, chcę zostać członkiem klubu bonprix”.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Bonprix.

ABRAabra-rabaty

Korzyści: Dołączając do programu lojalnościowego możemy otrzymać rabat 5% lub 10% w zależności od liczby zebranych punktów.

Jak to działa? Za każde wydane 10 zł otrzymujemy 1 punkt, za 350 punktów otrzymamy rabat 5% na zakupy, za 500 punktów 10%.

Jak przystąpić do programu? Należy stworzyć konto na stronie abra-meble.pl.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Abra.

TELIMENATelimena.pl - kupony rabatowe

Korzyści: Dzięki przystąpieniu do programu rabatowego uzyskamy od 3% do 10% rabatu na zakupy. Wartość zamówień z ostatnich 365 dni musi przekroczyć 300 zł (3% rabatu), 500 zł (5% rabatu), 700 zł (7% rabatu) lub 1000 zł (10% rabatu).

Jak to działa? Rabat przyznawany jest automatycznie na podstawie wartości zakupów z ostatniego roku. Po przekroczeniu kolejnego progu zmienia się wielkość naliczonego rabatu.

Jak przystąpić do programu? Musimy jedynie posiadać konto w sklepie online i zalogować się przed dokonaniem zakupu.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Telimena.

Dekoracjadomu.plDekoracja Domu - kody rabatowe

Korzyści: Dołączając do Klubu Rabatowego możemy uzyskać rabat adekwatny do wysokości zamówienia, wynikającego z sumy dokonanych zakupów.

Jak to działa? Wielkość rabatu zostaje naliczona po każdym zakupie w e-sklepie. Możemy uzyskać od 3% do 15%. Minimalna wartość zakupów potrzebna do uzyskania rabatu to 1000 zł.

Jak przystąpić do programu? Należy zarejestrować się w sklepie online. Dołączenie do klubu jest bezpłatne.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Dekoracjadomu.

PROMODPromod - promocje i kody rabatowe

Korzyści: Posiadając kartę Promod możemy otrzymać bony za każde wydane 5 zł. Ponadto każdy posiadacz karty ma możliwość skorzystania z innych ofert i promocji dla stałych klientów.

Jak to działa? Za każe wydane 5 zł w sklepie Promod otrzymamy 1 punkt. Jeżeli uzbieramy 100 punktów, to otrzymujemy bon o wartości 20 zł na zakupy.

Jak dołączyć do programu? Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zostawić w jednym z salonów Promod.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Promod.

SEPHORAsephora_logo_kupony_12

Korzyści: Zbierając punkty uzyskamy rabat na kolejny zakup. Nowi posiadacze karty mogą otrzymać 10% rabatu po 4 transakcjach lub uzbieraniu 650 punktów.

Jak to działa? W zależności od liczby zebranych punktów, możemy zostać posiadaczami karty Sephora White, Sephora Black, Sephora Gold. Kartę Black otrzymujemy już po 4 transakcjach lub 650 punktach (1 zł = 1 punkt). Wówczas uzyskujemy rabat 10% na kolejne zakupy. Posiadacze karty Sephora Gold otrzymują dodatkowo prezent urodzinowy – wybrany produkt o maksymalnej wartości 150 zł za 1 zł.

Jak dołączyć do programu? Aby uzyskać kartę Sephora White należy poinformować o tym konsultanta w jednej ze stacjonarnych perfumerii. Następnie trzeba dokonać aktywacji karty na stronie internetowej Sephora.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Sephora.

VENEZIAvenezia_logo_kupony

Korzyści: Dołączając do programu lojalnościowego możemy uzyskać rabaty na kolejne zakupy adekwatnie do wartości dotychczasowych zamówień.

Jak to działa? Po dokonaniu zakupu powyżej 1000 zł otrzymamy rabat 3% na zakupy, powyżej 2500 zł – 5%, powyżej 5000 – 7%, powyżej 7500 zł – 9%, powyżej 10000 – 10%, a wydając kwotę 12 000 zł otrzymamy 12% na zakupy. Kwoty z poszczególnych progów są sumowane.

Jak dołączyć do programu? Wystarczy wypełnić formularz i zostawić go w najbliższym sklepie Venezia.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Venezia.

OCHNIKochnik_logo_kupony

Korzyści: Przystępując do programu lojalnościowego otrzymamy rabat 5% na kolejne zakupu oraz możliwość nieodpłatnej naprawy produktu w ciągu 2 lat od jego zakupu.

Jak to działa? Klienci mogą uzyskać stały rabat 5% pod warunkiem dokonania zakupów za minimum 2000 zł. Nie musi to być jednorazowa transakcja, a łączna suma zakupów z ostatnich 2 lat. Nieodpłatna naprawa zakupionego produktu nie wymaga pokazania paragonu, a koszt naprawy nie może przekroczyć 130 zł.

Jak dołączyć do programu? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w salonie OCHNIK.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na OCHNIK.

BYTOMbytom_logo_kupony

Korzyści: W zależności od posiadanej przez klienta karty jest możliwość uzyskania rabatu kwotowego na przyszłe zakupy.

Jak to działa? Posiadacze Karty Standard za każde wydane 10 zł otrzymują 1 zł rabatu. Natomiast w przypadku karty Premium za każde wydane 20 zł na indywidualne konto wpływa rabat o wartości 3 zł. Ponadto posiadacze karty otrzymują rabat 25% na wybrane wina w sklepie online PIWNICA BYTOM.

Jak dołączyć do programu? Należy dokonać zakupu w sklepie Bytom i wypełnić odpowiedni formularz.

Zobacz wszystkie promocje i rabaty w sklepie na Bytom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

[supsystic-social-sharing id='1']

Powiązane poradniki

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS