Co robić na plaży? 5 sposobów na wakacyjną nudę!

Co robić na plaży? 5 sposobów na wakacyjną nudę!

3 sierpnia, 2022 Uncategorized

Wakacje. Dzięki pędzącemu globalnemu ociepleniu, promienie słoneczne są coraz bardziej gorące. Jednak przychodzą też dni, w których nawet w sprzyjających, wakacyjnych warunkach, opuszcza was kreatywność. Nie macie pojęcia co robić? Co pokażecie znajomym na instagramie, żeby wam zazdrościli? Tego dowiecie się właśnie z tego wpisu!

Nie ma znaczenia, czy jesteście na plaży ze znajomymi, z rodziną czy sami. Bezczynne leżenie i opalanie się cały dzień na plaży nie tylko może znudzić, ale także poważnie zaszkodzić waszej skórze. Dlatego dla was przygotowaliśmy 5 pomysłów na plażową nudę.

 

1. Co robić na plaży? Dla mniej aktywnych – książki!

Książki są doskonałym sposobem na nudę na plaży. Dzięki nim możecie uciec od wkurzającej drugiej połówki lub pobudzonych cukrem i wrażeniami dzieci w światy fantazji dużo przyjemniejszych niż zatłoczona, głośna plaża. Rozbudzająca wyobraźnię fantastyka, trzymający w napięciu kryminał, szokujący reportaż czy gorący romans, księgarnie Tania Książka i Gandalf mają to wszystko! Od niepokonanych klasyków do najnowszych bestsellerów. Byle z dala od wody! Najnowsze badania sugerują, że woda ma negatywny wpływ na wszystkie produkty papierowe 😉

co robić na plaży

 

2. Nie wiesz co robić na plaży? Zadbaj o ciało i umysł!

Dbanie o swoje zdrowie mentalne i dobrą relację ze swoim ciałem stało się ostatnimi czasy jednym z najpopularniejszych trendów. Jeśli nie wiesz co robić na plaży, możesz spróbować medytacji, jogi lub pilatesu. Wybierz mniej zaludnione miejsce i porę wschodu lub zachodu słońca, i mamy to! Idealna relacja na instagramie! Regularnie kultywowana medytacja wpłynie bardzo pozytywnie na Twoje zdrowie, a instagramowe relacje ugruntują twój image zdrowej osoby w oczach twoich znajomych!

co robić na plaży

 

3. Sporty! – odpowiedź na pytanie „co robić na plaży?”

Widzieliście film Top Gun? Wiadomo, że najbardziej seksowne w tym filmie są samoloty, ale druga w kolejności jest scena gry w siatkówkę na plaży. Młode, umięśnione i błyszczące od olejku do opalania ciała wiją się w sportowym szale w rytm hitu z tamtych lat. Chcesz się bawić tak jak przyszli piloci marynarki wojennej USA? Wybierz siatkówkę, ale inne sporty też wchodzą w grę! Jeśli szukasz akcesoriów sportowych, w MM Sport i Hop-Sport znajdziesz dokładnie to, czego szukasz

 

4. Idź pobiegaj!

Bieganie na plaży może być świetną rozrywką. Morska bryza wraz ze wschodzącym słońcem zapewnią nam wyjątkowe wrażenia podczas testowania naszej wydolności. Dodatkową atrakcją jest fakt, że nie wiadomo gdzie dobiegniecie. Może znajdziecie ciekawe, niezaludnione miejsce, którego znajomością popiszecie się w późniejszej części dnia przed waszymi wakacyjnymi towarzyszami? W sklepie Adidas znajdziesz buty, dzięki którym bieganie po piasku będzie jeszcze przyjemniejsze!

 

5. Beach party – ostateczny sposób na plażową nudę!

Imprezy to nie tylko nocne dyskoteki. Zamień zarzygane podłogi i lepkie kabiny w klubowych toaletach na piaszczystą plażę, drinki z palemką i nowe znajomości w skąpych kostiumach kąpielowych! Z pewnością będzie to niezapomniana impreza, którą będziecie wspominać przez lata!

 

Co robić na plaży? Z tego wpisu poznaliście nasze pomysły na plażową nudę. To oczywiście tylko propozycje, jeśli macie jakieś własne pomysły – podzielcie się nimi w komentarzach! Zapraszamy na blip.pl po najnowsze kupony!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *