Black Friday 2022 – Najlepsze tegoroczne okazje!

Black Friday 2022 – Najlepsze tegoroczne okazje!

25 listopada, 2022 Uncategorized

Black Friday to tradycja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Od początku XXI wieku, zwyczaj ten jest przyjmowany przez coraz większą liczbę krajów, głównie z powodów komercyjnych. W Polsce od kilku lat cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Z tego wpisu dowiecie się, jak polować na najlepsze okazje i nie dać się oszukać! Zapraszamy!

Jak szukać promocji z okazji Black Friday?

Przede wszystkim, zachowajmy rozwagę! Black Friday stał się tak popularny, że mówimy już o Black Week! W związku z tym, jesteśmy bombardowanymi chwytliwymi hasłami marketingowymi już od początku tygodnia. Jeżeli zależy nam na upolowaniu okazji w tym okresie, warto jednak zainteresować się już na początku Czarnego Tygodnia. Jeśli polujemy na konkretną rzecz lub przedmiot z konkretnego sklepu, warto zapisać się wcześniej do newslettera. Dodatkowo, możemy zaopatrzyć się w darmowe wtyczki do przeglądarki, które automatycznie zaaplikują dostępne kody rabatowe na stronie sklepu.

Uważaj na manipulacje cenowe!

Coraz więcej uwagi poświęca się procederowi, jakiego dopuszcza się ogromna ilość sklepów podczas Czarnego Tygodnia. Sklepy kilka dni lub tygodni przed wydarzeniem sztucznie zawyża cenę produktu, by podczas Czarnego Tygodnia „obniżyć” cenę, która jest równa lub wyższa niż cena wyjściowa. Jest to działanie nieuczciwe, stosowane zarówno przez małych sprzedawców jak i globalne marki. Jednym sposobem na wystrzeganie się tej pułapki, jest korzystanie z serwisu fakefriday.org. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zapowiada, że wkrótce wejdą w życie przepisy zabraniające zmiany ceny bez podawania najniższej ceny obowiązującej 30 dni przed obniżką.

 

Zapraszamy na blip.pl po kody rabatowe do waszych ulubionych sklepów! nie zapomnijcie śledzić nas na facebooku i instagramie! Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *