Big Star – kody i kupony rabatowe oraz promocje, zniżki

Marka Big Star Limited pojawiła się na polskim rynku w 1994 roku. Wówczas firma uzyskała prawa do dystrybucji produktów na terenie Polski, Czech, Litwy, Białorusi i Słowacji. Rok później rozpoczęto produkcję odzieży w Kaliszu, gdzie do dziś znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. W 1995 roku polsko – szwajcarska spółka (powstała rok wcześniej) otrzymała nazwę Big Star Limited Polska, ponieważ 2/3 jej udziałów były w posiadaniu polskich przedsiębiorców, a produkcja odbywała się na terenie naszego kraju.

 

Aktualne kupony i kody rabatowe Big Star

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O Big Star

Big Star to jedna z najpopularniejszych marek odzieżowych w Polsce. Jej produkty kupić można w kilkuset sklepach stacjonarnych oraz zamówić przez Internet. Zakupom w Big Star często towarzyszy kod rabatowy Big Star upoważniający do korzystnych zniżek. Marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość i modny design. Jej kolekcje skierowane są do odbiorców w każdym wieku, lubiących ubrania w różnym stylu.

W Big Star promocje to codzienność, a atrakcyjne ceny idące w parze z wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów sprawiają, że firma posiada grono wiernych klientów, którzy kupują tam regularnie. Kody Big Star obowiązują zwykle zarówno w sklepie internetowym, jak i lokalach stacjonarnych. Dbając o swoich klientów, marka na bieżąco informuje o nowych kolekcjach i okazjach cenowych w różnych kanałach społecznościowych. Oprócz tego można zdobyć kody rabatowe Big Star, to one umożliwiają różne zniżki. Oczywiście jakość pozostaje taka sama.

big-star_1          big-star_3

O Big Star

Marka Big Star Limited pojawiła się na polskim rynku w 1994 roku. Wówczas firma uzyskała prawa do dystrybucji produktów na terenie Polski, Czech, Litwy, Białorusi i Słowacji. Rok później rozpoczęto produkcję odzieży w Kaliszu, gdzie do dziś znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. W 1995 roku polsko – szwajcarska spółka (powstała rok wcześniej) otrzymała nazwę Big Star Limited Polska, ponieważ 2/3 jej udziałów były w posiadaniu polskich przedsiębiorców, a produkcja odbywała się na terenie naszego kraju.

W 2007 roku całość udziałów trafiła w ręce Polaków – Bogdana Kaczmarka oraz Wiesława Kostery. Dziś to prawdziwy gigant na polskim rynku ubrań dżinsowych. Choć w asortymencie jest wiele odzieży z innych materiałów, to właśnie za świetnej jakości denim Polacy cenią markę najbardziej. Dystrybucja odbywa się w ponad 260 sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju oraz sklepie internetowym. Działalność Big Star wyszła poza granice polski, a firma prężnie funkcjonuje również w Niemczech, Białorusi, na Słowacji, Węgrzech,  Ukrainie i innych europejskich krajach. Marka rozwija się wraz ze swoimi odbiorcami, dlatego w sklepach Big Star kupić można zarówno odzież dla młodych osób, jak i ich rodziców, którzy cenią sobie dobrą jakość i wyszukany styl.

big-star_2     big-star_4

Sklep przyjazny dla klientów

Marka dba o swoich odbiorców nie tylko przez atrakcyjne zniżki Big Star, ale również liczne akcje promocyjne, konkursy i kompleksową obsługę zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym. Bardzo ciekawą opcją, którą oferuje niewiele polskich firm jest zapłata po 14 dniach. Usługa ta nosi nazwę FerBuy i pozwala klientom kupić ubranie, odebrać je i sprawdzić czy dobrze się w nim czują, bez konieczności natychmiastowego płacenia. To bardzo wygodna opcja, o której więcej można przeczytać na stronie firmy.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość skrócenia spodni. Oczywiście produkty Big Star projektowane są tak, by leżały idealnie, jednak trzeba liczyć się z indywidualnymi wymiarami każdego z klientów. Dlatego wszyscy ci, którzy mają problem z dobraniem długości spodni mogą przeczytać o tym na stronie Big Star. Jeśli mimo to ciężko jest znaleźć model dla siebie, warto wybrać się do jednego ze sklepów podanych na liście firmy i poprosić o darmowe skrócenie. Po wzięciu przez personel pomiarów spodnie zostaną odpowiednio przekształcone i po kilku dniach będą gotowe do odbioru. Klienci, których interesuje Big Star rabat mogą sprawdzać aktualne promocje za pośrednictwem zakładki na stronie internetowej sklepu.

Zakupy online

Zakupy przez Internet w sklepie online Big Star to sama przyjemność. Nie trzeba wychodzić z domu, podobnie jak w lokalach stacjonarnych można wykorzystać kupon Big Star, a ponadto często dostępne są korzystne zniżki online. Na stronie można znaleźć jasny podział na ubrania damskie i męskie oraz konkretne kategorie odzieży, co bardzo ułatwia wyszukiwanie. Ponadto możliwe jest znalezienie interesujących produktów według obecnych kolekcji marki. Dla ułatwienia warto przejrzeć Lookbook i sprawdzić jak ubrania leżą na modelach. To duże udogodnienie, którego zwykle nie ma podczas zakupów w sklepach stacjonarnych.

Klientom sklepu online przysługuje możliwość dokonania zwrotu w ciągu 60 dni od otrzymania towaru. Zamówienia dokonane przez Internet odbierać można za darmo w sklepach stacjonarnych. Istnieje również możliwość wysyłki kurierskiej, pocztowej lub odbioru w Paczkomatach InPost. Po wybraniu ubrań i formy wysyłki należy zdecydować się na sposób płatności. Oprócz zapłaty za pośrednictwem FerBuy można wykonać przelew zwykły lub elektroniczny, a także zapłacić przy odbiorze.

Big Star promocja obowiązująca w sklepach stacjonarnych zwykle dotyczy także klientów sklepu internetowego. Big Star prowadzi również program lojalnościowy, dający możliwość stałym klientom zaoszczędzić jeszcze więcej. Na otrzymaną kartę naliczane są rabaty w zależności od wartości zakupu. Wszystkie informacje o firmie, prowadzonych przez nią akcjach i promocjach, czy lokalizacji sklepów stacjonarnych dostępne są na stronie internetowej. Aby być na bieżąco, warto zapisać się na newsletter, za pomocą którego Big Star powiadamia swoich klientów drogą mailową o nowych kolekcjach czy rabatach.

Najpopularniejsze sklepy

Dodatkowy rabat do Wyprzedaży w Wólczanka!

Dodatkowy rabat do Wyprzedaży w Wólczanka!

20% na drugi produkt oraz 30% na trzeci produkt.

Letnia wyprzedaż! Rabaty aż do 50% tylko w Bonprix!

Letnia wyprzedaż! Rabaty aż do 50% tylko w Bonprix!

 

Summer Sale! Rabaty aż do 85% tylko w Magmac!

Letnia Wyprzedaż! Rabaty aż do 85% tylko w Magmac!

 

Summer Sale w Vistula! Rabaty nawet do 70%!

Summer Sale! Rabaty aż do 70% w Vistula!

Rabat dotyczy kolekcji damskiej i męskiej.

Last Minute! Do 50% rabatu na okulary przeciwsłoneczne!

Last Minute! Do 50% rabatu na okulary przeciwsłoneczne! Oferta obowiązuje od 16.06.2022 r. i trwa do 31.07.2022r  lub do wyczerpania zapasów.

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS