Castorama - promocje, rabaty i kody rabatowe do Castoramy

Castorama to popularna marka sklepów wielkopowierzchniowych, specjalizujących się w branży budowlanej, remontowej, wyposażeniu wnętrz i ogrodnictwie. Każdy, począwszy od majsterkowicza będącego amatorem, poprzez ogrodnika, po profesjonalnego budowlańca – znajdzie w tych marketach odpowiednie towary dla siebie. Jest to bardzo uniwersalny sklep, niezwykle popularny zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Aktualne kupony i kody rabatowe Castorama

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O Castorama

Castorama to popularna marka sklepów wielkopowierzchniowych, specjalizujących się w branży budowlanej, remontowej, wyposażeniu wnętrz i ogrodnictwie. Każdy, począwszy od majsterkowicza będącego amatorem, poprzez ogrodnika, po profesjonalnego budowlańca – znajdzie w tych marketach odpowiednie towary dla siebie. Jest to bardzo uniwersalny sklep, niezwykle popularny zarówno w Polsce, jak i na świecie.

castorama-4

Ludzie chętnie go odwiedzają, ponieważ wszystkie meble, urządzenia sanitarne, odzież ochronną, rzeczy do wykonywania instalacji i wykończeń (a także wiele innych) znajdą w jednym miejscu. Produkty, które można nabyć w Castoramie charakteryzują się wysoką jakością, niezwykłą trwałością oraz – co w dzisiejszych czasach jest dla wielu bardzo ważne – niskimi, konkurencyjnymi cenami.

logo

Dodatkowo sieć sklepów Castorama przyciąga do siebie coraz to nowych nabywców poprzez częste promocje i okazje, dzięki którym klienci mogą zaopatrzyć się w potrzebne towary i mają szansę zrobić to za niewielkie pieniądze. Informacje o wszystkich tych zniżkach przekazują klientom sklepu na przykład kody rabatowe.

money-256282_1920

Kody Castorama

Kody rabatowe zwykle działają na takiej zasadzie, że wpisując unikalny kod (złożony z liter, cyfr i znaków specjalnych) można obniżyć wartość swojego zamówienia. Oczywiście chodzi tu jedynie o wartość całej, zorganizowanej przez sklep internetowy promocji. Castorama jest jednak jednym z takich sklepów, w którym podobne możliwości nie funkcjonują. By jednak dowiedzieć się więcej na temat nowych promocji, konieczne byłoby zapisanie się do newslettera, albo po prostu systematyczne odwiedzanie strony sklepu i pieczołowite studiowanie aktualnej oferty. Dla niektórych może i nie byłoby to męczące, jednak jeśli szukamy promocji i zniżek w różnych firmach, jest to już niestety problematyczne.

Rozwiązaniem jest przeglądanie nie stron wszystkich sklepów internetowych, jakie nas interesują, lecz jednego portalu ze zbiorczymi kodami rabatowymi z różnych firm. Może to być na przykład Blip.pl. W jednym miejscu w łatwy sposób sprawdzi się, jakie promocje aktualnie pojawiły się na przykład w sklepie Castorama. Kod rabatowy Castorama wskaże więc, na co teraz są zniżki, albo jakie ułatwienie dla klientów wymyślił właściciel sklepu. Kod przekieruje na odpowiednią podstronę Castoramy, by na przykład bezpośrednio zrobić tam zakupy.

money-256319_1920

O Castorama

Początki Castoramy sięgają roku 1969. Wówczas w mieście Lille we Francji Christian Dubois otworzył pierwszy duży sklep, specjalizujący się w branży budowlanej. Z czasem, w miarę zapotrzebowania, otwierano coraz to nowe markety. W sumie w samej tylko Francji w ciągu około dwudziestu lat powstało ich aż 80. Sukces sprawił, że Castorama odważnie wkroczyła na rynek europejski. Najpierw celem właścicieli stały się Włochy, zaś potem systematycznie zaczęto rozszerzać sieć sklepów i w ten sposób Castorama zagościła na stałe między innymi w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, czy też Rosji. Z czasem firma zaczęła rozwijać się również na rynku azjatyckim (głównie w Chinach oraz w Turcji). Mówiąc o historii firmy, należy jeszcze wspomnieć o roku 2002, kiedy to całość udziałów przejęła Grupa Kingfisher.

10

W Polsce pierwszy sklep Castorama otwarto w roku 1997 w Warszawie. Potem przyszedł czas na Poznań i Kraków. Obecnie w naszym kraju jest blisko 70 wielkopowierzchniowych sklepów Castorama, a znajdują się one w następujących miastach: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Ełk, Gdańsk, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kielce, Kłodzko, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Lubin,  Lublin, Łódź, Mińsk Mazowiecki, Nowy Targ, Nysa, Opole, Ostrowiec Świętokrzyski, Oświęcim, Poznań, Przemyśl, Racibórz, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Skarżysko-Kamienna, Skierniewice, Słupsk, Sosnowiec, Stargard Szczeciński, Swarzędz, Szczecin, Tarnowskie Góry, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zgorzelec, Zielona Góra, Żory.

Jak dokonać zakupów w Castoramie?

Oczywiście, najprostszą wersją zakupów w Castoramie – zresztą jak w każdym innym sklepie – jest pójście do marketu, wybranie towaru i zapłacenie za niego gotówką lub kartą kredytową. Naturalnie można też zrobić zakupy poprzez sklep internetowy. Czytelna strona internetowa i wyszczególnione działy sprawiają, że bez trudu można odnaleźć przedmioty jakie chcemy nabyć. Wystarczy wejść na stronę www.castorama.pl, a następnie wykorzystać opcję „zamów i odbierz”. Po dokonaniu zapłaty towar będzie można odebrać w wybranym markecie. Co ważne, produkty przygotowane są bardzo szybko, bowiem na drugi dzień, a odebrać je można w każdy dzień tygodnia.

shopping-cart-1026501_1920

Kolejną opcją zakupów, jaką oferuje ta sieć, są tak zwane zakupy na telefon. Jeśli zdarzy się sytuacja, że podczas prac remontowo-budowlanych zabraknie nam materiałów, wystarczy zadzwonić do sklepu pod właściwy numer. W tym celu warto mieć przy sobie paragon lub fakturę, na której znajduje się sześciocyfrowy kod danego przedmiotu. Podczas rozmowy należy podać numer produktu i ilość sztuk, jaką chce się zamówić i wskazać adres, pod który kupione przez nas rzeczy mają zostać dostarczone. Wówczas ustalony będzie termin dostawy, zaś klient będzie płacił gotówką przy odbiorze. Jest to niewątpliwie bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu podczas prac remontowo-budowlanych możemy zaoszczędzić bardzo dużo cennego czasu.

Transport i dostawa

Jeśli mamy w planach duże zakupy, a nie mamy odpowiedniej wielkości pojazdu, aby wszystko zabrać ze sobą, będąc w sklepie warto zapytać o transport. Tym bardziej, jeśli zakupiliśmy naprawdę ciężkie przedmioty. Jednak Castorama z myślą o takich właśnie sytuacjach – a przede wszystkim o swoich klientach – posiada w swojej ofercie pojazdy z windą oraz HDS, które są wykorzystywane w przypadku transportu bardzo ciężkich materiałów. Koszt transportu zależy od odległości, jaka jest pomiędzy sklepem a wyznaczonym przez klienta miejscem. Ważną informacją jest to, że przewóz towarów może odbywać się w każdy z siedmiu dni tygodnia. Wystarczy tylko ustalić ze sprzedawcą termin i przedział czasowy.

ico_01

Castorama a prace budowlane

Warto dokonać zakupów w sieci sklepów Castorama, jeśli mamy zamiar wykonywać zaawansowane prace budowlane. Znajdziemy tu bowiem ogromną ilość materiałów, które będą przydatne podczas prac. Począwszy od cegieł, pustaków, pokryć dachowych, okien, czy też przeróżnych narzędzi służących podczas prac (wiertarki, młotki, drabiny, taczki, a nawet betoniarki). Warto wspomnieć również, że w sklepach Castorama można znaleźć także drewno budowlane, konstrukcyjne i płyty drewnopochodne. Ilość oferowanych przez sklep produktów jest olbrzymia, dlatego planując układanie chodnika, czy też kładzenie dachu lub budowę innych konstrukcji, można spokojnie udać się do Castoramy w celu zrobienia zakupów wszystkich potrzebnych nam rzeczy.

ico_11

Castorama a wykończenie wnętrz

Prace budowlane to jedno, ale ładne wykończenie wnętrz to drugie. A wiadomo, że chyba każdemu zależy na tym, aby dom, czy też mieszkanie wyglądało ładnie i robiło pozytywne wrażenie. Dlatego też na takie zakupy powinniśmy się udać do Castoramy. Możemy bowiem znaleźć tam wszystkie produkty (meble i dodatki) zarówno do łazienki, jak i kuchni, a nawet niektóre przedmioty składające się na wystrój pokoi. Wanny, umywalki, toalety, ale także meble łazienkowe i kuchenne. Okapy, blaty, karnisze, a nawet drzwi – to tylko nieliczne z wszystkich produktów, jakie w ramach wykończenia wnętrz oferuje swoim klientom Castorama.

ico_zabezpieczenie_mieszkania_malowanie2

Castorama a ogród

W Castoramie znajdą coś dla siebie również fani ogrodnictwa. Sieć oferuje bowiem wyjątkowo dużą ofertę maszyn ogrodniczych między innymi kosiarek, zraszaczy, nożyc, pilarek, czy też innych narzędzi bez jakich trudno o pracę na terenie zielonym. Potrzebujesz dobrej łopaty? Nie ma sprawy. Musisz kupić mocne grabie? Proszę bardzo. Po zakupach w Castoramie z pewnością będziesz zadowolony. Również znajdą tu coś dla siebie osoby, które lubią relaks w ogrodzie. Dlaczego? Bowiem firma zadbała, aby w jej ofercie znalazł się szeroki asortyment łóżek ogrodowych, hamaków, basenów, trampolin dla dzieci, czy też urządzeń do grillowania. Pamiętajmy, że przygotowany przez Castorama rabat to zawsze okazja, by to wszystko kupić jeszcze taniej.

ico2_drewno_w_ogrodzie

Inspiracje Castorama

Castorama to sklep uwielbiany przez wielu ludzi – w jednym miejscu zyskują bowiem szansę na zakup najwyższej jakości produktów do domu i ogrodu, które mogą służyć nie tylko do jego budowy (dachy, parapety, cegły, sklejki, drabiny), założenia w nim instalacji elektronicznych, elektrycznych, wentylacji, klimatyzacji, instalacji kominkowych i ogrzewania, lecz także i pieczołowitego wykończenia wnętrza. Zyskujemy narzędzia remontowo-budowlane i odzież ochronną, narzędzia malarskie, a także artykuły do czyszczenia i pielęgnacji. Do tego szeroki asortyment drzwi, umywalek, wanien, blatów, szaf, regałów, łóżek i wielu innych przedmiotów, pomagających w urządzeniu wnętrza. Ale Castorama poszła o krok dalej i służy swoim klientom również inspiracjami, na których mogą się wzorować.

Inspiracje i porady przygotowane zostały dla wszystkich tych, którzy pragną swoje wnętrza urządzić ze smakiem i wielką oryginalnością – a jednak pragną by były to wnętrza przede wszystkim przytulne. Castorama dobrze zna się na modzie i wie, co obecnie jest na topie – ale potrafi również dać swoim klientom mnóstwo cennych rad. Przykładowo wyjaśniając jak odnowić stare tapety, albo opisując warunki sprzyjające malowaniu. Pomocne zdjęcia ilustrują wszystkie pomysły na wnętrza – klient może je wykorzystać w swoim domu.

woman-1484279_1280

Zniżki Castorama czynią zresztą o wiele łatwiejszym zakup wielu produktów, które dla niektórych osób był nieosiągalne, ale po obniżce są w stanie je dostać. Wymyślana przez Castorama promocja jest zawsze dostosowana do potrzeb klienta. Jest na przykład oferowana w okresie wakacyjnych, letnich remontów, które zwiększają zapotrzebowanie na nowe kabiny prysznicowe, kolekcje mebli czy terakotę. Kupon Castorama przekieruje do nowych okazji każdego, kto tylko tego zechce. Warto kupować w Castoramie, ale nigdzie nie warto przepłacać!

Najpopularniejsze sklepy

Do 70% rabatu na artykuły ogrodowe oraz zwierzęce w Emako!

Do 70% rabatu na artykuły ogrodowe oraz zwierzęce w Emako!

Co trzecia roślina gratis z kategorii SALE w Sadowniczy!

Co trzecia roślina gratis z kategorii SALE w Sadowniczy!

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS