Extra Portfel – kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

Extra Portfel to serwis online udzielający szybkich pożyczek przez Internet, który należy do firmy CreamFinance Poland od 2013 roku. Od początku swojego działania stara się oferować darmowe pożyczki dla pierwszych klientów, które są oparte na uczciwych zasadach pożyczania. Extra Portfel to marka, która stale uświadamia klientom jak ważne jest odpowiedzialne pożyczanie, dlatego zawsze warto dwa razy się zastanowić nad wzięciem pożyczki. Serwis Extra Portfel powstał właśnie po to, aby spełnić potrzeby osób, które są w trudnej sytuacji życiowej i nagle potrzebują środków pieniężnych, które będą mogli przeznaczyć na dowolny cel.

Ponadto specjalizuje się on w udzielaniu darmowych pożyczek gotówkowych bez wychodzenia z domu i dzięki takiej strategii działania zdobył już wielu wiernych klientów. To właśnie dla nich ma przygotowane ciekawe Extra Portfel kupony rabatowe. Przede wszystkim firma wyróżnia się nieszablonowym podejściem do klienta, a także przemyślaną pod każdym względem ofertą tak, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu nowym klientom. W porównaniu do innych konkurencyjnych firm marka ta także udziela darmowych pożyczek, ale na znacznie dłuższy okres czasu niż jej konkurenci. W przypadku firmy Extra Portfel okres ten obejmuje nie 30 dni, a 45 dni, dlatego jest to o wiele lepsze rozwiązanie dla klientów, którym zależy na elastyczności i dłuższym okresie spłaty pożyczki.

Aktualne kupony i kody rabatowe Extra Portfel

Pożyczki do 5000 zł na 45 dni w Extra Portfel

Dołącz do grona stałych klientów, pożyczaj na atrakcyjnych warunkach do 5000 zł nawet na 45 dn...
pobrań łącznie: 27764 Oferta nieograniczona czasowo

Pierwsza pożyczka 2000 zł na 45 dni za 0 zł w Extra Portfel

Oferta dla nowych klientów, złóż wniosek poczekaj na decyzję, pożycz do 2000 zł nawet na 45 dni...
pobrań łącznie: 15031 Oferta nieograniczona czasowo

O Extra Portfel

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, które chcesz przeznaczyć na dowolny cel? Planujesz opłacić rachunki za wynajem mieszkania, a może szukasz dodatkowych środków pieniężnych, aby zaplanować rodzinne wakacje w egzotycznym kraju? Niezależnie od tego jaki jest Twój cel warto wykorzystać kody Extra Portfel, dzięki którym możesz otrzymać dodatkowe zniżki do wykorzystania lub najlepszą ofertę pożyczki bez obawy o jakiekolwiek ukryte koszty.

Extra Portfel to marka finansowa, która przede wszystkim wyróżnia się nie tylko podejściem do klienta, ale także bardzo przemyślanymi warunkami pożyczania pieniędzy w przeciwieństwie do wielu innych parabanków. Jeśli więc czujesz, że masz nagłą potrzebę pożyczenia pieniędzy, aby pokryć ważny wydatek, zaplanować dużą inwestycję lub po prostu zyskać potrzebną ilość gotówki – warto zdecydować się na rozpatrzenie oferty tego pożyczkodawcy. W Extra Portfel uzyskanie pożyczki gotówkowej jest bardzo proste! Wystarczy dokładnie przemyśleć kwotę wnioskowanej pożyczki i spełnić minimalne formalności, aby po kilkunastu minutach otrzymać informację zwrotną o decyzji pożyczkowej. Podczas składania wniosku dobrą praktyką jest to, aby wykorzystać Extra Portfel zniżki, dzięki którym unikniesz prowizji za udzielenie pożyczki.

Aktualne promocje w Extra Portfel

Chcesz zdobyć dodatkową gotówkę, aby przeznaczyć ją na dowolny cel? Marzysz o nowym odkurzaczu, opłaceniu ważnych wydatków, które nie mogą poczekać albo o odwiedzinach krewnych z drugiego końca Polski? Sprawdź co może zaoferować Ci firma pożyczkowa Extra Portfel i już dziś wykorzystaj swój kod rabatowy Extra Portfel, aby zgarnąć najlepsze bonusy. Wykorzystując Extra Portfel kod masz szansę na otrzymanie pożyczki bez dodatkowej prowizji. Jeśli więc zależy Ci na otrzymaniu gotówki szybko, bezpiecznie i bez obawy o dodatkowe koszty – warto zapoznać się z warunkami pożyczania w Extra Portfel i dokładnie je przeanalizować. Teraz warto regularnie sprawdzać jakie promocje Extra Portfel się pojawiają, aby obniżyć koszty udzielenia pożyczki lub otrzymać najlepszą ofertę na darmową, pierwszą pożyczkę.

Dlaczego warto pożyczać w Extra Portfel?

W życiu zdarzają się różne sytuacje, które wymagają natychmiastowego działania i wydawania pieniędzy. Jeśli brakuje Ci środków na koncie, aby pokryć bieżące zobowiązania finansowe lub chcesz pożyczyć tylko określoną kwotę pieniędzy, aby dołożyć do tych, które już posiadasz – sprawdź co oferuje Extra Portfel. To marka finansowa, która szanuje zdanie swoich klientów i ma dla nich naprawdę przemyślaną ofertę wygodnych pożyczek online. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz zastrzyku dodatkowej gotówki – możesz sprawdzić jakie zniżki Extra Portfel ma dla takich klientów jak Ty!

Pierwsza darmowa pożyczka

Chcesz, aby Twoja pierwsza pożyczka była całkowicie za darmo? To możliwe w Extra Portfel! Każdy klient, który prawidłowo wypełni wniosek o pożyczkę przez Internet, a zarazem posiada zdolność kredytową ma szansę otrzymać nawet do 2000 złotych za darmo, czyli bez dodatkowych opłat prowizyjnych. Jeśli chcesz pożyczyć taką kwotę wystarczy wypełnić prawidłowo wniosek na stronie internetowej serwisu, wykorzystać Extra Portfel kod, aby otrzymać najlepszą ofertę pożyczki bez dodatkowych kosztów, a także spełniać wszystkie warunki firmy pożyczkowej.

Jeśli serwis uzna, że zostały one spełnione – otrzymasz pierwszą pożyczkę w wysokości 2000 złotych na okres 45 dni. Aby jednak nie mieć problemów ze spłatą pożyczki, warto trzymać się tego terminu, a nawet zapisać go sobie w kalendarzu. Pamiętaj o tym, że przekroczenie tego terminu spłaty może wiązać się z koniecznością spłacenia odsetek i może spowodować naliczenie dodatkowych opłat.

Jak pożyczać z głową w Extra Portfel?

Aby otrzymać pożyczkę za pośrednictwem serwisu internetowego Extra Portfel należy dokładnie zapoznać się z warunkami udzielania pożyczek online, a także wypełnić wniosek, który znajdziesz na stronie internetowej serwisu. Najpierw należy dokładnie określić wysokość kwoty, którą chcesz pożyczyć i czas trwania pożyczki. Następnie, jeśli już zdecydujesz się na pożyczkę w Extra Portfel, wystarczy zatwierdzić swój wniosek przez kliknięcie przycisku „Weź pożyczkę”.

Po kliknięciu takiego przycisku, strona przekieruje Cię do wniosku o pożyczkę, który należy wypełnić ostrożnie, podając wszystkie wymagane dane. Nie ma innego sposobu, aby otrzymać pożyczkę niż wypełnienie wniosku o pożyczkę przez Internet. Jesteś ciekawy, co czeka Cię dalej? Gdy wypełnisz poprawnie wniosek, po upływie kilku minut otrzymasz wiadomość e-mail od Extra Portfel lub SMS z decyzją o pożyczce dla Ciebie. Pamiętaj również o tym, aby w trakcie wypełniania wniosku mieć przygotowany kod rabatowy Extra Portfel.

Jak dostać pożyczkę w Extra Portfel?

Jeśli chcesz otrzymać pożyczkę za pośrednictwem tego serwisu pożyczkowego musisz być osobą pełnoletnią, ale Extra Portfel udziela pożyczek osobom, które ukończyły 21. rok życia. Swoją ofertę serwis pożyczkowy kieruje więc do osób od 21. roku życia do 70. roku życia. W związku z tym, jeśli jesteś pełnoletnią osobą, ale masz mniej niż 21 lata – nie otrzymasz pożyczki w Extra Portfel. Pożyczki online u tej firmy przeznaczone są dla osób, które posiadają stałe miejsce zamieszkania w kraju i legitymują się dowodem osobistym. Spełniasz te wymagania i potrzebujesz pieniędzy w kilka minut? Wypełnij wniosek na stronie internetowej i oczekuj na decyzję od Extra Portfel!

Co warto wiedzieć zanim pożyczysz pieniądze?

Extra Portfel zawsze sprawdza zdolność kredytową swoich klientów zanim wyda pomyślną decyzję o otrzymaniu pożyczki online. Każdy klient, który złoży wniosek za pośrednictwem serwisu będzie musiał przejść 3-stopniową weryfikację zdolności kredytowej. Ale bez obaw! Extra Portfel chce się tylko upewnić, czy masz zdolność kredytową, aby spłacić pobraną pożyczkę. Na początku firma dokładnie sprawdza jakie dane są zawarte w BIG Infomonitor, czyli weryfikuje swoich klientów w ramach pierwszej próby weryfikacyjnej.

Następnie każdy klient jest weryfikowany w Krajowym Rejestrze Długów znanym jako KRD. Trzecim etapem pożyczkobiorcy jest sprawdzenie baz ERIF. Jeśli przejdziesz pomyślnie wszystkie etapy weryfikacji – otrzymasz pierwszą, darmową pożyczkę do 2000 złotych za darmo, czyli bez żadnych dodatkowych kosztów.

Konsekwencje za nieterminową spłatę pożyczki

Zastanawiasz się jakie konsekwencje wiążą się z niespłaceniem pożyczki w wymaganym terminie 45 dni? Przede wszystkim w pierwszej kolejności masz do dyspozycji przedłużenie tego terminu o kilka kolejnych dni i skorzystanie ze specjalnej oferty refinansowania swojej pożyczki. Jeśli taka propozycja nie będzie dla Ciebie atrakcyjna warto zdecydować się na dokładne przemyślenie kwoty, którą chcesz pożyczyć w Extra Portfel.

Jeśli nie spłacisz pobranego zobowiązania w terminie wiązać się to będzie z karami, odsetkami za opóźnienie w spłacie pożyczki, windykacją, monitami i rozprawą sądową. Ponadto Twoja zdolność kredytowa obniży się, a Ty zostaniesz wpisany do rejestru dłużników w bazach takich jak BIG, KRD i ERIF. Pamiętaj o tym, żeby pożyczać pieniądze odpowiedzialnie, jeśli obawiasz się, że możesz nie zdążyć na czas ze spłatą w wymaganym terminie.

O Extra Portfel

Extra Portfel to serwis online udzielający szybkich pożyczek przez Internet, który należy do firmy CreamFinance Poland od 2013 roku. Od początku swojego działania stara się oferować darmowe pożyczki dla pierwszych klientów, które są oparte na uczciwych zasadach pożyczania. Extra Portfel to marka, która stale uświadamia klientom jak ważne jest odpowiedzialne pożyczanie, dlatego zawsze warto dwa razy się zastanowić nad wzięciem pożyczki. Serwis Extra Portfel powstał właśnie po to, aby spełnić potrzeby osób, które są w trudnej sytuacji życiowej i nagle potrzebują środków pieniężnych, które będą mogli przeznaczyć na dowolny cel. Ponadto specjalizuje się on w udzielaniu darmowych pożyczek gotówkowych bez wychodzenia z domu i dzięki takiej strategii działania zdobył już wielu wiernych klientów.

To właśnie dla nich ma przygotowane ciekawe Extra Portfel kupony rabatowe. Przede wszystkim firma wyróżnia się nieszablonowym podejściem do klienta, a także przemyślaną pod każdym względem ofertą tak, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu nowym klientom. W porównaniu do innych konkurencyjnych firm marka ta także udziela darmowych pożyczek, ale na znacznie dłuższy okres czasu niż jej konkurenci. W przypadku firmy Extra Portfel okres ten obejmuje nie 30 dni, a 45 dni, dlatego jest to o wiele lepsze rozwiązanie dla klientów, którym zależy na elastyczności i dłuższym okresie spłaty pożyczki.

 

Jak wykorzystać kody rabatowe Extra Portfel

Jeśli szukasz pożyczki online dla siebie z myślą o nowych zakupach, inwestycjach czy spełnianiu marzeń o wymarzonych wakacjach – warto dokładnie sprawdzić jakie rabaty Extra Portfel czekają na Ciebie w sieci internetowej. Dzięki nim unikniesz prowizji a także ukrytych kosztów i w konsekwencji zaoszczędzisz pieniądze. To właśnie takie bonusy cieszą najbardziej każdego, kto chce otrzymać darmową pożyczkę bez żadnych dodatkowych opłat.

Krok 1 – Wybierz kupon na zakupy

Sprawdzaj regularnie jakie kody promocyjne Extra Portfel ma przygotowane dla takich klientów jak Ty i wybieraj je z naszego serwisu. Jeśli interesuje Cię kupon Extra Portfel na otrzymanie darmowej pożyczki – sprawdź go teraz i rozważ decyzję o wypełnieniu wniosku.

Krok 2 – Sprawdź szczegóły

Pamiętaj o tym, aby każde kody Extra Portfel dokładnie sprawdzić i upewnić się, że są aktualne i że możesz je wykorzystać. Jak to działa? Wystarczy wybrać swój kod, który chcesz wykorzystać, zapoznać się z informacjami do kiedy jest ważny. Czasami zdarzają się kupony bez określonego terminu. Jeśli na taki trafisz wystarczy kliknąć na szczegóły kodu, pobrać go i zachować na później.

Krok 3 – Wykorzystaj swój kod

Wykorzystanie kodu jest proste. Gdy już go znajdziesz – kliknij! Strona przeniesie Cię automatycznie do serwisu z pożyczkami Extra Portfel.

Najpopularniejsze sklepy

Rabaty dla stałych klientów Lendon

Zarejestruj się, pożyczaj regularnie i korzystaj z indywidualnych rabatów dla stałych klientów

Pożyczka na każdą okazję do 5000 zł w Pożyczka Plus

Pożyczaj do 5000 zł, skorzystaj z elastycznego terminu spłaty nawet do 65 dni

Pożyczka do 1000 zł za 10 zł w Pożyczka Plus

Za pierwszą pożyczkę do 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł, RRSO 12,87%

Pożyczki do 20% taniej dla stałych klientów

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z bonusów

Przedłużenie spłaty o 30 dni za 274 zł w Pożyczka Plus

Nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, przedłuż spłatę nawet o 30 dni

Pożyczki do 5 000 zł na 45 dni w Lendon

Zarejestruj się i pożyczaj nawet do 5 000 zł na 45 dni

Bonusy dla członków Klubu Dobrego Klienta w Profi Credit

Dołącz do Klubu Dobrego Klienta, zyskasz wyższe limity pożyczek,szybszą wypłatę, mniej formalności i infolinię VIP

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS