Kupony rabatowe Helios – promocje do kina Helios

Helios może poszczycić się tytułem największej sieci kin w Polsce, biorąc pod uwagę liczbę posiadanych obiektów. Na stan z roku 2016, dysponuje on 37 kinami, które łącznie oferują możliwość wyświetlania filmów na 206 ekranach. Jednocześnie, w kinach Helios, oglądać filmy może aż 42 000 osób. Prezentowane filmy są w 100% scyfryzowane.

Aktualne kupony i kody rabatowe Helios

Maratony filmowe za 27 zł w kinach Helios

Kup bilet w wyznaczonym terminie i skorzystaj z promocyjnych cen
pobrań łącznie: 13562 Oferta nieograniczona czasowo

Bilety za 10 zł w czwartki w kinach Helios

Skorzystaj z promocji Kultura Dostępna, w czwartki o 18.00 bilety na wybrane polskie filmy za 10 z...
pobrań łącznie: 12220 Oferta nieograniczona czasowo

O Helios

Helios to jedna z największych, ogólnopolskich sieci kin, która oferuje szeroki zakres repertuaru oraz liczne imprezy cykliczne z maratonami i kinem kobiet włącznie. Kupony Helios, dostępne na naszej stronie, zapewniają możliwość znaczącego obniżenia kosztów wyjścia do kina. Dlatego też, jeżeli chcesz zaprosić ukochaną na randkę, sprawdź jakie oferuje Helios promocje dla Ciebie. Planujesz wyjście całą rodziną? Kupony do kina Helios to idealny sposób na zaoszczędzenie sporej sumy, którą możesz przeznaczyć na późniejszy deser, zjedzony we wspólnym gronie. 

O Helios

Helios może poszczycić się tytułem największej sieci kin w Polsce, biorąc pod uwagę liczbę posiadanych obiektów. Na stan z roku 2016, dysponuje on 37 kinami, które łącznie oferują możliwość wyświetlania filmów na 206 ekranach. Jednocześnie, w kinach Helios, oglądać filmy może aż 42 000 osób. Prezentowane filmy są w 100% scyfryzowane.

Małe i duże miasta

Podczas rozmieszczania obiektów, sieć Helios stawia głównie na miasta o małej i średniej wielkości, chociaż nie brak ich także w największych aglomeracjach kraju. Helios wchodzi w skład jednej z największych, krajowych spółek medialnych – Agora S.A. Główna siedziba Helios znajduje się w Łodzi.

Kina Helios znajdują się w następujących miastach: Bełchatów, Białystok, Bielsko – Biała, Bydgoszcz, Dabrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jelenia Góra, Kalisz, Kędzierzyn Koźle, Kielce, Konin, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sosnowiec, Starachowice, Szczecin, Tczew oraz Wrocław.

Kupony rabatowe Helios - 3D - blip.pl

Kupony rabatowe Helios na repertuar i projekty specjalne

Każdy kupon Helios to szansa na tańsze wyjście do kina. Ich zróżnicowanie daje szansę na dopasowanie propozycji filmowych do swoich upodobań kulturalnych. Klienci mogą wybierać pośród bieżącego repertuaru, który zawiera w sobie szereg najnowszych i wartych uwagi produkcji, dobieranych z myślą o różnych stylach kinematografii oraz wieku widzów. W ramach projektów specjalnych, możesz wybierać pośród następujących wydarzeń: Kino Konesera, Kino Kobiet, Maratony filmowe, Helios dla dzieci oraz Kultura Dostępna. Ich szczegółowy opis oraz terminy znajdują się na stronach internetowych poszczególnych kin. Sieć posiada również specjalne oferty dla firm, szkół i innych grup zorganizowanych.

Informacje o konkretnym kinie

Jeżeli interesuje Cię wybrana Helios promocja, sprawdź czy obowiązuje w Twoim kinie. Informacje na temat najbliższych obiektów, znajdują się na stronie Helios.pl. Otrzymasz tam podstawowe dane z zakresu ilości sal i miejsc, lokalizacji, przejrzysz galerię oraz zapoznasz się ze szczegółami kontaktowymi (z mapą dojazdu włącznie oraz rozpiską komunikacji miejskiej, umożliwiającej dojazd osobom niezmotoryzowanym). Znajdują się tam także dane teleadresowe, pozwalające na skontaktowanie się z obsługą kina.

Kupony rabatowe Helios - pepsi i popcorn - blip.pl

Jak zarezerwować bilet on-line?

Helios rabat wykorzystasz podczas rezerwacji biletu on-line. Wystarczy, że wejdziesz do zakładki repertuar, wybierzesz odpowiedni dzień a otrzymasz informację, jakie filmy są dostępne i o jakiej godzinie odbędzie się ich wyświetlenie. Po kliknięciu na odpowiedni tytuł, przejdziesz do sekcji, w której możesz zarezerwować bądź kupić bilet. Wyświetli się wtedy schemat sali, z ponumerowanymi miejscami. Te, na polach w kolorze szarym są wolne, te na polach różowych zajęte.

Kanapy podwójne zostały zaznaczone literą K, widniejącą przy numerze oraz zielonym kolorem pola. Klikając na konkretne miejsca, podświetlą się one na kolor granatowy. Gdy zdecydujesz już, gdzie chcesz siedzieć, kliknij przycisk dalej. Wtedy pojawi się podsumowanie zamówienia, byś mógł sprawdzić jego poprawność.

Po zaakceptowaniu treści, przejdziesz do okienka z danymi osobowymi. Wpisując je, będziesz mógł odebrać zarezerwowany bilet do pół godziny przed rozpoczęciem seansu. Tutaj również znajduje się specjalne pole, by wpisać kod rabatowy Helios, uzyskany na naszej stronie. W podsumowaniu otrzymasz numer zamówienia, którym będziesz mógł się posłużyć do odbioru biletów. Zapłacisz za nie przy kasie, bądź możesz to zrobić drogą elektroniczną, wybierając opcje kup bilet zamiast rezerwuj.

Jak wykorzystać kody rabatowe Helios

Krok 1 – znajdź kupon

Przejrzyj znajdujące się na naszej stronie promocje Helios. Każda z nich posiada specyficzny zakres obowiązywania, w związku z czym, sprawdź dokładnie, czy będzie Ci oferowała odpowiednio dopasowany upust, o satysfakcjonującej wartości.

Krok 2 – skopiuj kod rabatowy

Kody rabatowe Helios znajdują się w opisie każdej oferty. Wystarczy, że klikniesz w zlokalizowaną tam ikonkę a kod promocyjny Helios zostanie wyświetlony. Skopiuj jego treść i zachowaj do użytku podczas rezerwacji biletów. Pamiętaj, iż kody rabatowe Helios posiadają limitowany termin ważności.

Krok 3 – Wklej kod na stronie kina

Kupony Helios upoważniają do zniżek, które są automatycznie naliczane, podczas składania zamówienia. Wystarczy, że podczas wypełniania danych wkleisz treść kodu w odpowiednie okienko a uzyskasz pożądany upust.

Najpopularniejsze sklepy

Rabat 8% za zapisanie się do newslettera

Dołącz do grona odbiorców newslettera, zyskaj kod rabatowy -8% na pierwsze zamówienie

Rabat do -40% na wszystko w Tania Książka!

Skorzystaj z rabatu do -40% na wszystko w Tania Książka!

Książki i gry na ferie z rabatem do -60% w Tania Książka

Skorzystaj  z promocji, kup wybrane książki i gry z rabatem nawet do -60%

Książki G. Martina do 55% taniej w Tania Książka.

Skorzystaj z promocji do -55% w Tania Książka.

Książki do 9 zł w Taniaksiazka.pl!

Taniaksiazka.pl oferuje książki na każdą kieszeń i we wszystkich przedziałach wiekowych. Warto przejrzeć całą ofertę na stronie głównej.

Kursy za 29,99 zł w ESKK

Kup wybrany kurs językowy w promocyjnej cenie 29,99 zł

Książki do 9 zł w TaniaKsiazka.pl

Skorzytstaj z promocji, kup wybrane książki w atrakcyjnej cenie do 9 zł.

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS