Kody rabatowe Heyah – promocje i najnowsze kody promocyjne do Heyah

Heyah to sieć komórkowa, której operatorem jest T-mobile. Oferuje zarówno korzystne abonamenty, jak i usługi telefonii na kartę. Usługi Heyah oferowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Niezależnie od tego, na którą ofertę się zdecydujesz, da Ci ona pełną swobodę i spore oszczędności – a przy tym nie musisz z niczego rezygnować. To sieć dla ludzi kochających swobodę! Zmiana dotychczasowego operatora na Heyah to dobra zmiana – szczególnie, jeśli zrobisz to za pośrednictwem strony Heyah.pl i wykorzystasz zniżki Heyah.

Aktualne kupony i kody rabatowe Heyah

50% rabatu na ofertę bez limitu w Heyah.

Skorzystaj z promocji, wybierz abonament i zyskaj 50% rabatu na ofertę bez limitu i 10 GB internetu...
pobrań łącznie: 5418 Oferta nieograniczona czasowo

Połączenia międzynarodowe już od 19 gr/min. w Heyah.

Skorzystaj z promocji, wybierz abonament z tanimi rozmowami zagranicznymi.
pobrań łącznie: 250 Oferta nieograniczona czasowo

50% rabatu na ofertę bez limitu w Heyah.

50% rabatu na ofertę bez limitu, rozmowy, sms-y, mms-y i 10 GB w Heyah.
pobrań łącznie: 3995 Oferta nieograniczona czasowo

14,99 zł za 2GB Internetu i nielimitowane SMSy/MMSy w Heyah

Kup pakiet Smart M ważny przez 30 dni za 14,99 zł a otrzymasz 2GB Internetu oraz nielimiotowane SMSy...
pobrań łącznie: 1620 Oferta nieograniczona czasowo

Selfie stick gratis w Heyah

Przy zamówieniu oferty za min. 34,98 zł otrzymasz w prezencie selfie stick
pobrań łącznie: 1 Oferta nieograniczona czasowo

Zakończone kupony i kody rabatowe Heyah

Promocja zakończona

Bonusy za rejestrację numeru na kartę w Heyah

Zarejestruj swój numer w Heyah i otrzymaj 10GB Internetu oraz nielimitowane rozmowy przez 30 dni po pierwszym doładowaniu za 25 zł
 

O Heyah

Telefony komórkowe i smartfony to podstawowe narzędzia komunikacji z innymi. Zamiłowanie do długich lub częstych rozmów hamowane jest jednak przez wysokie koszty: spędzające sen z powiek rachunki lub znikające w szybkim tempie środki z konta w telefonie na kartę. Wybierając operatora, zwracamy więc uwagę nie tylko na pakiety darmowych minut do różnych sieci, ale także na niskie koszty połączeń, smsów i łączności z Internetem. Druga ważna kwestia to doskonała jakość połączenia i dobry zasięg. Wszystkie te cechy spełnia Heyah – jeden z najbardziej lubianych operatorów w Polsce. 

Dlaczego warto wybrać Heyah?

Jeśli masz dość niejasnych umów abonamentowych, comiesięcznych, niespodziewanych kosztów związanych z używaniem telefonu komórkowego, bądź też musisz prowadzić rozmowy patrząc jednocześnie na zegarek i kontrolując czas połączenia, czas najwyższy zmienić operatora na takiego, który zapewni swobodę w każdej kwestii. Operator Heyah pojawił się na polskim rynku w 2004 roku i szybko zdobył uznanie wśród szerokiej rzeszy klientów. Po kilku latach nieco w cieniu, znów zawładnął rynkiem. Choć początkowo grupą docelową była młodzież, dziś z usług Heyah coraz częściej korzystają również osoby starsze.

heyah_promocje_kody_kupony_rabatowe1

Od samego początku istnienia, sieć ta wyróżniała się świeżymi pomysłami i nastawieniem na maksymalne dopasowanie oferty do potrzeb użytkowników. Tym, co do dziś wyróżnia Heyah na tle pozostałych operatorów, są korzystne oferty – przede wszystkim takie, które nie powodują żadnych zobowiązań i ograniczeń. Z abonamentu możesz zrezygnować już nawet po pierwszych 30 dniach korzystania z niego. Heyah oferuje także nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, bez ograniczeń. Czy coś, co jest tak korzystne, może być jeszcze tańsze? Odpowiedź brzmi: tak! Zapewniają to liczne Heyah promocje, dostępne w postaci kodów rabatowych na stronie blip.pl. Zobacz, jak w prosty sposób skorzystać z atrakcyjnej zniżki!

O Heyah

Heyah to sieć komórkowa, której operatorem jest T-mobile. Oferuje zarówno korzystne abonamenty, jak i usługi telefonii na kartę. Usługi Heyah oferowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Niezależnie od tego, na którą ofertę się zdecydujesz, da Ci ona pełną swobodę i spore oszczędności – a przy tym nie musisz z niczego rezygnować. To sieć dla ludzi kochających swobodę! Zmiana dotychczasowego operatora na Heyah to dobra zmiana – szczególnie, jeśli zrobisz to za pośrednictwem strony Heyah.pl i wykorzystasz zniżki Heyah.

heyah_promocje_kody_kupony_rabatowe2

Heyah – oferta na abonament

W ofercie operatora Heyah znajdziesz atrakcyjne oferty zarówno na abonament, jak i na kartę. Najtańszy abonament możesz mieć już za 29.98 zł miesięcznie, a z każdej umowy możesz zrezygnować już po miesiącu, jeśli nie będziesz zadowolony. Umowa odnawiać będzie się co miesiąc – dopóty, dopóki jej nie zerwiesz. To prawdziwy hit wśród abonamentów, dający ogromną swobodę! Jak prezentuje się pełna oferta Heyah na abonament?

→ Smart S to tylko 29.98 zł miesięcznie. W pakiecie otrzymujesz rozmowy do wszystkich bez limitu, a także 1 GB Internetu.

→ Smart M to najlepiej sprzedająca się oferta. Za 34.98 zł miesięcznie otrzymujesz rozmowy do wszystkich bez limitu, a także SMS-y i MMS-y do wszystkich – także nielimitowane! Dodatkowo w pakiecie masz 2 GB Internetu.

→ Smart L za 39.98 zł miesięcznie daje Ci darmowe minuty do wszystkich bez limitu, a także nieograniczone, darmowe SMS-y i MMS-y – także do wszystkich. Prócz tego otrzymujesz 3GB Internetu, oraz darmowy dostęp do Facebooka oraz Whats App Chatu.

→ Formuła Smart XL to pakiet dla wymagających. Za 49.98 zł miesięcznie otrzymasz 5 GB Internetu, a także nielimitowany rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich. Dostęp do serwisu Facebook oraz Whats App Chat także jest nieograniczony.

Wszystkie oferty abonamentowe dostępne są bez długoterminowej umowy! Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na abonament za minimum 35 złotych, w nagrodę od sieci otrzymasz eleganckie, firmowe słuchawki.

heyah_promocje_kody_kupony_rabatowe3

Heyah – oferta na kartę

Jeśli jednak mimo wszystko wolisz ofertę na kartę, Heyah także Cię nie zawiedzie. Do wyboru masz jeden z kilku atrakcyjnych pakietów. Co Heyah oferuje na kartę? Wybierz jedną z czterech atrakcyjnych ofert.

→ Smart S to doładowanie tylko za 9.99 zł, ważnych przez 30 dni. W tej cenie otrzymujesz 1 GB internetu.

→ Smart M to bestseller. Za 14.99 zł, ważnych przez 30 dni, otrzymasz nie tylko podwójną ilość Internetu (2 GB), ale dodatkowo zyskasz SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich!

→ Smart L to tylko 19.99 zł do wykorzystania przez 30 dni. Za tą cenę otrzymasz 3 GB Internetu, a także SMS-y i MMS-y do wszystkich, bez limitu. Dodatkowa korzyść to nielimitowany dostęp do Facebooka i Whats App Chatu.

→ Formuła XL to 29.99 zł na 30 dni. W ofercie otrzymasz aż 5 GB Internetu, a do tego SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich. Z Facebooka i Whats App Chatu także korzystasz bez ograniczeń.

Ceny za połączenia w każdej formule na kartę także są niezwykle korzystne: minuta połączenia to zawsze 0.29 zł, 0,14 zł za SMS do wszystkich sieci, a także 0.28 zł za MMS do 100 KB. Każdą ofertę możesz wzbogacić jeszcze bardziej, aktywując pakiety:

→ nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne,

→ smart społeczność,

→ 60 minut do wszystkich sieci,

→ wszędzie rozmawiaj,

→ tańsze połączenie międzynarodowe.

Jak kupować na Heyah.pl?

Za pośrednictwem strony Heyah.pl możesz naprawdę wiele: zamówić dowolny pakiet, wybrać abonament, sprawdzić stan konta, a także doładować telefon. Wzory wszystkich umów oraz regulaminy korzystania z poszczególnych usług są udostępnione do wglądu – dzięki temu nie ma mowy o niedomówieniach i pomyłkach. Zawsze wiesz, na co się decydujesz i jakie są warunki!

heyah_promocje_kody_kupony_rabatowe4

Chcesz podpisać umowę na abonament? Wystarczy, że przy wybranym klikniesz „Zamów teraz”, a zostaniesz poinstruowany krok po kroku, co należy robić. Pierwszą opcją do wyboru będzie cel: przydzielenie nowego numeru, przeniesienie numeru z innej sieci lub przejście z Heyah na kartę.

Poniżej wyświetli się oferta, jaką wybrałeś – upewnisz się, że nie kliknąłeś przez pomyłkę czegoś innego. Jeśli chcesz wybrać jednak inny abonament, wystarczy, że klikniesz „zmień”, a powrócisz do poprzedniego menu wyboru pakietu. Następnie wyświetli się formularz, w którym musisz uzupełnić dane osobowe, niezbędne do zawarcia umowy i zaakceptować regulamin oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do zawarcia i realizowania warunków umowy. Teraz pozostanie Ci już tylko wybór sposobu dostawy oraz płatność.

heyah_promocje_kody_kupony_rabatowe5

Heyah w sieci

Aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami i promocjami, a także komunikatami, warto śledzić Heyah w sieci. Operator aktywnie działa w serwisie Facebook, gdzie informuje o nowych pakietach i abonamentach, a także udostępnia kody Heyah. Heyah działa również na Google +, dzięki któremu będziesz na bieżąco z wszystkimi promocjami. Odwiedzając kanał Heyah na YouTube, zobaczysz ciekawe filmiki promocyjne, które powiedzą Ci więcej o sieci.

Heyah – obsługa klienta

W zakładce „Obsługa Klienta” masz dostęp do dodatkowych funkcjonalności.

→ Obniż koszty: tutaj znajdują się wszystkie dostępne pakiety, jakie możesz aktywować, by cieszyć się dodatkowymi bonusami. Obok każdej usługi znajduje się kod, dzięki któremu ją włączysz, a także plik PDF ze szczegółami dotyczącymi korzystania z niej. Pakiety dostępne są zarówno dla ofert abonamentowych, jak i tych na kartę (podane osobno) i obejmują minuty, SMS-y i Internet.

→ Inne usługi: w sieci Heyah możesz korzystać z dodatkowych usług, które znacznie podniosą komfort użytkowania telefonu w Heyah. Spośród nich możesz wybrać: Poczta Głosowa, Heyah Kto tam, Szafa gra, Pakiet bezpieczeństwa, Już jestem, Połączenia wideo i konferencyjne.

→ Pomoc: tutaj znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące użytkowania telefonu w sieci Heyah. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w FAQ. Z poziomu tej zakładki doładujesz konto, dowiesz się, gdzie i w jaki sposób zarejestrować swoją kartę SIM, otrzymasz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa kupowania w sieci oraz sprawdzisz dostępność sieci, Internetu mobilnego oraz HotSpotów w Twojej okolicy.

heyah_promocje_kody_kupony_rabatowe6

Tutaj dowiesz się również, w jaki sposób możesz skontaktować się z Heyah oraz zarządzać swoim kontem za pośrednictwem strony. Zgubiłeś lub zniszczyłeś kartę SIM? Zajrzyj do zakładki „Pomoc”, a dowiesz się co dalej. Zobacz, w jaki sposób przenieść numer do Heyah czy skonfigurować swój telefon. Zapoznasz się tutaj także z cennikami i regulaminami.

→ Doładuj online: tutaj możesz doładować swoje konto. Wybierz kwotę, numer telefonu, podaj adres email i zapłać. Gotowe!

→ Poprzednia oferta na kartę. W tej części zamieszczone zostały poprzednie oferty na kartę.

Dzięki przejrzystej grafice i intuicyjnym menu, a także prostej obsłudze wszystkich funkcjonalności, korzystanie ze strony Heyah.pl jest przyjemne. Dodatkową korzyść zapewnia zawsze kupon Heyah, dostępny na stronie blip.pl!

Jak wykorzystać kody rabatowe Heyah

Krok 1 – znajdź kupon

Jeśli chcesz zmienić operatora na Heyah – nic prostszego. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Heyah.pl i wybierzesz interesującą Cię ofertę, a następnie zamówisz ją właśnie przez stronę. Aby wykorzystać promocyjne kupony Heyah, wystarczą trzy kroki. Pierwszy z nich to znalezienie kodów rabatowych dla Heyah na stronie blip.pl. Najłatwiej będzie użyć w tym celu wyszukiwarki na tej stronie, wpisując nazwę Heyah. W odpowiedzi otrzymasz listę kuponów właściwych właśnie dla tej marki. Na każdym z nich znajdować będzie się informacja o rodzaju zniżki, jaką daje.

Krok 2 – skopiuj kod rabatowy

W następnej kolejności musisz wybrać jeden z wyświetlonych kuponów – ten najbardziej dla Ciebie atrakcyjny. Aby móc wykorzystać kod promocyjny Heyah, musisz go skopiować. Kliknij w tym celu na wybrany kupon – w ten sposób wyświetlisz zawartość. Teraz ją skopiuj i miej pod ręką: zaraz będziesz z niej korzystać.

Krok 3 – wklej kod na stronie sklepu

Przejdź na stronę Heyah.pl i złóż zamówienie na interesującą Cię usługę, na którą kupon daje Ci zniżkę. Przed ostateczną jego akceptacją, musisz znaleźć pole oznaczone jako miejsce właśnie na kod rabatowy – tam umieść kod promocyjny Heyah. Określona zniżka zostanie automatycznie doliczona. To już wszystko – prawda, że proste i przyjemne?

Najpopularniejsze sklepy

Darmowa dostawa

Przy zakupie za minimum 299 zł – bezpłatna dostawa w zlotewyprzedaze.pl

Darmowa rejestracja w eDarling

Zarejestruj się bezpłatnie na eDarling i znajdź swoją drugą połowę.

20% rabatu dla nowych użytkowników Groupon

Zarejestruj się i skorzystaj z kodu rabatowego na pierwsze zakupy

Nawet 26 GB Internetu za 5 zł w Virgin Mobile

Za dodatkowe 5 zł otrzymujesz 2 razy więcej Internetu aż do 26 GB w zależności od pakietu

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo w Net Credit

Przy pierwszej pożyczce do 2000 zł i terminowej spłacie – 0 zł kosztów.

Pakiety 3w1 od 8 zł w a2mobile

Przenieś numer do a2mobile i korzystaj z pakietów na rozmowy,smsy i Internet już od 8 zł

Złoty Numer od 0 zł w Virgin Mobile

Wybierz i zamów łatwy do zapamiętania numer już od 0 zł z pakietem lub bez

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS