Kasa Stefczyka – kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

Kasa Stefczyka, a właściwie Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka to przedsiębiorstwo finansowe, które w pierwszym okresie swojej działalności kierowało swoją ofertę do wąskiej grupy pracowników przedsiębiorstw Wybrzeża Gdańskiego. Druga połowa lat 90-tych to czas dynamicznego rozwoju firmy, dzięki czemu Kasa Stefczyka stała się instytucją finansową, która głównie obsługiwała klientów należących do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej.

Od początku swojego istnienia priorytetem dla Kasy Stefczyka było zadowolenie klientów, przemyślana oferta produktów finansowych i jednocześnie dynamiczny rozwój. Aktualnie Kasa Stefczyka stanowi jedną z największych firm o charakterze oszczędnościowo-kredytowym w Polsce, która obsługuje swoich klientów w ponad 400 placówkach.

Czym wyróżnia się Kasa Stefczyka? Przede wszystkim w dobie współczesnego kryzysu finansowego marka ta dba o zgromadzony kapitał swoich klientów i zapewnia ich finansom bezpieczeństwo. A działalność spółki wykorzystuje jedynie do tego polski kapitał. Od początku działalności misją Kasy Stefczyka była wysoka edukacja finansowa Polaków, a także ich stabilizacja finansowa. W związku z tym na przestrzeni lat firma zaangażowała się w wiele projektów edukacyjnych. To one miały pogłębiać wiedzę Polaków w różnym wieku na temat tego, jak skutecznie zarządzać budżetem domowym i oszczędnościami.

Aktualne kupony i kody rabatowe Kasa Stefczyka

Pożyczka Internetowa z obniżonym oprocentowaniem w Kasa Stefczyka

Wypełnij formularz kontaktowy online i skorzystaj z oferty Pożyczki Internetowej z obniżonym opro...
pobrań łącznie: 950 Oferta nieograniczona czasowo

Pożyczka do 160 tys. zł na dowolny cel w Kasa Stefczyka

Pożyczka Gotówkowa to produkt idealny dla Ciebie, jeśli chcesz zyskać gotówkę, którą możesz...
pobrań łącznie: 10 Oferta nieograniczona czasowo

Pożyczka Duża gotówka z ratą 99 zł miesięcznie w Kasa Stefczyka

Potrzebujesz 7000 zł? Na dowolny cel? Ze stałą i niską ratą? Przedstawiamy rozwiązanie! Teraz codzienne...
pobrań łącznie: 156 Oferta nieograniczona czasowo

Zakończone kupony i kody rabatowe Kasa Stefczyka

Promocja zakończona

Darmowe przelewy na doładowania w Kasa Stefczyka

Darmowe przelewy na doładowania „w naszej Rodzinie”! Wszystkie przelewy wykonywane przez członków Kasy na doładowania telefonów komórkowych w sieci „w naszej Rodzinie” są zwolnione z opłat....
 

O Kasa Stefczyka

Szukasz godnej zaufania firmy pożyczkowej, z bogatą ofertą, która została zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach? Świetnie trafiłeś, bo Kasy Stefczyka od lat wyróżnia przemyślana oferta produktów finansowych, które spełniają potrzeby klientów i wróżą zadowoleniem! Sprawdzaj jakie promocje Kasy Stefczyka są dostępne w sieci i korzystaj z nich, kiedy tylko masz na to ochotę! Dzięki nim możesz zyskać pożyczkę na atrakcyjnych i bardzo konkurencyjnych warunkach, a także obniżyć oprocentowanie swojego zobowiązania finansowego, dzięki czemu zyskujesz podwójnie! Kasa Stefczyka oferuje dobrej jakości usługi własnie dla ciebie!

Przyjazny proces kredytowy znajdziesz tylko w Kasach Stefczyka, dlatego warto zaufać firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i jednocześnie dokładnie sprawdzić jej ofertę! Kasy Stefczyka kody to przydatna propozycja dla osób, które korzystają z pożyczek internetowych i gotówkowych oraz pragną uzyskać najniższe oprocentowanie i oszczędzić na koszcie udzielonej pożyczki.

Aktualne promocje w Kasie Stefczyka

Jedną z najpopularniejszych promocji przygotowanych przez Stefczyka dla nowych klientów jest gwarancja niższego oprocentowania przy pożyczce przez Internet! Wystarczy prawidłowo wypełnić wniosek internetowy o pożyczkę, aby cieszyć się najniższym oprocentowaniem pożyczkowym! Ponadto pomocne mogą być zniżki Kasy Stefczyka, które zostały przygotowane dla nowych i stałych klientów. Dzięki nim pożyczanie stanie się przyjemne i proste, także dla osób, które dopiero zaczynają współpracować z Kasami Stefczyka!

kasa-stefczyka-pozyczki-okazje-kupony

A jeśli masz dużo zobowiązań finansowych i chcesz je skonsolidować, aby płacić jedną ratę miesięczną, to Kasy Stefczyka ma dla Ciebie przemyślaną ofertę. Tylko tu zapłacisz wszystko w ramach jednej raty, która może być niższa niż suma wszystkich Twoich pożyczek! Ponadto korzystając z takiego rozwiązania, masz możliwość uzyskania dodatkowego wsparcia pieniężnego! Atrakcyjne oprocentowanie to kolejna zaleta konsolidacji w Kasach Stefczyka! Podobnie jak szybka decyzja kredytowa i przyjazny harmonogram wygodnej spłaty! Dzięki konsolidacji możesz spłacić pożyczki gotówkowe, pożyczki ratalne, kredyty za samochody, karty kredytowe, a nawet debet w swoim własnym rachunku osobistym!

Kilka informacji o ofercie i produktach

Kasy Stefczyka swoją ofertę kierują do organizacji pozarządowych, fundacji. A oprócz tego spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, kościelnych osób prawnych, związków zawodowych. A także innych firm oraz klientów indywidualnych. W ofercie Kas Stefczyka znaleźć można m.in. szeroki zakres pożyczek, kont, lokat, ubezpieczeń i ofert specjalnych, a także liczne Kasy Stefczyka kody rabatowe.

kasa-stefczyka-pozyczki-promocje-pieniadze-niskie-oprocentowanie

Jakie produkty znajdziesz mają dla swoich klientów Kasy Stefczyka? Teraz każdy, kto złoży wniosek o pożyczkę przez Internet, zyska gwarancję obniżonego oprocentowania! Wystarczy tylko podać wszystkie dane niezbędne do wypełnienia wniosku i już! Możesz w pełni cieszyć się niższym oprocentowaniem swojej pożyczki i spełnić marzenia, które do tej pory były stale odkładane. Oprócz tego Kasa Stefczyka może zaproponować Ci ubezpieczenie.

Pożyczka gotówkowa w Kasach Stefczyka – dlaczego warto?

Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz wziąć pożyczkę gotówką, warto to zrobić właśnie u Stefczyka! Dlaczego? To produkt idealny dla Ciebie, jeśli chcesz zrealizować duże lub mniejsze plany zakupowe i nie zamierzasz ich odkładać na później. Możesz pożyczyć od 1000 złotych do nawet 160 tysięcy na dowolnie wybrany cel. Przyjazne zasady spłaty to coś, co wyróżnia Kasy Stefczyka od innych firm pożyczkowych na rynku. Kolejna zaleta to dogodny harmonogram spłaty i wygodny okres kredytowania, który trwa od 4 miesięcy do 120 miesięcy.

okazje-lokata-kasa-stefczyka-kody-rabaty

Tylko w Kasie Stefczyka możesz ustalić od razu termin spłaty pierwszej raty pożyczki tuż po otrzymaniu gotówki! Kupon Kasy Stefczyka pozwoli Ci uzyskać pożyczkę gotówkową na najlepszych warunkach. Dlatego warto sprawdzać jakie kody pojawiają się w sieci i łapać najlepsze okazje! Starając się o pożyczkę gotówkową – czekasz tylko kwadrans, czyli 15 minut na decyzję kredytową! Ponadto tylko od tej firmy pożyczkowej możesz uzyskać Pożyczkę Internetową na najlepszych warunkach i skorzystać ze starannie przygotowanej obniżki! Wypełnij wniosek i zyskaj gwarancję najniższego oprocentowania!

Jak otrzymać pożyczkę?

Jeśli potrzebujesz pilnie środków pieniężnych, warto rozważyć pożyczkę od Kasy Stefczyka. Możesz ją uzyskać, wypełniając swoimi danymi wniosek internetowy o pożyczkę, dostępny na stronie internetowej lub skontaktować się telefonicznie z jednym z doradców. Rozmawiając z doradcą przez telefon, możesz przybliżyć mu swoją sytuację finansową, dzięki czemu oszacuje on Twoją zdolność kredytową. W ten sposób oszczędzasz czas oczekiwania i jednocześnie zyskujesz szybciej cenne informacje. Jeśli umówisz się z doradcą na spotkanie – oszacuje on Twoją zdolność kredytową. Jeśli decyzja będzie pozytywna, umówi Cię na kolejne spotkanie w jednej z placówek należących do Kasy Stefczyka.

pozyczki-kody-kupony-kasa-stefczyka

Jak powstała Kasa Stefczyka?

Kasa Stefczyka rozpoczęła działalność w 1993 roku z inicjatywy Franciszka Stefczyka i od samego początku wyraźnie akcentowała branżowy charakter własnych produktów finansowych, kierowanych do szczególnej społeczności klientów. Lata 90. to czas fuzji wraz z innymi kasami spółdzielczymi, w efekcie czego powstała specjalna instytucja, a wraz z upływem czasu kolejne placówki tak, aby korzystanie z usług Kasy Stefczyka było wygodne i dostępne dla każdego klienta.

Nagrody i wyróżnienia Kasy Stefczyka

Kasa Stefczyka to firma od wielu lat nagradzana za swoje zasługi na rynku finansowym. W 2010, 2011 i w 2012 roku zdobyła tytuł „Najlepszy SKOK”. Było to w ramach organizowanego konkursu finansowego przez Gazetę Bankową. Ponadto zdobyła pierwsze miejsce aż w dwóch kategoriach jednocześnie i została nagrodzona za najlepszą strukturę finansową portfela oraz za dynamikę działania. Zaszczytnym tytułem jest Godło Jakość Obsługi, który przyznawany jest na podstawie opinii klientów i wyników szczegółowych audytów eksperckich. Ponadto w 2010 roku Kasa Stefczyka otrzymała wyróżnienie jako Finansowa Marka Roku 2010. Zrobiła to zdobywając nagrodę od „Gazety Finansowej” za swoje produkty, a także za dbałość o klientów.

kasa-stefczyka-kupony-kody

Kasa Stefczyka została uhonorowana tytułem Złoty „Laur Klienta 2010” ze względu na swoje finansowe produkty, czyli pożyczki godne zaufania. Nagroda ta jest przyznawana przez Grupę Media Partner. Ponadto Kasa Stefczyka zdobyła także Platynowy Laur Klienta „Grand Prix 2010”, który jest przyznawany jako nagroda za trzykrotny tytuł Złotego Lauru Klienta.

7 lat temu firma zmieniła nazwę ze SKOK Stefczyka na obecną Kasę Stefczyka. Historia firmy odebrała bardzo ważną rolę dla Polski. Ponieważ przyczyniła się do pokonania tzw. lichwy pieniężnej i ustabilizowała gospodarczo-społeczną sytuację w kraju. W 1939 roku firma powiększyła się aż o 3500 oddziałów, które obsługiwały 1,5 milona Polaków.

O firmie Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka, a właściwie Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka to przedsiębiorstwo finansowe, które w pierwszym okresie swojej działalności kierowało swoją ofertę do wąskiej grupy pracowników przedsiębiorstw Wybrzeża Gdańskiego. Druga połowa lat 90-tych to czas dynamicznego rozwoju firmy. Dzięki temu Kasa Stefczyka stała się instytucją finansową, która głównie obsługiwała klientów należących do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej.

kasa-stefczyka-kody-kupony-nowe-konto

Od początku swojego istnienia priorytetem dla Kasy Stefczyka było zadowolenie klientów, przemyślana oferta produktów finansowych i jednocześnie dynamiczny rozwój. Aktualnie Kasa Stefczyka stanowi jedną z największych firm o charakterze oszczędnościowo-kredytowym w Polsce, która obsługuje swoich klientów w ponad 400 placówkach.

Czym wyróżnia się Kasa Stefczyka? Przede wszystkim w dobie współczesnego kryzysu finansowego marka ta dba o zgromadzony kapitał swoich klientów i zapewnia ich finansom bezpieczeństwo. A działalność spółki wykorzystuje jedynie do tego polski kapitał. Od początku działalności misją Kasy Stefczyka była wysoka edukacja finansowa Polaków, a także ich stabilizacja finansowa. W związku z tym na przestrzeni lat firma zaangażowała się w wiele projektów edukacyjnych. To one miały pogłębiać wiedzę Polaków w różnym wieku na temat tego, jak skutecznie zarządzać budżetem domowym i oszczędnościami.

kasa-stefczyka-obnizka

Specjalnie dla swoich klientów regularnie przygotowuje najlepsze promocje Kasa Stefczyka do wykorzystania po to, aby każdy z nich mógł zyskać korzystne oferty specjalne. Ponad 20-letnia działalność tej instytucji sprawiła także, że firma przez te wszystkie lata zaangażowała się w wiele projektów charytatywnych. Akcje Kasy Stefczyka to m.in. „Żyj finansowo!

Czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”, „Pomóż oszczędzać rodzinie”, a także „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów”. Od wielu lat Kasa Stefczyka wspiera także sportowców, udzielając wsparcia finansowego m.in. dla olimpijczyka Przemysława Czajkowskiego. Ponadto firma z przywiązania do dawnych tradycji i pamięci historycznej stworzyła Izbę Pamięci im. Franciszka Stefczyka.

Jak wykorzystać kody rabatowe Kasa Stefczyka

Szukasz godnego rozwiązania dla siebie? Chcesz skonsolidować swoje pożyczki i kredyty w jedną, wygodną ratę miesięczną? Kasy Stefczyka kody rabatowe to propozycja dodatkowa dla Ciebie, aby uzyskać wsparcie finansowe taniej! Jak z nich skorzystać? Najpierw sprawdź dokładnie jakie Kasa Stefczyka kupony masz do dyspozycji.

Krok 1 – Wybierz kupon dla siebie

Z listy dostępnych kuponów wybierz aktualne rabaty Kasy Stefczyka, które Cię interesują. Nie zapomnij sprawdzić warunków każdego z nich, aby podjąć najlepszą decyzję. Następnie wybierz swoją zniżkę i zachowaj ją na później.

Krok 2 – Sprawdź szczegóły promocji

Zapoznaj się dokładnie z warunkami udzielanych pożyczek lub kredytów w Kasach Stefczyka. Sprawdź datę ważności kuponów rabatowych, aby upewnić się, że możesz je wykorzystać. Niektóre z nich są bezterminowe, a po kliknięciu nie zostaniesz przeniesiony do strony internetowej Kasy Stefczyka.

Krok 3 – Wykorzystaj swój kod

Podczas wypełniania wniosku o pożyczkę podaj swój kupon rabatowy Kasy Stefczyka, który chcesz wykorzystać i gotowe! Uzyskasz zobowiązanie finansowe na atrakcyjnych warunkach!

Najpopularniejsze sklepy

Pożyczki do 5000 zł na 45 dni w Extra Portfel

Dołącz do grona stałych klientów, pożyczaj na atrakcyjnych warunkach do 5000 zł nawet na 45 dni

Rabaty dla stałych klientów Lendon

Zarejestruj się, pożyczaj regularnie i korzystaj z indywidualnych rabatów dla stałych klientów

Pożyczka na każdą okazję do 5000 zł w Pożyczka Plus

Pożyczaj do 5000 zł, skorzystaj z elastycznego terminu spłaty nawet do 65 dni

Pożyczka do 1000 zł za 10 zł w Pożyczka Plus

Za pierwszą pożyczkę do 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł, RRSO 12,87%

Pierwsza pożyczka 2000 zł na 45 dni za 0 zł w Extra Portfel

Oferta dla nowych klientów, złóż wniosek poczekaj na decyzję, pożycz do 2000 zł nawet na 45 dni za 0 zł

Pożyczki do 20% taniej dla stałych klientów

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z bonusów

Przedłużenie spłaty o 30 dni za 274 zł w Pożyczka Plus

Nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, przedłuż spłatę nawet o 30 dni

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS