Kredito24 – kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

Kredito24 to platforma internetowa dedykowana osobom, które chcą szybko pożyczyć pieniądze. Dzięki Kredito24 dostaniesz pożyczkę dosłownie w 15 minut i bez zbędnych formalności. W Kredito24 możesz pożyczyć od 300 do 3000 zł i to na dowolny cel. Wszystko załatwisz online, a pieniądze wpłyną na Twoje konto jeszcze tego samego dnia. Kredito24 posiada certyfikat Rzetelna Firma i nie wymaga poręczycieli. Mając zniżki Kredito24, dostajesz pieniądze dosłownie od razu.

Kredito24 to sprawdzona marka, która stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów. Kredito24 jest częścią Kreditech Polska Sp. z o.o. Spółka dostarcza ekspresowe pożyczki prywatne. Marka działa na w pełni zautomatyzowanym systemie, który jest w stanie przesłać do klienta decyzję kredytową w mniej niż 2 minuty od odebrania wniosku. To gwarantuje, że mieć pieniądze naprawdę szybko. Jeżeli masz Kredito24 rabat, to nie tylko dostajesz pieniądze jeszcze tego samego dnia, ale Twoja pożyczka jest też tańsza. Wniosek wypełnisz dosłownie w 2 minuty, a satysfakcja będzie ogromna

Aktualne kupony i kody rabatowe Kredito24

Natychmiastowa wypłata gotówki w Kredito24

Złóż wniosek, zaakceptuj warunki po otrzymaniu pozytywnej decyzji, a pieniądze otrzymasz natychm...
pobrań łącznie: 877 Oferta nieograniczona czasowo

Możliwość przedłużenia spłaty o 30 dni w Kredito24

Jeśli nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w terminie możesz przedłużyć spłatę o 7,15 lub...
pobrań łącznie: 1 Oferta nieograniczona czasowo

Szybkie pożyczki do 3 000 zł w Kredito24

Złóż wniosek, poczekaj na decyzję i pożyczaj do 3000 zł z atrakcyjnym oprocentowaniem
pobrań łącznie: 2 Oferta nieograniczona czasowo

O Kredito24

Potrzebujesz gotówki? Nie masz czasu czekać na decyzję kredytową w banku albo bank odmówił Ci kredytu? To nie koniec świata. W Kredito24 pożyczą Ci pieniądze i nie zapytają o cel tej pożyczki. Mając kod rabatowy Kredito24, możesz wziąć tanią pożyczkę, na co tylko chcesz. Spłacisz mniej niż w innych miejscach, bo Kredito24 promocje to oszczędność w najczystszej postaci.

Szybkie pożyczki są ostatnio bardzo popularne, ale każdemu zależy na tym, by płacić jak najmniejsze prowizje. Specjaliści Kredito24 znaleźli sposób, by zadowolić klientów. Stworzyli kody Kredito24, dzięki którym każdy może oszczędzać. Nie ważne, jak dużą pożyczkę weźmiesz. Kod rabatowy Kredito24 sprawi, że zawsze zaoszczędzisz. Oszczędność będzie wynosiła od kilku do nawet kilkunastu procent. Wiesz już, co zrobisz z pieniędzmi, które zostaną w Twojej kieszeni? Na pewno znajdzie się jakiś sposób, by je dobrze wykorzystać. Już dzisiaj sprawdź ofertę i pożyczaj w rzetelnej firmie. Twój sposób na gotówkę będzie szalenie skuteczny.

kredito-24-pl-kody-rabatowe-kupony-pozyczka

O Kredito24

Kredito24 to platforma internetowa dedykowana osobom, które chcą szybko pożyczyć pieniądze. Dzięki Kredito24 dostaniesz pożyczkę dosłownie w 15 minut i bez zbędnych formalności. W tej firmie możesz pożyczyć od 300 do 3000 zł i to na dowolny cel. Wszystko załatwisz online, a pieniądze wpłyną na Twoje konto jeszcze tego samego dnia. Kredito24 posiada certyfikat Rzetelna Firma i nie wymaga poręczycieli. Mając zniżki Kredito24, dostajesz pieniądze dosłownie od razu.

Ta firma to sprawdzona marka, która stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów. Kredito24 jest częścią Kreditech Polska Sp. z o.o. Spółka dostarcza ekspresowe pożyczki prywatne. Marka działa na w pełni zautomatyzowanym systemie, który jest w stanie przesłać do klienta decyzję kredytową w mniej niż 2 minuty od odebrania wniosku. To gwarantuje, że mieć pieniądze naprawdę szybko. Jeżeli masz Kredito24 rabat, to nie tylko dostajesz pieniądze jeszcze tego samego dnia, ale Twoja pożyczka jest też tańsza. Wniosek wypełnisz dosłownie w 2 minuty, a satysfakcja będzie ogromna.

Zalety pożyczek w Kredito24

Wniosek o pożyczkę wypełniasz online. Nie musisz borykać się ze stosami dokumentów. Wypełnienie wniosku zajmuje naprawdę 2 minuty i przesyłasz go online. Nie wychodzisz z domu, nie robisz kserówek dokumentów ani niczego nie drukujesz. Kupon Kredito24 również realizujesz przez internet. Trzeba go po prostu wpisać w wyznaczone do tego miejsce.

Nie potrzebujesz poręczycieli. Firma ta działa na prostych zasadach. Pożyczkę dostajesz po prostu na dowód.

Możesz wypełnić wniosek o pożyczkę, siedząc w ulubionym fotelu i przesłać go przez internet. Gdziekolwiek jesteś, jeżeli jest tam internet, to wysłanie wniosku zajmuje Ci dosłownie chwilę.

kredito24pl-kody-rabatowe-pozyczki-okazje

Każda promocja pozwala Ci oszczędzać. Kupon rabatowy obniża ostateczny koszt Twojej pożyczki od kilku do nawet kilkunastu procent, a to się po prostu opłaca.

Zniżki Kredito24 pojawiają się przez cały czas, więc możesz z nich korzystać wielokrotnie. Pamiętaj tylko, że przy jednej pożyczce można wykorzystać maksymalne jeden kod promocyjny Kredito24.

Inne zalety takich pożyczek to…

Pożyczka będzie całkowicie spersonalizowana. Sam decydujesz, ile chcesz pożyczyć i na jak długo. Firma dostosowuje się do swoich klientów.

Maksymalna kwota, o jaką możesz wnioskować to aż 3000 zł. Za takie pieniądze można naprawdę zaszaleć.

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Wszystko zostało skrócone do minimum tak, byś oszczędził czas.

kredito24pl-kody-kupony-rabatowe-promocje

Jeszcze przed złożeniem wniosku wiesz, ile będzie kosztowała Twoja pożyczka. Na stronie Kredito24 znajduje się kalkulator, który szybko wylicza końcowy koszt pożyczki, wysokość prowizji oraz odsetek.

Na spłatę pożyczki masz aż 30 dni. Nie tydzień tak, jak w innych miejscach.

Jeżeli nurtuje Cię jakieś pytanie, to specjaliści z biura obsługi klienta wszystko Ci wytłumaczą. Możesz kontaktować się z nimi telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą Kredito24?

Warunki umowy pożyczkowej i regulaminy są skonstruowane tak, by wszystko było zrozumiałe dla klientów. Wszelkie informacje dostajesz jak na dłoni i nie ma żadnych ukrytych opłat. Kredito24 to transparentna marka, która dba o swoich klientów.

Pożyczkodawca udostępnia kilka rodzajów pożyczek: na dom, na samochód nowy lub używany, dla bezrobotnych, a także na SMS. Na każdy z rodzajów pożyczki co jakiś czas pojawiają się promocje Kredito24.

Firma prowadzi bloga, na którym możesz dowiedzieć się wiele o zarządzaniu pieniędzmi i ich inwestowaniu. Dzięki tym informacjom poprawisz poziom swojej wiedzy finansowej i tym samym jakość życia.

kredito24pl-kody-kupony-rabatowe-promocje

Każdy kod rabatowy Kredito24 zmniejszy ostateczną kwotę do spłaty. Możesz liczyć na rabaty nawet do wysokości kilkunastu procent.

Tysiące zadowolonych klientów stanowi dla Ciebie gwarancję, że warto im zaufać.

Pożyczki w Kredito24 – najważniejsze zagadnienia

 

Jakie dokumenty potrzebne są do wniosku o pożyczkę?

Wszystko, czego potrzebujesz, by złożyć wniosek o pożyczkę w Kredito24 to dowód osobisty i informacje o sposobie zatrudnienia i osiąganym dochodzie. Nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Marka ta ufa swoich klientom.

Ile można pożyczyć za pierwszym razem?

Maksymalna kwota pożyczki w Kredito24 to 3000 zł, ale zaleca się, żeby przy pierwszej pożyczce ograniczyć się do 1300 zł. Oczywiście nie oznacza to, że nowy klient nie może dostać więcej. Może, ale to zależy od tego, jak zostanie oceniony jego wniosek.

kredito24pl-kody-kupony-rabatowe-promocje-okazje

Do czego służą kody rabatowe Kredito24?

Kredito24 rabat to czasowa zniżka na pożyczkę. Procentowa wysokość zniżki określa, o ile tańsza będzie Twoja pożyczka, biorąc pod uwagę normalną stawkę prowizji oraz odsetek. Wykorzystując kupon Kredito24, możesz zapłacić nawet do kilkunastu procent mniej.

Czy pożyczka wzięta w Kredito24 może zostać przedłużona?

Istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, ale ma to miejsce w szczególnych przypadkach. Możesz przedłużyć czas spłaty o 7, 15, a nawet 30 kolejnych dni. Klient, który chce przedłużyć pożyczkę, zobowiązany jest do wniesienia dodatkowej opłaty. Jej wysokość ustalana jest w zależności od ilości dni, które mają być dodane do czasu spłaty. Dlatego właśnie warto wykorzystać kody Kredito24, bo dzięki nim pożyczka jest tańsza i łatwiej ją spłacić.

kredito24pl-kody-kupony-rabatowe-promocje-pozyczki

Czy Kredito24 może odmówić pożyczki?

Tak, są sytuacje, w których firma może odrzucić Twój wniosek o pożyczkę, ale zdarzają się one stosunkowo rzadko. Odrzucenie wniosku ma miejsce wtedy, gdy osoba aplikująca nie spełnia warunków, które są wymagane do udzielenia pożyczki. Zazwyczaj ma to miejsce w przypadku, kiedy poprzednia pożyczka nie została spłacona lub gdy klient widnieje w rejestrze dłużników.

Kto może dostać pożyczkę w Kredito24?

Żeby dostać pożyczkę w tej firmie trzeba mieć minimum 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadać dowód osobisty oraz numer konta bankowego.

Czy aplikowanie o pożyczkę w Kredito24 jest bezpieczne?

Kredito24 stosuje zaawansowane algorytmy szyfrowania danych, które chronią klientów. Wszystkie dane są zabezpieczone protokołami i nikt nieupoważniony nie ma do nich wglądu. Poza tym marka wymaga tylko podstawowych danych, dlatego podczas korzystania z serwisu jesteś całkowicie bezpieczny.

Czy osoby będące w BIK mogą starać się o udzielenie pożyczki?

Kredito24 nie narzuca swoim klientom żadnych ograniczeń. O pożyczkę mogą wnioskować nawet osoby, które są w BIK. System pożyczkodawcy podczas rozpatrywania wniosku bierze pod uwagę wiele czynników, a więc obecność w BIK nie oznacza, że wniosek zostanie odrzucony. Nawet będąc w BIK, możesz dostać pożyczkę i wykorzystać promocje Kredito24.

Opłaty za pożyczki w Kredito24

Kredito24 oferuje jasne zasady i jedne z najtańszych pożyczek na polskim rynku. Opłaty są równe dla wszystkich, bez względu na to, jakie dochody osiągają klienci, w jakim są wieku i skąd pochodzą. Oprocentowanie i prowizja od pożyczek w Kredito24 ustalana jest w zależności od długości czasu spłaty oraz wysokości pożyczki. Im mniej i na krótszy okres pożyczasz, tym pożyczka jest tańsza. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej zmniejszyć koszty, to pamiętaj, by wykorzystywać zniżki Kredito24. Z nimi pożyczanie jest tak tanie, jak jeszcze nigdy wcześniej.

kredito24pl-kody-kupony-rabatowe-promocje-pieniadze

Przykładowe wyliczenia ostatecznych kosztów pożyczki znajdziesz na stronie pożyczkodawcy. Jest tam oczywiście też szczegółowy kalkulator, dzięki któremu dopasujesz czas pożyczki i jej wysokość do swoich potrzeb i możliwości. Już dzisiaj sprawdź Kredito24 promocje i wylicz opłaty za swoją pożyczkę.

kredito24pl-kody-kupony-rabatowe-promocje

Różne rodzaje pożyczek w Kredito24

Kredito24 oferuje kilka rodzajów pożyczek, w tym:

  • Pożyczki dla bezrobotnych – nie musisz pracować, żeby dostać pożyczkę i wykorzystać Kredito24 rabat. Firma umożliwia wzięcie pożyczki nawet tym osobom, które nie mają stałego zatrudnienia.
  • Pożyczki na samochód używany – dzięki niej kupisz używane auto i w końcu będziesz cieszyć się mobilnością, której nie da Ci autobus ani tramwaj.
  • Pożyczka na start – W Kredito24 możesz wziąć pożyczkę na założenie firmy. Start w biznesie wymaga pieniędzy, ale mając kupon Kredito24 i taką ofertę, na pewno będzie udany.

Jak wykorzystać kody rabatowe Kredito24

Masz już Kredito24 kod rabatowy? Jeśli nie, to znajdź go teraz i pobierz, a już za kilka chwil skorzystasz z atrakcyjnej oferty pożyczkowej. Wystarczy, że skopiujesz numer kuponu promocyjnego, a później wkleisz go we wniosku o pożyczkę. Kopiować możesz kilkoma sposobami.

Pierwszy sposób…

Pierwszy polega na kliknięciu dwa razy na kod promocyjny Kredito24. Kupon zaznaczy się, a później wystarczy wcisnąć prawy przycisk myszki i wybrać z rozwijanej listy polecenie Kopiuj. Ten krok sprawi, że Kredito24 kod rabatowy trafi do wirtualnego schowka. Ty możesz teraz wypełnić wniosek i pod koniec wypełniania wkleić kupon. W celu wklejenia ustawiasz kursor w wybranym miejscu, wciskasz prawy przycisk myszki i wybierasz opcję Wklej.

Drugi sposób…

Drugi sposób wykorzystuje skróty klawiaturowe. Klikasz dwa razy na Kredito24 kod rabatowy i wybierasz na klawiaturze Ctrl+C (skrót odpowiedzialny za kopiowanie). Po wypełnieniu formularza ustawiasz kursor w miejscu na promocje Kredito24 i wciskasz Ctrl+V (skrót odpowiedzialny za wklejanie). To wszystko.

Najpopularniejsze sklepy

Pożyczki do 5000 zł na 45 dni w Extra Portfel

Dołącz do grona stałych klientów, pożyczaj na atrakcyjnych warunkach do 5000 zł nawet na 45 dni

Rabaty dla stałych klientów Lendon

Zarejestruj się, pożyczaj regularnie i korzystaj z indywidualnych rabatów dla stałych klientów

Pożyczka na każdą okazję do 5000 zł w Pożyczka Plus

Pożyczaj do 5000 zł, skorzystaj z elastycznego terminu spłaty nawet do 65 dni

Pożyczka do 1000 zł za 10 zł w Pożyczka Plus

Za pierwszą pożyczkę do 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł, RRSO 12,87%

Pierwsza pożyczka 2000 zł na 45 dni za 0 zł w Extra Portfel

Oferta dla nowych klientów, złóż wniosek poczekaj na decyzję, pożycz do 2000 zł nawet na 45 dni za 0 zł

Pożyczki do 20% taniej dla stałych klientów

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z bonusów

Przedłużenie spłaty o 30 dni za 274 zł w Pożyczka Plus

Nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, przedłuż spłatę nawet o 30 dni

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS