Nazwa.pl – kody i kupony rabatowe, zniżki i promocje

Nazwa.pl to największa polska firma hostingowa, która działa na rynku już od 1997 roku i kreuje trendy rozwoju krajowej branży IT. Należy ona do grupy kapitałowej Nowak Holding, która skupia w sobie spółki, działające w obszarach gospodarki o tzw. wysokich stopach zwrotu. Firma ta jest rejestratorem domen oraz dostawcą hostingu, który może poszczycić się największą liczbą zarejestrowanych klientów oraz najdynamiczniejszym stopniem ich wzrostu. Obecnie, utrzymuje bowiem ponad 750 000 domen. Wykorzystując zniżki nazwa.pl możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Aktualne kupony i kody rabatowe Nazwa.pl

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O Nazwa.pl

Nazwa.pl oferuje kompleksowe usługi z szeroko pojętej branży internetowej. Za jej pośrednictwem możesz założyć własną stronę internetową o zróżnicowanym charakterze, rozwijać biznes on-line a także korzystać z licznych udogodnień w postaci dysków w chmurze czy ochrony antywirusowej.

Wykorzystując pochodzący z naszej strony kod rabatowy nazwa.pl możesz liczyć na atrakcyjne upusty sprawiające, iż oferta okaże się jeszcze bardziej konkurencyjna. Proponowane przez nazwa.pl promocje dotyczą zarówno podstawowych usług, związanych ze sprzedażą domen i hostingu jak i licznych produktów dodatkowych. Przejrzyj dostępne kody nazwa.pl i rozwiń skrzydła działalności on-line (również tej hobbystycznej).

O nazwa.pl

Nazwa.pl to największa polska firma hostingowa, która działa na rynku już od 1997 roku i kreuje trendy rozwoju krajowej branży IT. Należy ona do grupy kapitałowej Nowak Holding, która skupia w sobie spółki, działające w obszarach gospodarki o tzw. wysokich stopach zwrotu. Firma ta jest rejestratorem domen oraz dostawcą hostingu, który może poszczycić się największą liczbą zarejestrowanych klientów oraz najdynamiczniejszym stopniem ich wzrostu. Obecnie, utrzymuje bowiem ponad 750 000 domen. Wykorzystując zniżki nazwa.pl możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

nazwa-pl_2

Kupon nazwa.pl na najchętniej rejestrowane domeny

Decydując się na ofertę tej firmy, uzyskasz możliwość wyboru pośród domen o najchętniej wybieranym rozszerzeniu: .pl, .eu, .com, .com.pl, .waw.pl. Zamawiając domenę, w pakiecie otrzymasz także szereg niezbędnych narzędzi i dodatków, które znacząco wpłyną na efektywność Twoich działań internetowych. Kreator stron www zapewni możliwość zbudowania własnej witryny, całkowicie samodzielnie, bez konieczności korzystania z usług grafika czy copywritera.

Kupon na reklamę Google AdWords o wartości 250 zł to szansa na skuteczne wypromowanie się w wynikach wyszukiwarki. Profesjonalna soloPOCZTA zapewni kontakt z czytelnikami i klientami, zaś jej pojemność na poziomie 15 GB zapewni dobrą archiwizację korespondencji. W skład pakietu wchodzi również 14-dniowa wersja testowa aplikacji Backup eXpert, która ułatwia tworzenie kopii bezpieczeństwa w chmurze. Jeżeli zdecydujesz się na zakup aplikacji na dłuższy okres użytkowania, to dodatkowo otrzymasz 20% upustu. Wykorzystując dostępny u nas nazwa.pl rabat, to wszystko i znacznie więcej możesz mieć w rzeczywiście niskiej cenie.

nazwa-pl_1

Nazwa.pl obsługa klienta

Jeżeli zdecydujesz się na rejestrację domen na nazwa.pl, to zyskasz dostęp do administrowania nimi w specjalnie przygotowanym panelu. Profesjonalna i całodobowa obsługa klienta, dostępna jest drogą mailową, poprzez czat i rozmowę telefoniczną. Firma oferuje usługę ukrywania danych abonenta (dotyczy to domen globalnych) jak również możliwość korzystania z giełdy domen.

Hosting Nazwa.pl

Duże zróżnicowanie pakietów hostingowych, umożliwi trafne dopasowanie usługi do indywidualnych potrzeb. Klienci, decydujący się na tego typu rozwiązanie, mają do dyspozycji: niezależną pocztę na nielimitowanej liczbie domen, dostęp do statystyk odwiedzin, bazy MySQL/MariaDB oraz PostgreSQL, program antywirusowy, automatyczny instalator aplikacji, funkcję Cron, ochronę antyspamową, protokół IPv6, PHP, SSL a także możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa.

nazwa-pl_3

Nazwa.pl promocja godna uwagi

Wykorzystując kody rabatowe nazwa.pl będziesz mógł zakupić także inne produkty i usługi, oferowane przez firmę. Znajdują się pośród nich m. in.: wizytówka internetowa, profesjonalny kreator stron www, nowoczesny system poczty elektronicznej, niezbędne narzędzia do tworzenia sklepów on-line, zabezpieczenia SSL czy obszerne serwery VPS. Ponadto możesz liczyć na usługi pozycjonowania stron, tworzenia kopii zapasowych z przechowywaniem danych czy udostępnienie nowoczesnych narzędzi do zróżnicowanej aktywności w sieci. To prosta droga do uzyskania pożądanego sukcesu własnego bloga, sklepu internetowego czy promowania marki w wirtualnej rzeczywistości.

Jak wykorzystać kody rabatowe Nazwa.pl

Krok 1 – znajdź kupon

Przejrzyj naszą ofertę na kody rabatowe nazwa.pl i wybierz pośród nich ten, który będzie pozwalał Ci na znaczne zmniejszenie kosztów zakupu usług i produktów, związanych z zakładaniem i prowadzeniem stron www.

Krok 2- skopiuj kod rabatowy

Masz już upatrzoną promocję nazwa.pl? Wyświetl więc jej zawartość i kliknij na znajdującą się tam ikonkę. Ukazany kod promocyjny nazwa.pl należy skopiować i zachować do momentu składania zamówienia. Unikaj przepisywania (obarczonego możliwością błędu), najlepiej zastosuj metodę kopiuj – wklej.

Krok 3 – wklej kod na stronie sklepu

Uprawniające do upustu kupony nazwa.pl, należy wykorzystać w trakcie składania zamówienia. Podczas wypełniania danych, dotyczących wybranego produktu, wklej w odpowiednie okienko skopiowany kod. System samoczynnie przeliczy należną Ci zniżkę. Pamiętaj jednakże o tym, iż każdy, tworzony przez nazwa.pl kod rabatowy posiada określony termin ważności.

Najpopularniejsze sklepy

Darmowa dostawa

Przy zakupie za minimum 299 zł – bezpłatna dostawa w zlotewyprzedaze.pl

Darmowa rejestracja w eDarling

Zarejestruj się bezpłatnie na eDarling i znajdź swoją drugą połowę.

20% rabatu dla nowych użytkowników Groupon

Zarejestruj się i skorzystaj z kodu rabatowego na pierwsze zakupy

Nawet 26 GB Internetu za 5 zł w Virgin Mobile

Za dodatkowe 5 zł otrzymujesz 2 razy więcej Internetu aż do 26 GB w zależności od pakietu

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo w Net Credit

Przy pierwszej pożyczce do 2000 zł i terminowej spłacie – 0 zł kosztów.

Pakiety 3w1 od 8 zł w a2mobile

Przenieś numer do a2mobile i korzystaj z pakietów na rozmowy,smsy i Internet już od 8 zł

Złoty Numer od 0 zł w Virgin Mobile

Wybierz i zamów łatwy do zapamiętania numer już od 0 zł z pakietem lub bez

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS