Nju Mobile – kody i kupony rabatowe, promocje oraz zniżki

Operatorów sieci komórkowych jest obecnie wręcz zatrzęsienie – jednakże wiele osób, zwłaszcza w młodym wieku, szuka dla siebie interesujących rozwiązań, które nie zmuszają do podpisywania umów czy korzystania z nieciekawych ofert, zobowiązujących na długi czas. Z tego powodu Nju Mobile zdecydowanie się wyróżnia, dając gwarancje płacenia jedynie za te usługi, z których faktycznie się korzysta – i bez konieczności przywiązywania się do sieci na długi czas.

Aktualne kupony i kody rabatowe Nju Mobile

19 zł w parze na wszystko NJU Mobile.

Skorzystaj z promocji, 19 zł na głowę w parze za wszystko bez limitu i od 10 GB do 30 GB...
pobrań łącznie: 501 Oferta nieograniczona czasowo

2 numery w Nju Mobile za max. 19 zł każdy

Zamów 2 numery w Nju Mobile z rachunkiem, z nielimitowanymi SMSami, rozmowami i 10GB Internetu
pobrań łącznie: 293 Oferta nieograniczona czasowo

Dodatkowy numer za 9 zł/mc w Nju Mobile

Podaruj bliskiej osobie dodatkowy numer za jedyne 9zł/mc. Oferta dla posiadaczy Nju z rachunkiem
pobrań łącznie: 276 Oferta nieograniczona czasowo

Wszystko komórkowe za 29 zł miesięcznie w Nju Mobile

Darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 10GB Internetu za 29 zł miesięcznie w Nju Mobile
pobrań łącznie: 219 Oferta nieograniczona czasowo

Internet 40GB za 29 zł miesięcznie w Nju Mobile

Teraz za 29 zł miesięcznie otrzymasz Internet 40 GB, już po 3 miesiącach jak nie używasz, nie p...
pobrań łącznie: 332 Oferta nieograniczona czasowo

Zakończone kupony i kody rabatowe Nju Mobile

Promocja zakończona

50 zł na zakupy w Żabce lub Freshmarkecie od Nju Mobile

Kup Nju z rachunkiem, a otrzymasz w prezencie dwa bony po 25 zł na zakupy w Żabce lub Freshmarkecie
 

O Nju Mobile

W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje kontaktu z innymi ludźmi, a robi to głównie przez telefon komórkowy. Obecnie takie urządzenia to nie tylko klasyczne telefony, ale również internetowe centra obsługi, dzięki którym można nawet pracować z każdego miejsca na ziemi. Niestety, wciąż często wiąże się to z koniecznością płacenia sporych sum na abonament – i wiązania się zobowiązaniami.  Czy istnieje inna możliwość?

Nju Mobile jest jednym z nowoczesnych operatorów, oferujących swoim klientom ciekawą możliwość korzystania zarówno z połączeń telefonicznych, jak i samej sieci internetowej bez żadnych zobowiązań. Co więcej, na naszej stronie Blip.pl znajdują się kody Nju Mobile, które umożliwiają jeszcze tańsze korzystanie z usług i produktów operatora. To sprawia, że bez większych problemów i o wiele taniej można zrobić zakupy, wykorzystując konkretny kod rabatowy Nju Mobile.

Jesteś zainteresowany profesjonalnymi usługami bez konieczności podpisywania długoletnich, drogich umów? Wybierz Nju Mobile! Promocje na naszej stronie już na Ciebie czekają!

nju-mobile_1

O Nju Mobile

Operatorów sieci komórkowych jest obecnie wręcz zatrzęsienie – jednakże wiele osób, zwłaszcza w młodym wieku, szuka dla siebie interesujących rozwiązań, które nie zmuszają do podpisywania umów czy korzystania z nieciekawych ofert, zobowiązujących na długi czas. Z tego powodu Nju Mobile zdecydowanie się wyróżnia, dając gwarancje płacenia jedynie za te usługi, z których faktycznie się korzysta – i bez konieczności przywiązywania się do sieci na długi czas.

Co wiemy o Nju Mobile?

Nju Mobile jest młodym, nowoczesnym operatorem, który gwarantuje  bardzo dobry zasięg na terenie całej Polski, dorównujący innym, popularnym od wielu lat sieciom komórkowym. W ramach swojej oferty sieć Nju Mobile posiada ciekawe opcje pakietów telefonicznych oraz internetowych, które zainteresują każdego, kto poszukuje atrakcyjnych finansowo rozwiązań dla siebie i swoich bliskich. Co więcej, każdy oferowany na naszej stronie internetowej Blip.pl kupon Nju Mobile pozwala na zyskanie dodatkowych zniżek, dzięki którym zakupy będą jeszcze korzystniejsze finansowo.

nju-mobile_2

Co Nju Mobile ma w ofercie?

Nju Mobile to przede wszystkim dwutorowe rozwiązanie. Z jednej strony mamy ofertę z rachunkiem, mniej jednak zobowiązującym niż w przypadku rachunków klasycznych innych sieci. Z drugiej zaś ofertę na kartę, idealną dla osób młodych czy tych, które na telefon wydają co miesiąc takie same sumy. Warto sprawdzić ofertę Nju Mobile! Rabat, który znaleźć można na naszej stronie internetowej to dodatkowa możliwość zyskania atrakcyjnych warunków korzystania z telefonu oraz internetu.

Dodatkowe funkcjonalności

Na stronie Nju Mobile można stworzyć własne konto, które znacznie ułatwia zarządzanie swoim numerem telefonu i pozwala np. doładowywać telefon bez ruszania się z domu, jedynie przez internet. Prócz tego sieć ma również własny sklep, w którym oferuje atrakcyjne, nowoczesne telefony komórkowe dostępne do kupienia wraz z punktami Payback – a więc jeszcze taniej.

Nabyć na stronie można również ciekawe dzwonki do usługi Halogranie. Dostępne bezpłatnie są różne dzwonki dla użytkowników tej sieci. W korzystnych cenach zakupić można koszulki, smycze czy rozmaite etui – wszystko z oznaczeniem sieci Nju Mobile. Promocja, która znajduje się na naszej stronie, dodatkowo obniża koszty zakupów, czyniąc je jeszcze korzystniejszymi.

nju-mobile_3

Jak skorzystać taniej?

Nju Mobile to nowoczesne rozwiązania dla osób, które uważają, że to właśnie przez internet należy załatwiać rozmaite sprawy związane z pracą, życiem osobistym czy obsługą ważnych usług. Dodatkowo, oferowane na naszej stronie internetowej zniżki Nju Mobile to szansa na zyskanie atrakcyjnej promocji. Jeżeli uwzględni się je podczas robienia zakupów, można zdobyć znacznie tańszą ofertę.

Jak wykorzystać kody rabatowe Nju Mobile

Krok 1 – znajdź kupon

Na naszej stronie internetowej Blip.pl znajdziesz wiele różnych zniżek, które pozwolą Ci uwzględnić promocje Nju Mobile podczas kupowania kolejnych usług w sklepie tego operatora. Aby móc skorzystać ze zniżek, musisz najpierw przejrzeć wszystkie kody rabatowe Nju Mobile. Możesz to zrobić, wyszukując je w wygodny sposób, dzięki intuicyjnej wyszukiwarce na naszej stronie.

Krok 2 – skopiuj kod rabatowy

Jak na pewno widzisz, kupony Nju Mobile są ogromnie zróżnicowane, co wynika przede wszystkim z różnorodności naszej oferty kierowanej do klientów tego operatora. Zapoznaj się z promocjami i wybierz tę, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Następnie kliknij w kod promocyjny Nju Mobile, aby móc go wyświetlić. Co dalej? Zapisz go, albo skopiuj, bo przyda Ci się podczas zakupów!

Krok 3 – wklej kod na stronie sklepu

Podczas kupowania usług czy produktów w sklepie Nju Mobile kod rabatowy wpisz w odpowiednie, przeznaczone do tego celu pole. W ten sposób do Twoich zakupów zostanie naliczony konkretny rabat, a to znów sprawi, że będziesz mógł cieszyć się jeszcze tańszymi usługami.

Najpopularniejsze sklepy

Darmowa dostawa

Przy zakupie za minimum 299 zł – bezpłatna dostawa w zlotewyprzedaze.pl

Darmowa rejestracja w eDarling

Zarejestruj się bezpłatnie na eDarling i znajdź swoją drugą połowę.

20% rabatu dla nowych użytkowników Groupon

Zarejestruj się i skorzystaj z kodu rabatowego na pierwsze zakupy

Nawet 26 GB Internetu za 5 zł w Virgin Mobile

Za dodatkowe 5 zł otrzymujesz 2 razy więcej Internetu aż do 26 GB w zależności od pakietu

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo w Net Credit

Przy pierwszej pożyczce do 2000 zł i terminowej spłacie – 0 zł kosztów.

Pakiety 3w1 od 8 zł w a2mobile

Przenieś numer do a2mobile i korzystaj z pakietów na rozmowy,smsy i Internet już od 8 zł

Złoty Numer od 0 zł w Virgin Mobile

Wybierz i zamów łatwy do zapamiętania numer już od 0 zł z pakietem lub bez

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS