Pepco - promocje, zniżki, kody i kupony rabatowe

Pepco to popularna sieć marketów oferująca odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz różnego rodzaju artykuły przemysłowe codziennego użytku. Marka słynie z atrakcyjnych cen oraz bardzo dobrej obsługi. Pepco to stabilnie rozwijająca się firma, która silnie zakorzeniła się na polskim rynku. W sklepach można znaleźć praktycznie wszystko, co jest potrzebne w domu, ogrodzie lub biurze. Ambicją spółki jest stać się największą, najlepszą, najbardziej znaną oraz najtańszą marką sklepów odzieżowo-przemysłowych na terenie całej Europy.

Właściciele Pepco zaznaczają, że wszystkie podejmowane działania są zgodne z wytyczoną misją firmy. Jej głównymi zasadami są lojalność wobec klienta, reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku, kształtowanie jak najlepszej obsługi oraz stałe modyfikowanie oferty i organizacji sprzedaży. Pepco chce dać swoim klientom możliwość dokonania jak największych zakupów w jak najniższej cenie oraz zapewnić świetne doradztwo i szybki serwis.

Aktualne kupony i kody rabatowe Pepco

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O Pepco

Pepco to niezwykle popularna sieć sklepów odzieżowych i przemysłowych. Zakupy w punktach handlowych sygnowanych przez markę to czysta przyjemność. W sklepach można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia domu oraz do ubrania się. Kolekcje cechują się dużą różnorodnością. Każda elegantka i elegant wśród oferowanych produktów znajdą coś dla siebie. 

Marka dba, by asortyment miał jak najwyższą jakość przy jak najniższej cenie. Zakupy w Pepco mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że marka pozwala na korzystanie z różnego rodzaju kodów rabatowych. Umożliwiają one uzyskanie atrakcyjnych zniżek. Kody rabatowe są zupełnie darmowe, wystarczy znaleźć interesującą nas promocję na Blip.pl. Warto często sprawdzać aktualizacje dostępnych kodów rabatowych, ponieważ Pepco dba o zmienność swoich ofert.

O Pepco

Pepco to popularna sieć marketów oferująca odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz różnego rodzaju artykuły przemysłowe codziennego użytku. Marka słynie z atrakcyjnych cen oraz bardzo dobrej obsługi. Pepco to stabilnie rozwijająca się firma, która silnie zakorzeniła się na polskim rynku. W sklepach można znaleźć praktycznie wszystko, co jest potrzebne w domu, ogrodzie lub biurze. Ambicją spółki jest stać się największą, najlepszą, najbardziej znaną oraz najtańszą marką sklepów odzieżowo-przemysłowych na terenie całej Europy.

Właściciele Pepco zaznaczają, że wszystkie podejmowane działania są zgodne z wytyczoną misją firmy. Jej głównymi zasadami są lojalność wobec klienta, reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku, kształtowanie jak najlepszej obsługi oraz stałe modyfikowanie oferty i organizacji sprzedaży. Pepco chce dać swoim klientom możliwość dokonania jak największych zakupów w jak najniższej cenie oraz zapewnić świetne doradztwo i szybki serwis.

Historia Pepco

Sieć Pepco pojawiła się w Polsce w 2000 r., kiedy to został otwarty pierwszy market odzieżowo-przemysłowy. W 2004 r. doszło jednak do ważnych zmian w ramach holdingu. Wówczas spółka została przejęta przez południowoafrykańską firmę Pepkor. Transfer ten skutkował m.in. zmianą szyldów i loga handlowego. Ponadto rozpoczęto szereg inwestycji związanych z rozwojem poszczególnych dyskontów. Nikt wtedy nie przypuszczał, że w kilka lat sieć obejmie swoim zasięgiem prawie cały kraj. Holding inwestycyjny Pepkor powstał w 1965 r. Dziś zatrudnia on ponad 30 000 osób oraz prowadzi ok. 3000 sklepów rozsianych po całej Europie, Afryce oraz Australii. Warto zauważyć, że Pepkor zarządza szeregiem popularnych marek w tym np. Best&Less, John Craig, PEP, Ackermans.

pepco_promocje_kody_kupony_rabatowe3

W Polsce firma rozpoczynała swoją działalność bardzo skromnie. W siedzibie zlokalizowanej w Poznaniu początkowo pracowało zaledwie 12 osób. Centrala sąsiadowała wtedy z poznańskim sklepem na osiedlu Czecha. Zaledwie 3 lata później sieć otwierała swój 100. sklep. Marka nie spoczęła jednak na laurach – postawiła na ciągłe inwestowanie i przygotowywanie nowych placówek. 2 lata później udało się podwoić liczbę pracujących sklepów. W 2009 roku, w Sandomierzu został otwarty 200 punkt handlowy. Po kolejnych 2 latach marka mogła się pochwalić 300 działającymi sklepami, rok później – aż 400.

Oszałamiający sukces Pepco spowodował, że właściciele postanowili przenieść markę na inne, sąsiadujące kraje (Polska stała się zbyt mała na tak prężnie rozwijającą się firmę). Rozpoczęto rozwijanie pierwszych sklepów na rynku słowackim i czeskim. Wiosną 2015 roku udało się otworzyć pierwszy sklep w Rumunii i na Węgrzech.

Pepco – lider wśród dyskontów

Pepco jest absolutnym liderem na polskim rynku dyskontów odzieżowych. Zaistniał w polskim obrocie towarowym zaledwie 12 lat temu, jednak bardzo szybko udało mu się rozwinąć. Spółka osiąga bardzo satysfakcjonujące wyniki finansowe. Z roku na rok przychody Pepco zwiększają się przynajmniej o 20 proc. (czasem nawet o 40 proc.). Marka jest swoistym fenomenem na polskim rynku – nie potrzebowała dużej reklamy, żeby osiągnąć wielki sukces. Jednym z podstawowych czynników wpływających na bardzo szybki wzrost popularności i efektywności Pepco jest brak wyraźnego konkurenta.

pepco_promocje_kody_kupony_rabatowe2

Co prawda na polskim rynku funkcjonuje Textil Market – sklep o podobnej działalności – jednak jego udziały i popularność jest znacznie mniejsza. Jeszcze w 2010 r. obie firmy szły łeb w łeb, jeśli chodzi o liczbę sklepów (ponad 200). W kilka następnych lat  Pepco zwiększyło jednak swój stan posiadania o 130 proc. Trudno taki wzrost porównać z wynikiem jakiejkolwiek zbliżonej do Pepco marki. Można pokusić się o porównania z sieciami spożywczymi, takimi jak Lidl, Biedronka oraz Kaufland. Pepco nie sprzedaje jednak żywności, ale artykuły codziennej potrzeby. Co miesiąc sklep odwiedza ok. 3-4 mln klientów.

Celem firmy jest umożliwienie klientom zakupów odzieży dla całej rodziny oraz artykułów dla domu w niskiej cenie – przy zachowaniu jak najwyższej jakości. Dużym plusem Pepco jest równomiernie rozsianie punktów handlowych na całym obszarze Polski. Nie ma regionu, który jest już przesycony sklepami marki. Pepco rozwija swoją działalność szczególnie w mniejszych miastach, gdzie nie powstały duże galerie handlowe z szerokim wyborem zagranicznych marek. Lokalizacje jednak są regularnie kontrolowane. Te, które przynoszą straty, szybko się zamyka.

pepco_promocje_kody_kupony_rabatowe7

Pepco – oferta odzieży

Pepco oferuje szereg różnorakich produktów – dostępne są m.in. ubrania dla kobiet, dla mężczyzn, artykuły dla domu i dla dzieci oraz różnego rodzaju artykuły biurowe i sezonowe. Kolekcja odzieżowa dla pań składa się m.in. z:

 • bluzek, tunik i swetrów;
 • spodni, szortów i legginsów;
 • sukienek i spódnic;
 • piżam, koszul nocnych i bielizny;
 • czapek rękawiczek, szalików;
 • butów.

Elegantki znajdą w Pepco  także sporo akcesoriów (np. pasków), a także szeroką ofertę biżuterii i kosmetyków kolorowych. Marka swoim klientkom oferuje produkty wysokiej jakości i w różnorodnych stylach. Dzięki temu każda pani znajdzie w sklepach coś dla siebie. Panowie mogą w Pepco zaopatrzyć się w:

 • koszule, bluzy i t-shirty;
 • kurtki i kamizelki;
 • spodnie i szorty;
 • piżamy, bieliznę;
 • czapki i szaliki.

Również dla panów Pepco przygotowało szeroką gamę akcesoriów. Ubrania dostępne w sklepach dzielone są przez wzgląd na ich przeznaczenie. Klienci mogą zapatrzyć się m.in. w odzież sportową lub bardziej casual. Pepco w swojej ofercie posiada także kolekcję z ubraniami eleganckimi.

pepco_promocje_kody_kupony_rabatowe4

Pepco – artykuły przemysłowe i biurowe

Marka posiada szeroką gamę produktów codziennego użytku. Biorąc pod uwagę urządzanie i wyposażanie domu, w Pepco można znaleźć np.:

 • zasłony;
 • poduszki i kołdry;
 • pledy i koce;
 • lampy i lampki;
 • sztućce;
 • różnego rodzaju pudełka, koszyczki i pojemniki;
 • art. do sprzątania (w tym miotły, zmiotki itd.);
 • art. dekoracyjne.

Celem Pepco jest sprowadzanie jak najwyższej jakości produktów, które są zarazem funkcjonalne i estetyczne. Dzięki zakupom w sieci mieszkanie może stać się prawdziwym azylem bezpieczeństwa i relaksu. Oczywiście, tak jak w przypadku innych działów, także dział „domowy” kusi bardzo atrakcyjnymi cenami.

pepco_promocje_kody_kupony_rabatowe6

Warto  zauważyć, że w Pepco można znaleźć mnóstwo prezentów. Sieć sprzedaje m.in. sporo zabawek, w tym: lalki, klocki, pluszaki, gry, puzzle. Sklep organizuje również szereg dedykowanych kolekcji. Gdy zbliżają się ważne święta można mieć pewność, że asortyment Pepco powiększy się o specjalne produkty. Marka poszerza swoją ofertę np. przez wzgląd na Boże Narodzenie, Walentynki, Wielkanoc, wakacje, Święto Wszystkich Świętych.

Nie sposób także pominąć, że Pepco posiada bardzo atrakcyjną i różnorodną ofertę obejmująca artykuły biurowe. Najbardziej korzystne promocje pojawiają się oczywiście w okolicach września, przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Warto jednak pamiętać, że różnego rodzaju produkty potrzebne do biura są dostępne w sieci przez cały rok. W Pepco można znaleźć m.in.:

 • zeszyty;
 • ołówki i długopisy;
 • bloki rysunkowe;
 • kredki i pisaki;
 • papier kolorowy.

Pepco – najważniejsze nagrody

Wszechstronność oferty oraz niebywale wręcz szybki rozwój marki zostały dostrzeżone w różnorakich konkursach branżowych. Pepco było wielokrotnie nagradzane – z roku na rok marka staje się coraz bardziej popularna i ceniona. Do najważniejszych wyróżnień można zaliczyć m.in. takie tytuły jak: Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma; Jakość Obsługi 2014, Shopping Center Forum 2014, Diament Forbsa 2013. Warto zauważyć, że Pepco zostało dostrzeżone w tak prestiżowych konkursach jak Gazele Biznesu i Gepardy Biznesu.

W 2016 r. sieć ponownie uzyskała tytuły Jakość Obsługi oraz Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Zniżki Pepco, rabaty Pepco, promocje Pepco

Pepco to sieć, która doskonale zdaje sobie sprawę z mocy różnorakich promocji i zniżek. Marka systematycznie organizuje szereg wyprzedaży, bierze także udział w rożnych programach rabatowych. Na każdy miesiąc wydawana jest specjalna gazetka, w której opisane są najnowsze rabaty i zniżki. Różnorakie okazje pojawiają się wówczas, gdy przychodzi sezon na konkretne produkty. Z tego powodu np. w okresie bożonarodzeniowym można spodziewać się promocji dotyczącej ozdób choinkowych lub prezentów. We wrześniu z kolei znacznie spada cena zeszytów lub artykułów do pisania. Atrakcyjną politykę cenową marki podkreśla np. główne hasło promocyjne Pepco: „Więcej za mniej… codziennie!”.

Na Blip.pl można znaleźć szereg kuponów rabatowych, dzięki którym zakupy w Pepco staną się jeszcze bardziej atrakcyjne. Kupony tego rodzaju pozwalają na uzyskanie zniżki w trakcie dokonywania zakupu. Wystarczy poświadczyć, że posiada się kod rabatowy. Dzięki niemu część ostatecznej ceny za zakupy zostanie potrącona. W jaki sposób znaleźć interesującą promocję? Wystarczy na Blip.pl znaleźć zakładkę odnoszącą się do sklepu Pepco. Po jej uruchomieniu wyświetlą się wszystkie aktualne kupony rabatowe i wszelakie promocje. Warto pamiętać o tym, że  kody są zupełnie darmowe!

Pepco zabezpiecza swoich klientów przed niechcianymi albo wadliwymi produktami. Jeżeli z jakiekolwiek powodu klient rozmyśli się lub nie będzie w pełni zadowolony z produktu, wówczas można oddać towar w ciągu 30 dni od daty zakupu. Kupujący może prosić o wymianę niechcianego artykułu lub zwrot pieniędzy. Oczywiście, warunkiem zwrotu jest ogólny dobry stan zakupionego towaru.

Najpopularniejsze sklepy

Wyprzedaż w Smyk! Rabaty aż do 50%!

Wyprzedaż! Rabaty aż do 50%!

Dotyczy wybranych ubrań i butów dla dzieci.

 

Dodatkowy rabat do Wyprzedaży w Wólczanka!

Dodatkowy rabat do Wyprzedaży w Wólczanka!

20% na drugi produkt oraz 30% na trzeci produkt.

Letnia wyprzedaż! Rabaty aż do 50% tylko w Bonprix!

Letnia wyprzedaż! Rabaty aż do 50% tylko w Bonprix!

 

Do 70% rabatu na artykuły ogrodowe oraz zwierzęce w Emako!

Do 70% rabatu na artykuły ogrodowe oraz zwierzęce w Emako!

Co trzecia roślina gratis z kategorii SALE w Sadowniczy!

Co trzecia roślina gratis z kategorii SALE w Sadowniczy!

Summer Sale! Rabaty aż do 85% tylko w Magmac!

Letnia Wyprzedaż! Rabaty aż do 85% tylko w Magmac!

 

Summer Sale w Vistula! Rabaty nawet do 70%!

Summer Sale! Rabaty aż do 70% w Vistula!

Rabat dotyczy kolekcji damskiej i męskiej.

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS