PKO BP kody rabatowe - kupony i obniżki!

PKO Bank Polski jest spółką notowaną na giełdzie. Bank powstał w 1919 roku, jako Pocztowa Kasa Oszczędności, a w 2004 roku wszedł na Giełdę Papierów Wartościowych. Bank PKO jest jednym z największych przedsiębiorstw na świecie. Posiada ponad 1300 oddziałów detalicznych i 32 centra korporacyjne. Oferuje szeroki zakres usług i produktów bankowych, a także atrakcyjne zniżki PKO BP. To przyciąga do niego niezliczone rzesze klientów. Klienci Ci doceniają polski kapitał banku, a także jego przywiązanie do tradycji.

PKO BP jest bankiem uniwersalnym. Oznacza to, że obsługuje zarówno duże, jak i małe firmy oraz klientów indywidualnych. W banku każdy ma szansę na PKO BP rabat i dostęp do atrakcyjnych ofert. Bank oferuje kredyty oraz pożyczki tzw. Mini ratki oraz kredyty odnawialne, studenckie i hipoteczne. Z PKO BP możesz oszczędzać i zarabiać na lokatach, np. na lokacie Kapitał dla dziecka lub Kapitał na marzenia. Co jakiś czas w ofercie banku pojawia się kupon PKO BP na wybrane produkty bankowe, a wtedy klienci zyskują jeszcze więcej. W PKO BP jesteś spokojny o swoje pieniądze. Obsługa jest profesjonalna, zasady jasne, a korzyści widoczne gołym okiem.

Aktualne kupony i kody rabatowe PKO BP

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O PKO BP

Szukasz atrakcyjnych ofert kredytowych, a może chcesz mieć konto za 0 zł i dobrą lokatę? W banku PKO BP znajdziesz interesujące oferty. Wykorzystasz też kody PKO BP i za wybrane usługi zapłacisz mniej. Pomyśl tylko, jakby to było, gdyby kredyt mógł być tańszy a obsługa Twoich finansów korzystniejsza? Każdy kod rabatowy PKO BP sprawia, że albo oszczędzasz, albo zarabiasz. Wykorzystaj ten potencjał i ciesz się efektami.

Bank PKO BP przygotował ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. PKO BP promocje pozwolą  Ci podreperować domowy budżet. Możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu procent na kredycie czy skorzystać z usługi darmowych wypłat we wszystkich bankomatach. Szukaj ofert promocyjnych i korzystaj z nich, bo kody PKO BP to najłatwiejszy krok do tego, żeby żyło Ci się po prostu lepiej. Możesz wziąć tańszy kredyt hipoteczny, oszczędzać albo inwestować pieniądze. Możliwości jest wiele, a oferta zostanie dopasowana do Twoich potrzeb. Sprawdź, skorzystaj i licz zyski.

O PKO BP

Bank jest spółką notowaną na giełdzie. Powstał w 1919 roku, jako Pocztowa Kasa Oszczędności, a w 2004 roku wszedł na Giełdę Papierów Wartościowych.  Bank PKO jest jednym z największych przedsiębiorstw na świecie. Posiada ponad 1300 oddziałów detalicznych i 32 centra korporacyjne. Oferuje szeroki zakres usług i produktów bankowych, a także atrakcyjne zniżki PKO BP. To przyciąga do niego niezliczone rzesze klientów. Klienci Ci doceniają polski kapitał banku, a także jego przywiązanie do tradycji.

PKO BP jest bankiem uniwersalnym. Oznacza to, że obsługuje zarówno duże, jak i małe firmy oraz klientów indywidualnych. W banku każdy ma szansę na rabat i dostęp do atrakcyjnych ofert. Bank oferuje kredyty oraz pożyczki tzw. Mini ratki oraz kredyty odnawialne, studenckie i hipoteczne. Z bankiem tym możesz oszczędzać i zarabiać na lokatach, np. na lokacie Kapitał dla dziecka lub Kapitał na marzenia. Co jakiś czas w ofercie banku pojawia się kupon PKO BP na wybrane produkty bankowe, a wtedy klienci zyskują jeszcze więcej. W PKO BP jesteś spokojny o swoje pieniądze. Obsługa jest profesjonalna, zasady jasne, a korzyści widoczne gołym okiem.

Bank przez cały czas podnosi wysokość swoich aktywów. Dziś są one warte prawie 300 miliardów złotych, a roczny zysk netto to ponad 2,5 mld zł. W skład grupy kapitałowej banku wchodzi wiele spółek, w tym PKO Leasing SA, „Inter-Isk Ukraina”, Qualia Development, PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA i PKO Bank Hipoteczny SA. Prężny rozwój, ogromne zyski i ciężka praca wszystkich zaangażowanych w życie banku osób sprawia, że może on oferować swoim klientom atrakcyjne promocje.

Oferta PKO BP

Bank PKO BP ma dla obecnych i nowych klientów atrakcyjne zniżki PKO BP. Oferty promocyjne dotyczą wybranych produktów bankowych i obowiązują przez określony czas. Zobacz, co oferuje klientom.

pko-bp-bank-promocje-ipko

Lokaty – w banku PKO BP możesz założyć jedną z korzystnie oprocentowanych lokata. Lokata Kapitał dla dziecka pozwala Ci oszczędzać na przyszłość swojej pociechy. Na tę lokatę możesz odkładać od 100 do 500 zł miesięcznie, a przy regularnym oszczędzaniu dostaniesz kupon PKO BP w formie premii odsetkowej. Jeżeli chcesz oszczędzać na swoją przyszłość, możesz wybrać lokatę Kapitał na marzenia. Dzięki niej oszczędzasz nawet przez 12 lat i tak samo dostajesz rabat z premią odsetkową. Lokowanie pieniędzy w banku PKO BP to pewna przyszłość i gwarancja, że stać Cię na marzenia i niespodziewane wydatki.

Konta oszczędnościowe – w PKO BP oszczędzanie jest naprawdę proste. Bank oferuje 4 różne rodzaje kont oszczędnościowych: Pierwsze Konto Oszczędnościowe, Konto Oszczędnościowe Plus, Konto Oszczędnościowe w obcej walucie oraz w polskiej walucie. Pierwsze Konto dedykowane jest klientom do 18 roku życia a Konto Plus osobom dorosłym. W przypadku każdego z rodzajów kont otrzymujesz promocje, które oferują darmowe funkcjonalności konta i większe oprocentowanie. Konta oszczędnościowe w banku PKO BP pozwalają Ci panować nad domowym budżetem i „być zawsze przy kasie”.

A oprócz tego…

Kredyty – w banku PKO BP weźmiesz zarówno kredyt, jak i pożyczkę gotówkową. Możesz skorzystać z wygodnej Mini Ratki, czyli pożyczki z niskimi ratami, albo z kredytu hipotecznego na swój wymarzony dom. PKO BP promocja pozwoli Ci kupić lub zbudować dom taniej. Raty kredytu będą niższe, a za zaoszczędzone pieniądze możesz kupić np. wyposażenie wnętrza. Biorąc kredyt w banku PKO BP wiesz, że Twoje własne 4 ściany będą powodem do dumy.

Konta bankowe – wybierasz spośród szerokiej oferty kont dostosowanych do Twoich potrzeb. Do wyboru masz Konto dla Młodych, Konto za Zero, Konto Dziecka, konta oszczędnościowe, Konto AURUM lub Platinium II. Do każdego z kont przyznawany jest ciekawy PKO BP rabat.

bank-pko-bp-kody-rabatowe-pozyczka-rodzinna

Ubezpieczenia – w PKO BP możesz też zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Kupisz ubezpieczenie majątkowe, turystyczne, a także ubezpieczenie na życie czy na kredyt hipoteczny. Tutaj też wykorzystasz kupony PKO BP. Cokolwiek się nie wydarzy, zyskasz pewność, że masz zabezpieczenie finansowe. Możesz ubezpieczyć się od utraty pracy i od kradzieży mienia.

Karty – w banku PKO BP zamówisz kartę płatniczą, która spełni Twoje oczekiwania. Do wyboru masz Kartę PKO Ekspres do konta, Złotą Kartę Kredytową PKO MasterCard i przejrzystą Kartę Kredytową PKO. Możesz też zamówić kartę obciążeniową Diners Club albo Kartę Junior dla dziecka. Znajdź zniżki na konto z kartą i zobacz, jak wiele zyskasz.

Program partnerski PKO BP

Bank przygotował dla swoich klientów program lojalnościowy. Dzięki niemu możesz zarabiać na polecaniu usług banku. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie i zaczniesz promować produkty. Za każdą podpisaną z Twojego polecenia umowę, bank wypłaci Ci prowizję. Produkty bankowe możesz reklamować na swojej stronie internetowej, forum, blogu, a także osobiście podczas kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi. Promocje pozwolą innym ludziom oszczędzić, a Ty zarobisz. Korzyści będą obopólne. Jeśli chcesz zarejestrować się w programie – poznaj warunki uczestnictwa, zapoznaj się z oświadczeniem o ochronie danych osobowych i załóż konto.

bank-bp-kody-rabatowe-okazje

Praca w banku PKO BP

Marzy Ci się rozwojowa i dobrze płatna praca w sektorze finansów? Bank PKO BP czeka na Twoją kandydaturę. W strukturach banku pracują ludzie, którzy chcą się rozwijać. Tacy, którzy wiedzą, że osiąganie celów to tylko kwestia czasu. Wykorzystujesz zniżki PKO BP? Więc czemu nie zacząć pracować w tym banku? Zostań agentem i rozwijaj swoje umiejętności. Weźmiesz udział w pasjonujących szkoleniach, otrzymasz szeroki pakiet świadczeń socjalnych i atrakcyjne wynagrodzenie. Bank PKO BP umożliwia Ci zrobienie kariery i pracę na własny rachunek. Możesz uruchomić własną Agencję Banku PKO BP. PKO BP da Twoim klientom kody rabatowe PKO BP, a Ty będziesz liczyć zyski.

Możesz też odbyć staż lub praktyki i otworzyć sobie tym drogę do kariery w finansach. Na stronie banku PKO BP publikowane są aktualne informacje o nowo powstających miejscach pracy. Śledź je i znajdź zatrudnienie, o jakim marzysz.

E-Urząd PKO BP

Dzięki bankowi PKO BP urząd masz zawsze przy sobie. Masz możliwość załatwienia wielu spraw urzędowych przez internet. Złożysz wniosek Rodzina 500+, skorzystasz z serwisów administracji publicznej i załatwisz sprawy związane z ubezpieczeniami. Nie musisz nawet ruszać się z domu. Wszystko załatwisz w swoim ulubionym fotelu, z kubkiem kawy w ręku.  Bank PKO BP oferuje Ci nie tylko kupon PKO BP, ale też profil zaufany w serwisie iPKO i profil na PUE ZUS.

bank-bp-kredyty-500-plus-rabaty

Newsletter banku PKO BP

Bank PKO BP prowadzi newsletter, w którym na bieżąco publikowane są zniżki PKO BP. Subskrybując newsletter, dowiesz się wszystkiego o nowych ofertach banku, promocjach i ofertach specjalnych dla stałych klientów. W newsletterze wysyłane są newsy z rynku finansowego oraz porady dotyczące oszczędzania i inwestowania. Newsletter to oferty pracy w sektorze bankowości, informacje o przetargach i aktualne kursy walut. Chcesz mieć zawsze promocje PKO BP? Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie.

Dlaczego warto skorzystać z usług banku PKO BP?

Bank PKO BP to instytucja z tradycjami. Polski kapitał, klarowne zasady i rozbudowana oferta gwarantują zadowolenie.

W banku PKO BP klient może liczyć na indywidualne traktowanie. Specjaliści ds. bankowości dopasowują rozwiązania do indywidualnych potrzeb i możliwości. To gwarantuje Ci, że oferta będzie jak szyta na miarę.

Kody rabatowe PKO BP pozwolą Ci oszczędzać. Usługi bankowe będą jeszcze tańsze, a Twoje zadowolenie jeszcze większe.

W każdej chwili możesz skontaktować się z doradcą banku. Specjaliści udzielają porad, pomagają dostosować produkty do oczekiwań klientów i rozwiązują na bieżąco wszystkie problemy. Masz gwarantowane wsparcie przez 24 godziny na dobę. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz, a obsługa banku zajmie się wszystkim w szybki i profesjonalny sposób.

bank-bp-kody-rabatowe

Co jeszcze jest korzyścią?

Z bankiem PKO BP możesz zarabiać. Wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego i zaczniesz polecać produkty bankowe. Na Twoje konto zaczną wpływać prowizje, a życie stanie się prostsze. Im więcej masz pieniędzy, tym lepiej Ci się żyje.

Bank PKO BP ma placówki i bankomaty w całej Polsce. Gdziekolwiek się znajdziesz, możesz skorzystać z pomocy pracowników banku, wykonać płatności i pobrać gotówkę. PKO BP promocja na darmowe wypłaty z bankomatów sprawi, że zaoszczędzisz.

Dostajesz do dyspozycji całkowicie darmową i bardzo funkcjonalną bankowość elektroniczną. Skorzystasz z niej wszędzie, gdzie jest tylko dostęp do Internetu. Bank masz zawsze w swoim komputerze, smartfonie i tablecie. Gdziekolwiek się znajdziesz, sprawdzisz stan konta, wykonasz przelew, spłacisz ratę kredytu lub przelejesz pieniądze na konto oszczędnościowe.

Warto też zainteresować się…

Lokujesz swoje pieniądze w pewnym banku. PKO BP dba o kulturę współpracy i dobro swoich klientów. Współpraca z bankiem to wysokie kody rabatowe PKO BP, wiele możliwości i profesjonalne wsparcie.

W banku PKO BP skorzystasz z obsługi w języku migowym. Bank przełamuje bariery językowe i wychodzi naprzeciw potrzebom osób niesłyszących i niedosłyszących.

Standardy obsługi w banku PKO BP są na najwyższym poziomie. Masz pewność, że zostaniesz obsłużony w sposób odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Wszystkie depozyty PKO PB są gwarantowane Bankowym Funduszem Gwarancyjnym. Instytucja ta chroni Twoje pieniądze, bez względu na to, czy są w polskiej, czy w obcej walucie.

Inwestowanie z bankiem PKO BP

Ciągły rozwój banku PKO BP otwiera klientom możliwość realizowania się. W PKO BP możesz inwestować pieniądze i osiągać spore zyski. Na stronie banku znajdują się wszystkie niezbędne informacje – kalendarium inwestora, ratingi, analizy, dane finansowe i prospekty emisyjne. Kupony PKO BP to nie wszystko, co bank ma do zaoferowania. Pozwala Ci jeszcze zarabiać i budować swoją przyszłość z wielkim rozmachem. Inwestując w PKO BP, inwestujesz w siebie.

PKO BP w mediach społecznościowych

Bank PKO BP dba o dobre relacje ze swoimi klientami. Działa na Facebooku, na Twitterze, na YouTube, na LinkediIn i na Golden Line. Dołączając do fanów banku na Facebooku, masz szansę zgarnąć wysokie kody rabatowe PKO BP. Obserwując bank na Golden Line i LinkedIn masz dostęp do najnowszych ofert pracy. Jesteś pracownikiem banku? Korzystając z tych portali, zbudujesz sieć nowych kontaktów.

Dom maklerski PKO BP

Bank PKO BP prowadzi dom maklerski, w którym możesz inwestować w otwarte i zamknięte fundusze,  a także obligacje i akcje. Skorzystasz z interfejsu Supermakler, dzięki któremu wszystkie działania będą po prostu łatwiejsze. Inwestycje pozwolą Ci zbudować spokojną przyszłość finansową. Przy inwestowaniu również możesz wykorzystać kupony PKO BP i zyski będą jeszcze większe. Sprawdź ofertę już dziś i pomnażaj swój kapitał.

Przenoszenie kredytu hipotecznego do PKO BP

Masz kredyt hipoteczny w innym banku? W każdej chwili możesz go przenieść do PKO BP. Dostaniesz przy tym PKO BP rabat i raty kredytu będą tańsze. Możesz też przenieść swój kredyt z PKO Banku Polskiego do PKO Banku Hipotecznego, a wtedy zasady kredytu się nie zmieniają.

Bank PKO dla dzieci

Niektóre produkty bankowe PKO BP są dedykowane dzieciom. W ofercie dla dzieci znajduje się m.in.:

PKO Konto Dziecka – które dedykowane jest klientom, chcącym założyć konto bankowe dziecku, które nie ukończyło jeszcze 13 roku życia. Konto to oferuje dziecku dostęp do aplikacji internetowej, dzięki której maluch będzie mógł się uczyć zarządzaniem pieniędzmi. Rodzice mają jednak całkowitą kontrolę nad wszystkimi operacjami.

Karta PKO Junior – w banku PKO BP wykorzystasz kody rabatowe PKO BP na ofertę z kartą dla dziecka. Dzięki niej Twoje dziecko będzie mogło płacić w prosty i wygodny sposób. Rodzic ma w takim przypadku pełną kontrolę i wgląd we wszystkie operacje oraz decyduje o przydziale środków. Dzięki karcie dziecko może wypłacać pieniądze z bankomatów i dokonywać płatności bezgotówkowych. Karty są opatrzone wizerunkami postaci z bajek.

A oprócz tego…

SKS Konto dla ucznia – pozwala oszczędzać dzieciom w wieku do 13 lat. Konto oprocentowane jest na 2,5% w skali roku do kwoty 2500 a powyżej tej kwoty na 0,50%.

PKO Konto Pierwsze – to pierwsze prawdziwe konto Twojego dziecka. Chcesz je założyć na jeszcze lepszych warunkach? Znajdź kod rabatowy i naucz swoje dziecko zarządzania pieniędzmi. Konto przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 13 do 18 lat. Pozwala na dostęp do bankowości elektronicznej iPKO i oferuje wiele darmowych funkcjonalności. Z PKO Kontem Pierwszym dziecko dostaje promocje PKO BP na 0 zł za prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów oraz bezpłatną kartę do konta.

Wszystkie przelewy krajowe są całkowicie za darmo, można wybrać dowolny wzór karty płatniczej i włączyć usługę autooszczędzania. Dzięki niej dziecko może oszczędzać i uczyć się inteligencji finansowej. Te zniżki PKO BP to świetny start dla Twojego dziecka. Zakładając mu PKO Konto Pierwsze, uczysz go, jak w przyszłości zarządzać swoimi pieniędzmi, oszczędzać i mieć więcej. Z PKO Kontem Pierwszym Twoja pociecha uczy się samodzielności i odpowiedzialności, a Ty jesteś spokojny o jej przyszłość.

Jak wykorzystać kody rabatowe PKO BP

Kupony PKO BP są ważne przez określony czas. Każda promocja ma ściśle wyznaczony termin, w jakim możesz z niej skorzystać. Procedura wykorzystania kodów jest prosta i przyjemna. Wystarczy skopiować PKO BP kod rabatowy i wkleić go we wniosku kredytowym lub przepisać i podać pracownikowi banku. Promocje PKO BP wykorzystasz na różne produkty bankowe – na lokaty, na konto osobiste lub firmowe, na kartę płatniczą do konta, na kredyt samochodowy czy pożyczkę gotówkową. Musisz tylko pamiętać o tym, by dokładnie sprawdzić termin ważności kuponu. Jeżeli ten termin minie, to kody rabatowe PKO BP będą już nieważne.

W przypadku wniosków składanych przez internet, kod promocyjny PKO BP należy wkleić w specjalną rubrykę. Wykorzystasz do tego skrót klawiaturowy i będzie szybciej. Promocje PKO BP zrealizujesz też w stacjonarnych placówkach banku. Co jakiś czas pojawiają się oferty rabatowe, które gwarantują Ci wiele korzyści. Chcesz być na bieżąco ze zniżkami? Subskrybuj nasz newsletter, a wyślemy Ci każdy kod promocyjny PKO BP.

Najpopularniejsze sklepy

Pożyczki do 5000 zł na 45 dni w Extra Portfel

Dołącz do grona stałych klientów, pożyczaj na atrakcyjnych warunkach do 5000 zł nawet na 45 dni

Rabaty dla stałych klientów Lendon

Zarejestruj się, pożyczaj regularnie i korzystaj z indywidualnych rabatów dla stałych klientów

Pożyczka na każdą okazję do 5000 zł w Pożyczka Plus

Pożyczaj do 5000 zł, skorzystaj z elastycznego terminu spłaty nawet do 65 dni

Pożyczka do 1000 zł za 10 zł w Pożyczka Plus

Za pierwszą pożyczkę do 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł, RRSO 12,87%

Pierwsza pożyczka 2000 zł na 45 dni za 0 zł w Extra Portfel

Oferta dla nowych klientów, złóż wniosek poczekaj na decyzję, pożycz do 2000 zł nawet na 45 dni za 0 zł

Pożyczki do 20% taniej dla stałych klientów

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z bonusów

Przedłużenie spłaty o 30 dni za 274 zł w Pożyczka Plus

Nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, przedłuż spłatę nawet o 30 dni

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS