Pożyczka Plus – kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

Pożyczka Plus jest częścią grupy Aventus Capital. Międzynarodowej grupy z sektora finansowego. Grupa działa w 5 europejskich krajach i przez cały czas się rozrasta. Pożyczka Plus jest polską wersją szybkich pożyczek przez Internet. Udziela pożyczek do wysokości nawet 5000 zł i udostępnia zniżki Pożyczka Plus. Dzięki rabatom usługi firmy stają się coraz popularniejsze. Klienci widzą przez to, że mogą rzeczywiście oszczędzać, a jednocześnie pożyczać na tak samo korzystnych zasadach. W Pożyczka Plus to klient ustala wysokość swojej pożyczki i czas spłaty zadłużenia.

Maksymalna długość pożyczki wynosi aż 65 dni, co jest rzadkością w przypadku chwilówek. W większości firm taką pożyczkę trzeba spłacić w terminie do 30 dni. Oczywiście niektóre firmy oferują możliwość przedłużenia czasu spłaty, ale trzeba za to dopłacić. W Pożyczka Plus jest inaczej. Tutaj masz na start atrakcyjny kupon Pożyczka Plus i długi okres spłaty. Regulamin jest jasny a doradcy zawsze gotowi, żeby Ci pomóc.

Aktualne kupony i kody rabatowe Pożyczka Plus

Przedłużenie spłaty o 30 dni za 274 zł w Pożyczka Plus

Nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, przedłuż spłatę nawet o 30 dni
pobrań łącznie: 12291 Oferta nieograniczona czasowo

Pożyczka na każdą okazję do 5000 zł w Pożyczka Plus

Pożyczaj do 5000 zł, skorzystaj z elastycznego terminu spłaty nawet do 65 dni
pobrań łącznie: 18926 Oferta nieograniczona czasowo

Pożyczka do 1000 zł za 10 zł w Pożyczka Plus

Za pierwszą pożyczkę do 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł, RRSO 12,87%
pobrań łącznie: 16051 Oferta nieograniczona czasowo

O Pożyczka Plus

Pożyczasz na swoich zasadach. Bezpiecznie, elastycznie i z dogodnym terminem spłaty. Weź pożyczkę w Pożyczka Plus i zobacz, jakie to proste. Dostaniesz kod rabatowy Pożyczka Plus i dzięki temu ostateczna kwota do spłaty będzie niższa. Pomyśl tylko o wymarzonych wakacjach, nowej garderobie, nowym telewizorze albo po prostu prezencie dla kogoś bliskiego. Będzie Cię na to stać, bo jest Pożyczka Plus i kody Pożyczka Plus. Pożyczka Plus rabat to twoja szansa!

Domowy budżet nie zawsze wygląda tak, jak byśmy chcieli. Na szczęście mamy rozwiązanie, bo teraz są szybkie pożyczki przez internet i dzięki nim pieniądze możesz mieć po prostu natychmiast i w każdej sytuacji. Przekonaj się, jakie to proste. Pożyczka Plus promocje to więcej niż zniżki – to także pewność, że współpracujesz z rzetelnym pożyczkodawcą i podpisujesz korzystną umowę. Kody Pożyczka Plus są jakoby tylko dodatkiem do wspaniałej oferty. Oczywiście potrzebnym, bo dzięki nim ostateczna kwota do spłaty jest niższa niż normalnie. Teraz pożyczki są bardzo proste, a ile marzeń można za nie spełnić, sam wiesz doskonale.

Pożyczka Plus rabat promocje pożyczki - blip.pl

O Pożyczka Plus

Pożyczka Plus jest częścią grupy Aventus Capital. Międzynarodowej grupy z sektora finansowego. Grupa działa w 5 europejskich krajach i przez cały czas się rozrasta. Pożyczka Plus jest polską wersją szybkich pożyczek przez internet. Udziela pożyczek do wysokości nawet 5000 zł i udostępnia zniżki Pożyczka Plus. Dzięki rabatom usługi firmy stają się coraz popularniejsze. Klienci widzą przez to, że mogą rzeczywiście oszczędzać, a jednocześnie pożyczać na tak samo korzystnych zasadach.

Pożyczka Plus rabat pożyczka na wakacje blip.pl

W Pożyczka Plus to klient ustala wysokość swojej pożyczki i czas spłaty zadłużenia. Maksymalna długość pożyczki wynosi aż 65 dni, co jest rzadkością w przypadku chwilówek. W większości firm taką pożyczkę trzeba spłacić w terminie do 30 dni. Oczywiście niektóre firmy oferują możliwość przedłużenia czasu spłaty, ale trzeba za to dopłacić. W Pożyczka Plus jest inaczej. Tutaj masz na start atrakcyjny kupon Pożyczka Plus i długi okres spłaty. Regulamin jest jasny a doradcy zawsze gotowi, żeby Ci pomóc.

Zalety pożyczek w Pożyczka Plus – między innymi Pożyczka Plus rabat

Pożyczka Plus dysponuje korzystną ofertą, obok której dosłownie nie można przejść obojętnie. Poniżej wyszczególniamy tylko część korzyści, jakie czekają na pożyczkobiorców.

 • Każdy klient dostaje na start kupon Pożyczka Plus, który sprawia, że jego pierwsza pożyczka kosztuje zaledwie 10 zł. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to aż 1000 zł, a całe jej koszty to właśnie ta „dycha”.
 • Proces ubiegania się o pożyczkę został uproszczony jak to tylko możliwe. Wystarczy, że założysz konto w serwisie, zweryfikujesz je i wypełnisz wniosek. Pieniądze są przelewane na Twoje konto jeszcze tego samego dnia. To ogromna wygoda i pewność, że masz dostęp do pieniędzy w każdej, nawet najbardziej podbramkowej sytuacji.
 • Pierwszą pożyczkę w Pożyczka Plus możesz nawet przedłużyć. Inne firmy czegoś takiego nie oferują. W razie problemu ze spłatą pożyczka zostanie przedłużona o tyle dni, na ile została wzięta. Jeżeli więc weźmiesz pożyczkę na 30 dni, to w sumie po przedłużeniu termin spłaty wypadnie za 60 dni.

Pożyczka Plus rabat pożyczki - blip.pl

Co jeszcze jest ważne?

 • Pożyczka Plus edukuje swoich klientów. Marka prowadzi bloga, a we wpisach pojawiają się co jakiś czas kupony Pożyczka Plus. Nie musisz się o nie w żaden sposób starać. Po prostu dostajesz je jak na tacy i tylko wykorzystujesz.
 • Promocje w Pożyczka Plus dochodzą nawet do 50%. Oznacza to, że Twoja pożyczka może być dwa razy tańsza!
 • Wnioskowanie o pożyczkę jest naprawdę szybkie. Wchodzisz na stronę Pożyczka Plus. Ustawiasz w kalkulatorze sumę, jaką chcesz pożyczyć oraz czas trwania Twojej pożyczki i przechodzisz przez baner do wniosku. Jeżeli masz już konto w serwisie Pożyczka Plus, wystarczy tylko wypełnić wniosek, wkleić Pożyczka Plus rabat i zatwierdzić całość. Jeżeli nie masz jeszcze konta, trzeba je utworzyć oraz wykonać przelew weryfikacyjny. Przelew ten łączy odpowiednie konto bankowe z Twoim kontem w serwisie Pożyczka Plus i informuje pracowników firmy, gdzie mają przelać pieniądze.
 • Wysokość przelewu weryfikacyjnego to tylko 1 gorsz. Jak widzisz, nie trzeba dużo, żeby zatwierdzić konto i przyjąć pieniądze.
 • Pożyczka jest przelewana na Twoje konto bezzwłocznie po podjęciu decyzji pożyczkowej. Zostajesz o tym też od razu poinformowany.

Pożyczka Plus rabat rabaty okazje - blip.pl

Co jeszcze musisz wiedzieć?

 • Szybkie pieniądze w Pożyczka Plus mają naprawdę same zalety – współpracujesz z profesjonalistami, oszczędzasz czas i pieniądze (bo masz kody rabatowe Pożyczka Plus), a także realizujesz swoje finansowe potrzeby.
 • Pożyczka Plus działa całą dobę. Służy pomocą w trudnych sytuacjach, kiedy pieniądze potrzebne są momentalnie, ale nie ma skąd ich wziąć. Nie musisz już pożyczać po rodzinie albo od znajomych i narażać się na przykre komentarze. Pożyczasz niemalże anonimowo. Twoje dane są bezpieczne, a o pożyczce wiesz tylko Ty i Pożyczka Plus.
 • W razie problemów ze spłatą możesz zwrócić się do doradców Pożyczka Plus i pomogą Ci oni znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji. Z Pożyczka Plus nigdy nie jesteś sam. Zawsze masz partnera, który pomoże Ci w gospodarowaniu Twoimi finansami.

Pożyczka Plus rabat - blip.pl

A inne korzyści?

 • Przejrzyste zasady w Pożyczka Plus sprawiają, że zawsze wiesz, ile będzie kosztowała Twoja pożyczka. Wiesz to, jeszcze zanim wyślesz wniosek. W serwisie internetowym firmy znajduje się kalkulator, który oblicza koszt Twojej pożyczki. Oczywiście może być on niższy, jeżeli masz Pożyczka Plus rabat.
 • Pożyczka Plus kieruje się etyką i uczciwością. Kontakt z pracownikami firmy jest tak przyjemny, jakbyś kontaktował się z dobrym znajomym. Zawsze możesz liczyć na zrozumienie i indywidualne podejście do swojego problemu. To jest naprawdę budujące, bo pokazuje, że w sektorze finansów działają ludzie, którym zależy na Twoim dobru.
 • Pożyczka Plus kieruje swoją ofertę do każdego, kto spełnia minimalne wymagania. Żeby wziąć pożyczkę i przy okazji zrealizować kupon Pożyczka Plus, wystarczy posiadać polskie obywatelstwo, mieć konto w banku oraz stałe miejsce zatrudnienia i spełniać kryteria wiekowe.

Przedłużenie pożyczki w Pożyczka Plus

Jeżeli tylko pojawia się jakiś problem ze spłatą zadłużenia, zawsze możesz przedłużyć czas trwania Twojej pożyczki. Wystarczy, że skontaktujesz się z biurem obsługi klienta oraz wytłumaczysz swoją sytuację. Twoja pożyczka może zostać przedłużona o tyle dni, na ile ją pierwotnie brałeś. Jeżeli więc wnioskowałeś o pożyczkę na 30 dni, to możesz przedłużyć ją o kolejne 30. W sumie da Ci to 60 dni na spłatę. Jak widzisz, takie promocje Pożyczka Plus sprawiają, że klienci z chęcią wracają po kolejne pożyczki. Skoro jest to takie korzystne, to jasne jest, że do tych usług się wraca.

Pożyczka Plus rabat okazje pożyczkowe - blip.pl

Blog Pożyczka Plus

Marka Pożyczka Plus prowadzi bloga o finansach. Na blogu przez cały czas publikowane są nowe promocje Pożyczka Plus. To natomiast sprawia, że zawsze masz dostęp do aktualnych kodów rabatowych. Możesz się też uczyć, jak zarządzać pieniędzmi, a to zawsze Ci się przyda. Blog to mnóstwo inspiracji do wykorzystania w każdej chwili. Znajdziesz na nim sposoby zarabiania, oszczędzania oraz porady, jak mądrze wydawać pieniądze. Ta wiedza będzie nieoceniona.

Pożyczka Plus w pytaniach i odpowiedziach

Czy można dostać pożyczkę w Pożyczka Plus, jeżeli ma się zadłużenie w innym miejscu?

Posiadanie pożyczki w innym banku nie dyskwalifikuje wnioskodawcy, dopóki nie ma on negatywnego wpisu w rejestrze dłużników i dopóki ma zdolność kredytową. Oznacza to, że możesz mieć inną pożyczkę lub nawet kredyt, a prawdopodobieństwo, że dostaniesz pożyczkę w Pożyczka Plus i wykorzystasz Pożyczka Plus rabat i tak jest wysokie.

Pożyczka Plus rabat - promocje - blip.pl

Czy Pożyczka Plus może mi odmówić udzielenia pożyczki?

Jeżeli ocena Twojej zdolności kredytowej będzie negatywna, to Pożyczka Plus może Ci odmówić udzielenia pożyczki.

W jakich godzinach Pożyczka Plus wypłaca pożyczki?

Pożyczki wypłacane są w dni robocze w godzinach od 7:30 do 21 a w soboty i niedziele od 9 do 17. To gwarantuje, że będziesz mieć pieniądze na koncie jeszcze tego samego dnia albo następnego dnia po pierwszej sesji przychodzącej w Twoim banku.

Ile maksymalnie mogę pożyczyć?

W przypadku pierwszej pożyczki możesz liczyć maksymalnie na 1000 zł i wykorzystujesz przy tym kupon Pożyczka Plus, dzięki czemu Twoja pożyczka kosztuje tylko 10 zł. Każda kolejna pożyczka może być wyższa i trwać dłużej. Najwyższa suma, jaką można pożyczyć to 5000 zł i możesz dostać te pieniądze nawet na 65 dni.

Czy istnieje możliwość odstąpienia od umowy?

Pożyczka Plus udziela pożyczek przez internet, a w związku z tym masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wystarczy, że wyślesz oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej drogą elektroniczną.

Pożyczka Plus rabat - nowe promocje - blip.pl

Jakie są minimalne wymagania, dzięki którym mogę wziąć pożyczkę?

Musisz mieć od 21 do 73 lat, mieć polskie obywatelstwo, stałe miejsce zatrudnienia oraz nie możesz widnieć w rejestrze dłużników. Jeżeli dodatkowo masz zdolność kredytową, to pożyczka z pewnością zostanie przyznana i wykorzystasz kupony Pożyczka Plus.

Czy Pożyczka Plus wymaga poręczycieli?

Nie są wymagane żadne poręczenia ani zastawy. Pożyczka Plus ufa swoim klientom oraz własnej umiejętności oceny zdolności kredytowej. Oferuje świetne pożyczki oraz kupony Pożyczka Plus bez poręczycieli.

Pożyczka Plus rabat - blip.pl

Jak wykorzystać kody rabatowe Pożyczka Plus

Trzy proste kroki dzielą Cię od skorzystania z rabatów w Pożyczka Plus. Pierwszy krok to znalezienie kuponu promocyjnego. Pożyczka Plus kod rabatowy znajdziesz zawsze na naszej stronie. Możesz odwiedzać nas za każdym razem, kiedy potrzebujesz rabatu albo po prostu zapisać się na otrzymywanie powiadomień. Wtedy każdy nowy kod promocyjny Pożyczka Plus wyślemy na Twoją skrzynkę pocztową. Masz przed sobą promocje Pożyczka Plus? Przejrzyj je. Będą różne. Jedna obowiązuje na wszystkie pożyczki. Inna natomiast na pożyczkę od konkretnej kwoty.

Zazwyczaj im wyższa pożyczka, tym większy jest Pożyczka Plus kod rabatowy. Po wybraniu odpowiedniej promocji skopiuj jej kod alfanumeryczny. Kliknij dwa razy na numer kuponu, a następnie wybierz z prawego przycisku myszki polecenie Kopiuj. Twój kod promocyjny Pożyczka Plus został przeniesiony do wirtualnego schowka. Później wystarczy go tylko wkleić we wniosku poleceniem Wklej. Jeżeli korzystasz z urządzenia przenośnego, to przytrzymaj palec na kodzie, a później wybierz z rozwijanej listy polecenie Kopiuj i analogicznie polecenie Wklej.

Najpopularniejsze sklepy

Pożyczki do 5000 zł na 45 dni w Extra Portfel

Dołącz do grona stałych klientów, pożyczaj na atrakcyjnych warunkach do 5000 zł nawet na 45 dni

Rabaty dla stałych klientów Lendon

Zarejestruj się, pożyczaj regularnie i korzystaj z indywidualnych rabatów dla stałych klientów

Pierwsza pożyczka 2000 zł na 45 dni za 0 zł w Extra Portfel

Oferta dla nowych klientów, złóż wniosek poczekaj na decyzję, pożycz do 2000 zł nawet na 45 dni za 0 zł

Pożyczki do 20% taniej dla stałych klientów

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z bonusów

Pożyczki do 5 000 zł na 45 dni w Lendon

Zarejestruj się i pożyczaj nawet do 5 000 zł na 45 dni

Bonusy dla członków Klubu Dobrego Klienta w Profi Credit

Dołącz do Klubu Dobrego Klienta, zyskasz wyższe limity pożyczek,szybszą wypłatę, mniej formalności i infolinię VIP

Pierwsza pożyczka do 2500 zł gratis w Lendon

Złóż wniosek, poczekaj na decyzję i pożycz aż 2500 zł na 45 dni bez dodatkowych opłat

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS