SMS Kredyt  – kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

Lubisz wygodę i komfort pożyczania na jasnych warunkach! Aby otrzymać pieniądze wystarczy wysłać tylko jednego SMS-a do firmy SMS Kredyt! Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością udziela swoim klientom, czyli osobom fizycznym pożyczek gotówkowych do 10 tysięcy złotych na maksymalny okres 48 miesięcy. Pożyczki udzielane są przez SMS, przez stronę internetową i rozmowę telefoniczną. Można także skorzystać z dostępnych biur kredytowych w całej Polsce, aby otrzymać pożyczkę SMS Kredyt.

Podobnie jak w innych firmach pożyczkowych także i tą wyróżnia błyskawiczny proces obsługi klienta, a decyzja o przyznaniu pożyczki odbywa się bardzo szybko. Co wyróżnia tę markę od innych pożyczkodawców? Przede wszystkim prostota obsługi pożyczek, jasne i przejrzyste zasady pożyczania, a także wygodny i własny system zarządzania.

Ponadto bardzo ważną informacją dla klientów powinno być to, że działania spółki SMS Kredyt są zgodne z tzw. Kodeksem Dobrych Praktyk. Firma również stale się rozwija i bierze udział w organizowanych konferencjach finansowych w Polsce. SMS Kredyt należy do Grupy Kapitałowej SMS Kredyt Holding.

Aktualne kupony i kody rabatowe SMS Kredyt

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O SMS Kredyt

Jeśli szukasz pożyczki, która pozwoli Ci na wygodne zarządzanie wydatkami i oczekiwaną elastyczność – sprawdź co ma dla Ciebie SMS Kredyt! Niezależnie od tego jaką kwotę chcesz pożyczyć i na co ją przeznaczyć, zawsze masz szansę na otrzymanie zastrzyku gotówki! Decyzja zapadła? Chcesz pożyczyć pieniądze, ale nie wiesz ile? Przemyśl dokładnie kwotę i wypełnij wniosek! Nie zapomnij także o tym, że w sieci internetowej co jakiś czas pojawiają się kody rabatowe SMS Kredyt.

Skorzystaj z nich, jeśli chcesz otrzymać najlepszą ofertę pożyczki gotówkowej dla siebie. Zastanawiasz się jak są oprocentowane pożyczki w SMS Kredyt? Przykładowo: jeśli pożyczysz 3000 złotych na 24 miesiące to Twoja rata miesięczna nie przekroczy 250 złotych! Oprocentowanie stałe takiej pożyczki to tylko 10 %! Łap najlepsze kupony rabatowe SMS Kredyt i korzystaj z nich wtedy, gdy tylko zechcesz!

Aktualne promocje w SMS Kredyt

Jesteś ciekawy co możesz zyskać pożyczając w SMS Kredyt? To przede wszystkim mnóstwo rewelacyjnych kuponów i kodów rabatowych! Dzięki nim oszczędzasz pieniądze, dlatego warto upolować w sieci najciekawsze zniżki SMS Kredyt i wykorzystać je z myślą o swojej pierwszej lub kolejnej pożyczce! Właśnie dlatego warto być na bieżąco z tym jakie promocje SMS Kredyt przygotowuje dla swoich klientów w sieci. Pożyczkę gotówkową w SMS Kredyt możesz otrzymać już od kwoty 1000 złotych do 10 000 złotych. Minimalny okres kredytowania to 3 miesiące, a maksymalny wynosi aż 48 miesięcy. Jeśli więc zależy Ci na pożyczeniu większej kwoty pieniędzy na dłuższy okres możesz być pewien, że pożyczka gotówkowa w SMS Kredyt to dobry pomysł!

 

Co wiedzieć przed wzięciem pożyczki SMS?

Pożyczki SMS w SMS Kredyt dedykowane są osobom, które posiadają stałe, miesięczne dochody i są w wieku od 20 do 80 lat. Ponadto, aby otrzymać pożyczkę należy mieć nie tylko zdolność kredytową, ale także czyste konto w BIG i BIK. Aby spłacić pożyczkę wystarczy przelać pieniądze na wybrane konto firmy, wpłacić je na poczcie lub w specjalnej Agencji Opłat. Zastanawiasz się jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pożyczkę? Przede wszystkim jeśli chcesz otrzymać pożyczkę w SMS Kredyt musisz mieć dowód osobisty, a także zaświadczenie o źródle i wysokości osiąganych dochodów. Takie oświadczenie otrzymasz od swojego agenta za pośrednictwem poczty lub kuriera w zależności od tego, jaki sposób zawierania umowy pożyczkowej wybierzesz.

O produktach marki

W firmie SMS Kredyt możesz otrzymać zarówno pożyczkę gotówkową w agencji, pożyczkę przez Internet, pożyczkę przez telefon lub pożyczkę przez SMS. Ty decydujesz jak chcesz otrzymać swoje zobowiązanie finansowe. Miej na uwadze, że w sieci pojawiają się zniżki SMS Kredyt, które możesz wykorzystać z korzyścią dla siebie! To dzięki nim możesz liczyć na otrzymanie najatrakcyjniejszej pożyczki dla siebie. Aby się przekonać wystarczy zapoznać się dokładnie z warunkami pożyczania w SMS Kredyt i wybrać to, co najlepsze dla Ciebie!

O SMS Kredyt

Lubisz wygodę i komfort pożyczania na jasnych warunkach! Aby otrzymać pieniądze wystarczy wysłać tylko jednego SMS-a do firmy SMS Kredyt! Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością udziela swoim klientom, czyli osobom fizycznym pożyczek gotówkowych do 10 tysięcy złotych na maksymalny okres 48 miesięcy. Pożyczki udzielane są przez SMS, przez stronę internetową i rozmowę telefoniczną. Można także skorzystać z dostępnych biur kredytowych w całej Polsce, aby otrzymać pożyczkę SMS Kredyt. Podobnie jak w innych firmach pożyczkowych także i tą wyróżnia błyskawiczny proces obsługi klienta, a decyzja o przyznaniu pożyczki odbywa się bardzo szybko. Co wyróżnia tę markę od innych pożyczkodawców?

Przede wszystkim prostota obsługi pożyczek, jasne i przejrzyste zasady pożyczania, a także wygodny i własny system zarządzania. Ponadto bardzo ważną informacją dla klientów powinno być to, że działania spółki SMS Kredyt są zgodne z tzw. Kodeksem Dobrych Praktyk. Firma również stale się rozwija i bierze udział w organizowanych konferencjach finansowych w Polsce. SMS Kredyt należy do Grupy Kapitałowej SMS Kredyt Holding.

Jak wykorzystać kody rabatowe SMS Kredyt

W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas, kto stara się o pożyczkę pragnie, aby warunki były zrozumiałe, a pieniądze na koncie znalazły się bardzo szybko! To możliwe w SMS Kredyt, dlatego warto sprawdzać jakie SMS Kredyt kody promocyjne się pojawiają w sieci! Jak je wykorzystać? O tym przeczytasz poniżej!

Krok 1 – Wybierz kupon na zakupy

Znajdź interesujący Cię kupon promocyjny SMS Kredyt do wykorzystania i zapoznaj się uważnie ze szczegółami promocji! Wystarczy, że po wybraniu kuponu nieco je rozwiniesz, aby dowiedzieć się więcej i przeczytać do kiedy ważna jest dana promocja SMS Kredyt.

Krok 2 – Sprawdź szczegóły

Masz już swój kupon, który chcesz wykorzystać? Skopiuj jego kod, zachowaj go na potem.

Krok 3 – Wykorzystaj swój kod

Następnie wykorzystaj go podczas wypełniania wniosku o pożyczkę lub telefonicznie!

Najpopularniejsze sklepy

Pożyczki do 5000 zł na 45 dni w Extra Portfel

Dołącz do grona stałych klientów, pożyczaj na atrakcyjnych warunkach do 5000 zł nawet na 45 dni

Rabaty dla stałych klientów Lendon

Zarejestruj się, pożyczaj regularnie i korzystaj z indywidualnych rabatów dla stałych klientów

Pożyczka na każdą okazję do 5000 zł w Pożyczka Plus

Pożyczaj do 5000 zł, skorzystaj z elastycznego terminu spłaty nawet do 65 dni

Pożyczka do 1000 zł za 10 zł w Pożyczka Plus

Za pierwszą pożyczkę do 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł, RRSO 12,87%

Pierwsza pożyczka 2000 zł na 45 dni za 0 zł w Extra Portfel

Oferta dla nowych klientów, złóż wniosek poczekaj na decyzję, pożycz do 2000 zł nawet na 45 dni za 0 zł

Pożyczki do 20% taniej dla stałych klientów

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z bonusów

Przedłużenie spłaty o 30 dni za 274 zł w Pożyczka Plus

Nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, przedłuż spłatę nawet o 30 dni

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS