Start Holidays - kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

Marzy Ci się niezapomniana wycieczka, ale masz wrażenie, że Cię na nią nie stać? To nieprawda. Kod rabatowy Start Holidays jest rozwiązaniem, dzięki które upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Wyjedziesz, ale nie wydasz wszystkiego, co masz. Marka Start Holidays oferuje swoim klientom kupony rabatowe, które znacznie zmniejszają cenę wycieczek.

Ze Start Holiday polecisz do egzotycznej Toskanii, na słoneczną wyspę Grand Canarie albo do romantycznego Paryża. Ty wybierasz kierunek. Marka Start Holiday dba natomiast o to, by wycieczka była na Twoją kieszeń. Za małe pieniądze uda Ci się zgarnąć nawet ofertę wyjazdu all inclusive. Kody Start Holidays wynoszą zazwyczaj od kilkunastu do nawet 50%. Wycieczka 2 razy taniej? To możliwe.

Aktualne kupony i kody rabatowe Start Holidays

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O Start Holidays

Biuro podroży Start Holidays powstało po to, by kwestia ceny nie była przeciwnością do zwiedzania świata. Marka Start Holidays posiada w swojej ofercie ponad kilkadziesiąt kierunków wyjazdu. Spółka Start Holidays zajmuje się pośredniczeniem w korzystaniu z usług linii lotniczych oraz ofert hoteli i pensjonatów. Oferowane przez nią zniżki Start Holidays pozwalają Ci zaplanować wyjazd za mniejsze pieniądze niż te, które trzeba wydać w przypadku oferty standardowej.

fotolia_68365910_subscription_monthly_m-compressor

Start Holidays jest firmą pośredniczącą, która wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, który prowadzony jest przez marszałka województwa mazowieckiego. Każdy kupon Start Holidays uprawnia Cię do tańszego skorzystania z oferty lotu i pobytu w hotelu. Korzystanie z usług pośrednictwa świadczonych przez firmę ma kilka zalet. Do najważniejszych z nich nalezą: możliwość szybkiego zarezerwowania lotu oraz pokoju hotelowego, a także niska cena tych rezerwacji. Cała procedura rezerwacji to tylko 9 prostych kroków. Wybierasz kierunek, datę lotu, liczbę osób, hotel, w którym chcesz się zatrzymać, podajesz dane, wprowadzasz Start Holidays rabat i płacisz mniejszą cenę. Możesz też skorzystać z opcji dodatkowych, takich jak wynajem samochodu lub zamówić transfer z lotniska do hotelu.

toskania_str_tranz-1074x483

Najpopularniejsze sklepy

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS