Sympatia.pl – promocje, zniżki, kody i kupony rabatowe

Symapatia.pl to najstarszy i jednocześnie najpopularniejszy polski serwis randkowy. Dzięki niemu pobrało się już wiele par. Na Sympatii możesz poznać ludzi z Twojego miasta i z całego kraju. Możesz wymienić doświadczenia lub umówić się na spotkanie. Symaptia.pl jest własnością Grupy Onet, jednego z najprężniejszych wydawców internetowych. Portal działa nieprzerwanie już od 12 lat. Łączy ludzi, pozwala dzielić pasje i udostępnia zniżki Symaptia.pl, dzięki którym kontakty są jeszcze łatwiejsze.

Aktualne kupony i kody rabatowe Sympatia.pl

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O Sympatia.pl

Masz dość samotnego życia? Chcesz mieć przy sobie bliską osobę, ale trudno jest Ci ją poznać? Może dużo pracujesz, być może nie lubisz imprez? Kiedyś wiązało się to z utrudnionym poznawaniem ludzi. Teraz jest całkiem inaczej. Na portalu Sympatia.pl możesz poznawać ludzi online, bez wychodzenia z domu. Kody Sympatia.pl pozwolą Ci kupić taniej pakiet dostępu do wszystkich funkcji portalu. Normalnie pakiet ten kosztuje od kilkunastu do kilkuset złotych w zależności od tego, czy kupujesz go na miesiąc, czy na rok. Ze zniżką zapłacisz za niego mniej i możesz bez ograniczeń poznawać nowych ludzi.

Zakochać można się w każdy wieku. Czasami miłość przychodzi niespodziewanie. Z kierunku, w którym wcale jej nie szukaliśmy. Czasami jest też tak, że nie szuka się miłości, a zwyczajnego flirtu czy rozmowy. Nie ma znaczenia, w jakim celu chcesz poznawać nowych ludzi. Posiadając kod rabatowy Sympatia.pl, możesz to robić po prostu taniej. Za aktywację funkcji portalu zapłacisz mniej niż normalnie. Ale otworzy się przed Tobą dostęp do milionów profili atrakcyjnych kobiet i mężczyzn. Możesz rozmawiać, z kim chcesz. Umawiać się na randki lub tylko flirtować online.

sympatia-pl_1

O Sympatia.pl

Sympatia.pl to najstarszy i jednocześnie najpopularniejszy polski serwis randkowy. Dzięki niemu pobrało się już wiele par. Na Sympatii możesz poznać ludzi z Twojego miasta i z całego kraju. Możesz wymienić doświadczenia lub umówić się na spotkanie. Sympatia.pl jest własnością Grupy Onet, jednego z najprężniejszych wydawców internetowych. Portal działa nieprzerwanie już od 12 lat. Łączy ludzi, pozwala dzielić pasje i udostępnia zniżki Sympatia.pl, dzięki którym kontakty są jeszcze łatwiejsze.

sympatia-pl_2

Na portalu przez cały czas pojawiają się porady dla singli i funkcjonuje na nim także dział Cafe, który spełnia funkcję portalowego forum dyskusyjnego. Sympatia.pl organizuje imprezy i wyjazdy dla singli, współpracuje z ekspertami z zakresu relacji i psychologami. Udostępnia kompleksową platformę, dzięki której można spotkać partnera na całe życie lub tylko na chwilę – w zależności od potrzeb.

Jak wykorzystać kody rabatowe Sympatia.pl

Krok 1 – znajdź kupon

Przez cały czas pojawiają się u nas kupony Sympatia.pl. Wystarczy tylko, że je wyszukasz. Aktualnych ofert jest zazwyczaj przynajmniej kilka. Jeżeli zapiszesz się do subskrypcji powiadomień, to informacje o nowych rabatach dostaniesz prosto na swoją skrzynkę e-mailową.

Krok 2 – skopiuj kod rabatowy

Masz już odpowiedni rabat i gotowość do poznawania ludzi? Skopiuj wybrany kod promocyjny Sympatia.pl. Na urządzeniu mobilnym przytrzymaj go przez kilka chwil, a na komputerze zaznacz i wybierz opcję Kopiuj. Kupon przeznaczysz na zakup dostępu do wszystkich funkcjonalności portalu.

Krok 3 – wklej kod na stronie sklepu

Teraz wklej Sympatia.pl kod rabatowy na stronie płatności w serwisie Sympatia.pl. Dodatkowe możliwości zostaną odblokowane, kiedy tylko zaksięguje się Twoja płatność. Jeżeli płacisz przez SMS-a, dostęp uzyskasz nawet w ciągu kilku minut. Teraz możesz pisać wiadomości bez ograniczeń, wysyłać wirtualne prezenty i karty flirtu.

Najpopularniejsze sklepy

20% rabatu dla nowych użytkowników Groupon

Zarejestruj się i skorzystaj z kodu rabatowego na pierwsze zakupy

Maratony filmowe za 27 zł w kinach Helios

Kup bilet w wyznaczonym terminie i skorzystaj z promocyjnych cen

Bilety za 10 zł w czwartki w kinach Helios

Skorzystaj z promocji Kultura Dostępna, w czwartki o 18.00 bilety na wybrane polskie filmy za 10 zł

Rozrywka do 50 zł w Groupon!

Oferta dotyczy obszaru całej Polski, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :).

Rabat do -90% w Cdp.pl

Skorzystaj z kodu rabatowego, kup wybrane gry z rabatem nawet do -90% a otrzymasz jeszcze dodatkowy rabat w  wysokości 10%

Bilety na spektakle teatralne do -60% w Groupon

Sprawdź aktualne oferty, kupuj bilety do wybranych teatrów o 60% taniej

Gry planszowe do -84% w Cdp.pl

Skorzystaj z promocji, kup wybrane gry planszowe z rabatem nawet do -84%.

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS