T-Mobile - kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

T-mobile to jeden z największych polskich operatorów telefonii komórkowej. W T-mobile znajdziesz ofertę dla firm i dla klientów prywatnych, a także najnowsze telefony, laptopy, tablety i internet. T-mobile jest operatorem sieci telefonii komórkowej GSM 900/1800/1900, UMTS oraz LTE. Świadczy też usługi bankowe i prowadzi serwisy o grach, mediach oraz muzyce. Operator obsługuje ponad 12 milionów klientów i przez cały czas oferuje zniżki T-mobile dla tych, którzy chcą skorzystać z jego oferty.

Wcześniej sieć komórkowa T-mobile nosiła nazwę Era. Pod starą nazwą sieć działała od roku 1996 do 2011. W 2011 przeszła rebranding i renaming i przyjęła nazwę T-mobile, co miało się kojarzyć z nowoczesnymi, mobilnymi usługami. Kilka lat temu T-mobile (wtedy jeszcze Era) zajęła 5 miejsce w rankingu najcenniejszych polskich marek. Ofertę operatora wyróżnia przede wszystkim T-mobile promocja, która pozwala kupować taniej i cieszyć się z wysokiej jakości usług.

Aktualne kupony i kody rabatowe T-Mobile

Smartfony z rabatami do -800 zł w T-Mobile

Skorzystaj z wyprzedaży i kupuj smartfony w okazyjnych cenach
pobrań łącznie: 538 Oferta nieograniczona czasowo

25 zł za 10GB, nielimitowane rozmowy i SMSy w T-Mobile

Kup starter w T-Mobile i korzystaj z oferty na kartę, za 25 zł przez 30 dni 10GB Internetu, romowy...
pobrań łącznie: 3 Oferta nieograniczona czasowo

Superduet tylko 59,90 zł w T-mobile

teraz za dwa numery w pakiecie Superduet zapłacisz tylko 59,90 zł/mc
pobrań łącznie: 252 Oferta nieograniczona czasowo

O T-Mobile

Chcesz płacić mniej za rozmowy telefoniczne i Internet? W ofercie T-mobile znajdziesz dla siebie plan skrojony na miarę potrzeb. Z telefonów komórkowych korzysta dzisiaj większość ludzi. Praktycznie każdy, od dziecka po osobę starszą, ma przy sobie przez cały czas komórkę. Codziennie wykonujemy połączenia i piszemy SMS-y. Codziennie ponosimy też koszty tych połączeń i wiadomości. Kod rabatowy T-mobile pozwala te koszty ograniczyć. Dzięki niemu możesz dzwonić i pisać taniej.

W ofercie T-mobile są nowoczesne smartfony, tablety i laptopy. Jeżeli podpiszesz umowę, to nowy sprzęt dostaniesz dużo taniej albo za symboliczną złotówkę. Kody T-mobile pozwolą Ci też zmniejszyć rachunki za Internet. W skali roku będzie to ogromna oszczędność. O ile ubrania czy kosmetyki kupuje się raz na jakiś czas, o tyle za telefon i Internet płacimy ciągle. Jeżeli da się na nich oszczędzić, to w kieszeni zostaje naprawdę sporo pieniędzy. T-mobile promocje to najlepszy sposób na to, żeby lepiej dysponować swoim domowym budżetem. Skorzystaj z tej oferty i płać mniej. W T-mobile dostaniesz całkiem nowy standard usług telekomunikacyjnych.

 O T-Mobile

T-mobile to jeden z największych polskich operatorów telefonii komórkowej. W T-mobile znajdziesz ofertę dla firm i dla klientów prywatnych, a także najnowsze telefony, laptopy, tablety i internet. T-mobile jest operatorem sieci telefonii komórkowej GSM 900/1800/1900, UMTS oraz LTE. Świadczy też usługi bankowe i prowadzi serwisy o grach, mediach oraz muzyce. Operator obsługuje ponad 12 milionów klientów i przez cały czas oferuje zniżki T-mobile dla tych, którzy chcą skorzystać z jego oferty.

t_mobile_sklep_kupony_rabatowe86

Wcześniej sieć komórkowa T-mobile nosiła nazwę Era. Pod starą nazwą sieć działała od roku 1996 do 2011. W 2011 przeszła rebranding i renaming i przyjęła nazwę T-mobile, co miało się kojarzyć z nowoczesnymi, mobilnymi usługami. Kilka lat temu T-mobile (wtedy jeszcze Era) zajęła 5 miejsce w rankingu najcenniejszych polskich marek. Ofertę operatora wyróżnia przede wszystkim T-mobile promocja, która pozwala kupować taniej i cieszyć się z wysokiej jakości usług.

Oferta T-Mobile

Sieć komórkowa T-mobile ma w swojej ofercie propozycje dla klientów indywidualnych i biznesowych. W ramach oferty indywidualnej możesz mieć telefon na kartę, stacjonarny lub na abonament oraz interent. W ramach oferty dla firm można podpisać umowę na telefon stacjonarny, telefon na abonament oraz Internet. T-mobile rabat można wykorzystać na Internet stacjonarny oraz mobilny i skorzystać z jakości LTE, która gwarantuje dużą prędkość Internetu.

Plany abonamentowe w T-mobile dostosowane są do konkretnych klientów. Oznacza to, że płacisz dokładnie tyle, ile możesz. Jeżeli rozmawiasz i piszesz dużo, możesz skorzystać z abonamentu za 129,99 zł. Jeżeli mało, idealny będzie dla Ciebie plan za 69,99 zł. Najnowsza T-mobile promocja pozwala Ci wziąć telefon na abonament na pół roku za złotówkę miesięcznie. Przez pół roku zapłacisz tylko 6 zł i dodatkowo dostaniesz do tego najnowszego smartfona. Widziałeś wcześniej taką ofertę? Chyba nie, bo coś takiego to prawdziwa rewolucja. Warto zauważyć jeszcze, że do każdego z planów abonamentowych dostajesz pakiet Internetu LTE. Pakiet ten zawiera od 5GB do 10 GB, więc przez cały miesiąc surfujesz po sieci tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

t_mobile_sklep_kupony_rabatowe83

Kupon T-mobile możesz wykorzystać też na usługę MIX lub na Internet. W MIX-ie możesz wybierać z trzech różnych planów – za 25 zł, za 35 zł i za 50 zł. Wszystko zależy od tego, jak dużo korzystasz z telefonu i jaki chcesz kupić telefon. Najnowszego smartfona dostaniesz w usłudze już na 24 doładowania. To naprawdę będzie się opłacać, tym bardziej że są zniżki T-mobile.

W T-mobile możesz też wziąć internet na kartę lub na abonament. Starter na kartę kupisz już za 5 zł i otrzymasz na nim 1 GB transferu. Każdy następny GB będzie Cię kosztował następne 5 zł. Z tym że w tej ofercie jest T-mobile promocja, gdzie przy każdym doładowaniu dostajesz dodatkowe 12 GB Internetu. W ofercie Internetu domowego plany taryfowe zaczynają się od 19,99 i kończą na kwocie 34,99 zł o ofercie promocyjnej. Natomiast ofert regularna to od 39,99 zł do 69,99 zł.

t_mobile_sklep_kupony_rabatowe89

Historia T-Mobile

Zanim T-mobile stał się jednym z wiodących operatorów i zaoferował zniżki T-mobile, musiał przejść długą drogę. Od 1996 do 2011 roku sieć funkcjonowała pod nazwą Era. Jednakże zmieniające się warunki i oczekiwania klientów wymusiły zmianę identyfikacji wizualnej i nazwy. I tak 5 czerwca 2011 pojawił się T-mobile, czyli stara Era w nowym wydaniu. W miesiąc po rebranding T-mobile został sponsorem piłkarskiej Ekstraklasy. Od tego momentu rozgrywki toczone są pod nazwą T-mobile Ekstraklasa. W roku 2014 T-mobile rozszerzył swoje usługi i połączył siły z Alior Bankiem. Wtedy też uruchomiono T-mobile Usługi Bankowe, które świadczone są na bazie Alior Sync. Kupon T-mobile można zrealizować również na usługi bankowe.

t_mobile_sklep_kupony_rabatowe98

Przedłużanie umowy i przenoszenie numeru w T-Mobile

Jeżeli masz umowę w T-mobile i chcesz dalej korzystać z usług operatora, wystarczy że przedłużysz swoją umowę na następny okres. Możesz być pewien, że T-mobile zaoferuje Ci wtedy naprawdę dobre warunki. Jeszcze korzystniejsze niż te, na których zawierana była pierwotna umowa.

Zawsze możesz też przenieść swój numer do T-mobile. Może zdarzyć się tak, że Twój dotychczasowy operator nie gwarantuje Ci takich usług, jakie chcesz mieć. W takiej sytuacji konieczne jest, żebyś poszukał po prostu lepszej oferty. Wiesz już, że zniżki T-mobile są wysokie, a warunki umów korzystne. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przenieść swój numer właśnie do T-mobile. Z pewnością Ci się to opłaci. Przeniesienie numeru będzie przeprowadzone bez wstrzymania dostawy usług. Wszystkim zajmą się pracownicy T-mobile. Zagwarantują Ci jeszcze T-mobile rabat, dzięki któremu zauważysz sporą różnicę. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć odpowiedni wniosek. T-mobile poinformuje Cię dokładnie o momencie, w którym operator został zmieniony.

t_mobile_sklep_kupony_rabatowe101

T-Mobile dla firm

T-mobile posiada bardzo rozbudowaną i co najważniejsze korzystną ofertę dla firm. Możesz obsłużyć firmę kompleksowo i co najważniejsze zapłacić za to wszystko mniej dlatego, że jest T-mobile promocja. W jednym miejscu podpiszesz umowy na telefon stacjonarny, telefony komórkowe i internet. Jeśli chcesz poznać ofertę, to wystarczy tylko, że zostawisz numer kontaktowy do siebie. Konsultant T-moble skontaktuje się z Tobą i zaproponuje najlepsze rozwiązania. Masz wtedy możliwość skorzystania ze zniżki T-mobile na wybrane usługi. Możesz mieć pewność, że ta oferta będzie idealnie dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

Telefony, tablety i smartfony w T-mobile

Podpisanie umowy na abonament lub na mixa pozwala Ci korzystać taniej z najnowszych promocji i odebrać nowoczesny telefon. Świetne modele odbierzesz już za 3 zł, a za doładowanie zapłacisz od 30 do 100 zł, w zależności od długości umowy i modelu telefonu. Kupon T-mobile możesz zrealizować na różne usługi i zyskać pewność, że zaoszczędzisz. W T-mobile masz do wyboru telefony LG, Apple, Sony, Huawei, Samsung i wiele innych. Oferta zawiera właściwie wszystkie telefony, jakie są teraz na rynku. Ceny telefonów w MIX-ie i w abonamencie są różne. Zaczynają się od 3 zł, a kończą na kilkuset, w zależności od tego, jaki jest to model i jaka jest jego cena rynkowa.

Dlaczego warto skorzystać z oferty T-mobile?

Sieć komórkowa T-mobile gwarantuje klientom naprawdę dobre warunki usług. To natomiast przekłada się automatycznie na standard obsługi klienta. Jeżeli wykorzystujesz zniżki T-mobile to masz pewność, że usługi będą jeszcze tańsze. Kupując przez Internet, nie musisz nigdzie chodzić i nie tracisz czasu, a to jest bardzo ważne. W każdym przypadku masz pewność, że zapłacisz mniej, ale jednocześnie jakość świadczonych usług będzie najwyższa. T-mobile przykłada ogromną wagę do obsługi klientów.

t_mobile_sklep_kupony_rabatowe92

Zawsze możesz liczyć na dogodne warunki cenowe i propozycje dopasowane do Twoich potrzeb. T-mobile kupon zrealizujesz w prosty sposób, po prostu wpisując go na stronie internetowej operatora. Zawsze możesz też skontaktować się z działem obsługi, gdzie otrzymasz szczegółowe informacje oraz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

T-mobile przez cały czas podnosi standard swoich usług. Wie, że zadowolenie klientów możliwe jest tylko dzięki właściwemu dopasowaniu oferty. Dlatego też nie skupia się tylko i wyłącznie na własnych korzyściach, ale też na korzyściach klientów. T-mobile promocja zawsze jest szansą na to, żeby płacić mniej, ale mieć więcej. Ci, którzy z niej skorzystali, wiedzą, że był to bardzo dobry wybór. Przy przedłużaniu umowy mogą liczyć jeszcze na dodatkowe profity i to jest właśnie wspaniałe. Oferta T-mobile zadowoli każdego, kto potrzebuje dobrej jakości za niską cenę. Będzie idealna dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość świadczonych usług.

Jak wykorzystać kody rabatowe T-Mobile

1. Znajdź kupon

Istnieje prosty i skuteczny sposób na to, żeby oszczędzać na telefonie i Internecie. Wystarczy tylko, że znajdziesz na naszej stronie kupony T-mobile i wybierzesz dla siebie taki, który najbardziej Ci pasuje. Tych kodów może być wiele, bo promocje pojawiają się jedna za drugą. To bardzo dobrze, bo masz duży wybór i możesz skorzystać z dowolnej oferty. Po prostu znajdź dobrą ofertę.

2. Skopiuj kod

Jeżeli już ją masz, to skopiuj z niej kod. Kod promocyjny T-mobile możesz kopiować w czasie trwania promocji, bo tylko wtedy będzie można go wykorzystać. Zniżkę skopiujesz, korzystając ze skrótu klawiaturowego CTRL+C lub wybierając z prawokliku polecenie Kopiuj. Kupon można również przepisać, ale kopiowanie jest prostsze i szybsze, więc zalecamy właśnie tę formę. Wiesz, Twój czas jest ważny, dlatego warto wybierać proste rozwiązania.

3. Wklej na stronie sklepu

Jeszcze sekunda i skorzystasz z promocji. Wystarczy, że wkleisz T-mobile kod rabatowy na stronie T-mobile i wybrane usługi zgarniesz taniej. Rabat zostanie naliczony jeszcze przed płatnością. Jeśli włożysz wybrane usługi do koszyka i dodasz do formularza promocje T-mobile, to zostanie wygenerowany niższy rachunek. To takie proste jak nigdy wcześniej.

Najpopularniejsze sklepy

Darmowa dostawa

Przy zakupie za minimum 299 zł – bezpłatna dostawa w zlotewyprzedaze.pl

Darmowa rejestracja w eDarling

Zarejestruj się bezpłatnie na eDarling i znajdź swoją drugą połowę.

20% rabatu dla nowych użytkowników Groupon

Zarejestruj się i skorzystaj z kodu rabatowego na pierwsze zakupy

Nawet 26 GB Internetu za 5 zł w Virgin Mobile

Za dodatkowe 5 zł otrzymujesz 2 razy więcej Internetu aż do 26 GB w zależności od pakietu

Pierwsza pożyczka do 2000 zł za darmo w Net Credit

Przy pierwszej pożyczce do 2000 zł i terminowej spłacie – 0 zł kosztów.

Pakiety 3w1 od 8 zł w a2mobile

Przenieś numer do a2mobile i korzystaj z pakietów na rozmowy,smsy i Internet już od 8 zł

Złoty Numer od 0 zł w Virgin Mobile

Wybierz i zamów łatwy do zapamiętania numer już od 0 zł z pakietem lub bez

Sklepy o podobnym asortymencie

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS