UPC – kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

UPC to jeden z najbardziej lubianych dostawców telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu w Polsce. Na chwilę obecną firma dostarcza swoje usługi do ponad 2.5 miliona miejsc, w 140 miejscowościach w całym kraju.

Aktualne kupony i kody rabatowe UPC

Brak rabatów i promocji w tym sklepie

O UPC

Jeśli szukasz dobrego operatora, który zapewni bezawaryjne połączenie z telefonem, telewizją i Internetem, wybierz UPC. Dostawca ten oferuje szereg pakietów programów telewizyjnych w atrakcyjnych cenach, spośród których każdy wybierze ten najbardziej odpowiadający sobie, a także doskonałą prędkość Internetu.

Poszukiwania dobrego dostawcy telewizji cyfrowej, Internetu oraz telefonu kończą się właśnie na stronie internetowej UPC.pl. To doskonały wybór pod każdym względem – szczególnie wówczas, gdy oczekiwanie na rachunek od dotychczasowego dostawcy staje się Twoją comiesięczną zmorą. Jasne zasady świadczenia usług, brak kruczków w umowie, a także doskonała jakość połączenia – wszystko to sprawia, że UPC jest najczęściej wybieranym dostawcą telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu w Polsce.

To jednak nie wszystko: atrakcyjne ceny pakietów mogą być jeszcze niższe. Jak to możliwe? Wysoka jakość usług i orientacja na klienta sprawia, że UPC może przyznawać dodatkowe bonusy – jednym z nich są kody UPC, dostępne na stronie blip.pl. Zapewniają one dostęp do jeszcze niższych cen. Sprawdź, jak skorzystać z atrakcyjnych zniżek!

upc_kupony_rabatowe86

O UPC

UPC to jeden z najbardziej lubianych dostawców telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu w Polsce. Na chwilę obecną firma dostarcza swoje usługi do ponad 2.5 miliona miejsc, w 140 miejscowościach w całym kraju.

UPC – oferta

Oferta telewizji cyfrowej UPC to taki dobór kanałów, dzięki któremu każdy członek rodziny znajdzie zawsze coś dla siebie. Wybierać możesz między dostępem do 33, 102 i 144 programów. Internet UPC jest doceniany przede wszystkim ze względu na znakomity stosunek ceny do prędkości, a także dostępność. Do wyboru są aż cztery prędkości: 10 Mb/s, 30 Mb/s, 120 Mb/s oraz 250 Mb/s – wszystkie w niskich cenach.

upc_kupony_rabatowe95

Wybierając Internet UPC, otrzymasz nowoczesny, bezprzewodowy modem Wi-Fi a także antywirus, który możesz wykorzystać aż na 3 urządzeniach. UPC oferuje możliwość podpisania umowy na dostawę Internetu na 24 miesiące lub też instalacji bez okresu zobowiązania. Telefon stacjonarny w UPC to pakiety minut w atrakcyjnej cenie abonamentu. Decydując się na pakiety łączone, a więc telewizję i Internet (2 w 1) lub telewizję, Internet i telefon (3 w 1), możesz liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjną cenę.

upc_kupony_rabatowe92

Dzięki dostawcy UPC nie musisz także martwić się o zmianę miejsca zamieszkania – Twoje pakiety powędrują razem z Tobą! UPC umożliwia bowiem przeniesienie usług pod nowy adres, zupełnie za darmo. Jedynym ograniczeniem jest techniczna możliwość ich podłączenia pod wskazanym adresem. Łatwo możesz sprawdzić to jednak za pośrednictwem strony UPC – wystarczy wpisać miasto, ulicę i numer budynku, a w ciągu kilku chwil dowiesz się, czy podłączenie usług pod wskazanym adresem jest możliwe. Atrakcyjne zniżki UPC w postaci kodów rabatowych, dostępnych na stronie blip.pl to dodatkowa korzyść z wyboru UPC. Zobacz, jak łatwe może być oszczędzanie!

upc_kupony_rabatowe98

UPC – jak zamówić?

Jeśli zdecydowałeś się na UPC, nie musisz udawać się do salonu aby podpisać umowę. Wybrane usługi zamówisz w ciągu kilku chwil za pośrednictwem strony UPC.pl. Najpierw musisz sprawdzić, czy możliwe jest podłączenie UPC pod Twoim adresem. Wystarczy, że wpiszesz swój adres, a komunikat o dostępności usług UPC otrzymasz po chwili. Następnie wybierz interesującą Cię usługę lub promocję i kliknij „zamów”. Teraz pozostanie Ci już tylko wypełnienie prostego formularza zamówienia, w którym będziesz musiał podać swoje dane kontaktowe, adres oraz interesująca Cię datę instalacji.

upc_kupony_rabatowe101

Technik może zjawić się u Ciebie nawet następnego dnia. Nie musisz robić nic więcej – monter, który zjawi się w Twoim domu dokona pełnej instalacji i uruchomienia usług. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z nich natychmiast. Pamiętaj o tym, że kupon UPC dostępny na blip.pl dodatkowo obniży koszty!

Jak wykorzystać kody rabatowe UPC

Krok 1 – znajdź kupon

Kryterium, jakim kierujemy się przy wyborze dostawcy usług, jest zazwyczaj cena i atrakcyjność pakietu. Pod względem znakomitego połączenia tych dwóch czynników, UPC jest liderem. Dostęp do jeszcze bardziej korzystnych cenowo pakietów jest bardzo prosty – wystarczą trzy proste kroki. Pierwszym z nich jest skorzystanie z wyszukiwarki na stronie blip.pl i znalezienie za jej pomocą kodów promocyjnych, właściwych właśnie dla UPC. Po wpisaniu nazwy wyświetli się lista kodów. Wśród nich znajduje się kod promocyjny UPC, który wykorzystasz podczas zamawiania usług.

Krok 2 – skopiuj kod rabatowy

Znalezienie kuponu to nie wszystko – by móc go wykorzystać, musisz pozyskać jego treść. Z listy kodów wyświetlonych w poprzednim kroku wybierz taki UPC kod rabatowy, który uznasz za dający najlepszą zniżkę. W następnej kolejności kliknij w niego, a w ten sposób wyświetlisz jego zawartość. Teraz skopiuj ją i miej pod ręką. Za chwilę będziesz korzystać z kuponu!

Krok 3 – wklej kod na stronie sklepu

Ostatnią czynnością do wykonania jest wklejenie kodu w odpowiednim polu na stronie UPC, podczas finalizowania zamówienia. Koniecznie zrób to przed zaakceptowaniem transakcji, bowiem tylko wówczas rabat może zostać naliczony. To już wszystko – kod promocyjny UPC obniżył wartość Twojego zamówienia.

Najpopularniejsze sklepy

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS