Zaplo  – kody i kupony rabatowe, promocje, zniżki

Zaplo to internetowa firma pożyczkowa należąca do Grupy Kapitałowej 4finance Group – największej firmy pożyczkowej w całej Europie. W ciągu 7 lat funkcjonowania Zaplo udzieliło aż 7 milionów pożyczek online w 12 różnych krajach na całym świecie, co jest zdumiewającym wynikiem. Zaplo to marka, która stara się budować pozytywny wizerunek pożyczkodawcy i regularnie przestrzega klientów o tym, aby pożyczać odpowiedzialnie i świadomie. Ponadto specjalnie dla nich regularnie przygotowuje najlepsze promocje do wykorzystania podczas ubiegania się o pożyczkę. Poznaj aktualne promocje Zaplo!

Spółka 4finance Group działa między innymi w takich krajach jak Szwecja, Łotwa, Hiszpania, Dania, Finlandia, Polska i Litwa. Oferta marki zasługuje na uwagę ze względu na to, że firma udziela pożyczek na dłuższy okres czasu niż większość jej standardowych konkurentów na rynku finansowym. Zaplo wyróżnia się bardzo dobrą ofertą finansową z elastycznym harmonogramem spłaty, która jest dedykowana klientom w różnym wieku. Jeśli więc posiadasz zdolność kredytową i chcesz szybko uzyskać pieniądze na dowolny cel wystarczy sprawdzić Zaplo kody w sieci, aby podjąć przemyślaną decyzję o pożyczce online.

 

Aktualne kupony i kody rabatowe Zaplo

Przetestuj pożyczkę za 0 zł w Zaplo

Weź pożyczkę, a jak w ciągu 30 dni się rozmyślisz, zwróć tylko pożyczoną kwotę i nie płać...
pobrań łącznie: 2378 Oferta nieograniczona czasowo

Pożyczka do 7 000 zł bez zaświadczeń w Zaplo

Potrzebujesz pieniędzy? Weź pożyczkę nawet do 7 000 zł bez zaświadczeń o dochodach w Zaplo.
pobrań łącznie: 1392 Oferta nieograniczona czasowo

Zakończone kupony i kody rabatowe Zaplo

Promocja zakończona

Tylko 20% prowizji na pożyczkę w Zaplo

Tniemy Prowizję! Tylko 20% prowizji dla pożyczek na 3 miesiące.
 
Promocja zakończona

3 miesiące pożyczki za darmo w Zaplo.pl

Tylko teraz, weź pożyczkę przez Internet do 18.04 i ciesz się promocją. Organizator pod warunkiem terminowej płatności przez Uczestnika każdej z pierwszych trzech rat Pożyczki, zwróci Uczestnikowi...
 

O Zaplo

Szukasz sprawdzonej pożyczki online na okres 30 dni z dogodnym harmonogramem spłaty? Brakuje Ci oszczędności, szef spóźnia się z wypłatą na czas, a Ty martwisz się o jutrzejszy dzień? Bez obaw! Zaplo ma dla Ciebie bogatą ofertę pożyczek gotówkowych, które możesz uzyskać, nie wychodząc z domu! Do tego Zaplo kupony rabatowe pomogą Ci obniżyć koszt pożyczki i uzyskać najlepszą ofertę na rynku. To dzięki nim, zaciągnięcie zobowiązania finansowego nie będzie dla Ciebie obciążeniem. Zaplo to spółka finansowa oferująca przemyślane pożyczki ratalne bez wychodzenia z domu. Dzięki temu weźmiesz pożyczkę ratalną nawet do 10 000 złotych z maksymalnym okresem spłaty rozłożonym na 24 miesiące. Poznaj aktualne promocje Zaplo!

Aktualne promocje w Zaplo

Zastanawiasz się, co Zaplo przygotowało dla klientów takich jak Ty? Pożyczki w Zaplo wyróżniają się elastycznością i wygodnymi ratami, które możesz dostosować w 100% do siebie. Sprawdź jakie zniżki Zaplo ma dla Ciebie i skorzystaj z oferty szybkiej pożyczki ratalnej bez zbędnych formalności! Jeśli szukasz naprawdę atrakcyjnej pożyczki online z możliwością rozłożenia rat według własnych potrzeb, sprawdź kody Zaplo w sieci. To właśnie dzięki nim, możesz skorzystać ze specjalnych promocji i otrzymać pożyczkę taniej!

pozyczki-zaplo-kody-rabatowe

Wymagania Zaplo do otrzymania pożyczki

Głównym wymogiem otrzymania pożyczki w Zaplo są stałe dochody, czyli zdolność kredytowa pożyczkobiorcy, która jest dokładnie sprawdzana przez firmę. Zaplo kieruje swoją ofertę do osób młodych, osób w średnim wieku jak i seniorów do 70 roku życia tak więc o pożyczkę nie mogą starać się osoby poniżej 18-stego roku życia. Aby otrzymać pożyczkę trzeba posiadać polskie obywatelstwo, mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce, a także konto bankowe i czystą historię kredytową w BIK.

Kolejny wymóg to posiadanie aktywnego konta użytkownika w serwisie Zaplo.pl, które w każdej chwili możesz samodzielnie utworzyć, jeśli jeszcze go nie posiadasz. Na stronie internetowej Zaplo znajdziesz wygodny w obsłudze kalkulator, który pomoże Ci policzyć ostateczne koszty pożyczki w zależności od wysokości wnioskowanej kwoty i przewidywanego okresu spłaty.

Ponadto w sieci wirtualnej możesz trafić na aktualne kody rabatowe Zaplo, dzięki którym zyskasz nie tylko oszczędności na koszcie pożyczki, ale także znajdziesz najlepsze oferty dla siebie. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnych suwaków i określisz swoje wymagania dotyczące pożyczki. Zaplo udziela pożyczek i nie wymaga zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Jednak warto pamiętać, że ograniczeniem jest wnioskowana kwota. W takim przypadku o pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach można ubiegać się do kwoty 5000 złotych.

wyjazd-pozyczka-zaplo-okazje

Jak wyglądają formalności w Zaplo?

Interesuje Cię szybka pożyczka online od Zaplo? Chcesz wiedzieć, jak ją uzyskać? Przede wszystkim, aby uzyskać pożyczkę od Zaplo wystarczy złożyć wniosek bez wychodzenia z domu. W Zaplo pożyczanie jest proste i przyjemne! Zacznij od określenia kwoty, jakiej potrzebujesz, aby spełnić konkretne cele. Pomoże Ci w tym kalkulator online, za pomocą którego wyliczysz dokładnie ratę swojej pożyczki i czas trwania takiego zobowiązania finansowego. Zaplo udziela pożyczek już od 1000 złotych, a maksymalna kwota, jaką można uzyskać od tego pożyczkodawcy to 10 000 złotych.

prezent-pozyczka-zaplo-okazja

Kiedy otrzymasz pieniądze?

Możesz obniżyć koszt otrzymania pożyczki, wykorzystując swój kod Zaplo. Spełniając wszystkie wymogi formalne takie jak zdolność kredytowa, czysta historia w BIK, źródło dochodów lub poręczyciel skracasz czas swojego oczekiwania. Pieniądze z pożyczki możesz otrzymać już po kwadransie pod warunkiem, że posiadasz konto w tym samym banku co firma pożyczkowa! Okres spłaty pożyczki może wynosić od 3 do 24 miesięcy, w zależności od realnych możliwości spłaty pożyczkobiorcy.

Jak uzyskać pożyczkę? Przede wszystkim dobrze przemyśl swoją decyzję o pożyczce w Zaplo i gdy już podejmiesz decyzję, kliknij przycisk „Wnioskuj o pożyczkę”, aby w kolejnych krokach wypełnić swój wniosek o pożyczkę online. Następnie ustal kwotę wnioskowanej pożyczki a także wysokość raty, którą możesz dostosować do swoich możliwości finansowych. Pamiętaj o tym, aby wykorzystać swój Zaplo kupon rabatowy, który pomaga uzyskać korzystną ofertę.

oferta-zaplo-pozyczka-okazja-prezent-kody

Jakie formalności są ważne?

Kolejny krok to zatwierdzenie swojej decyzji przez kliknięcie przycisku „Chcę pożyczkę”. Następnie wypełnij wniosek wymaganymi danymi i prześlij go bezpiecznie do pożyczkodawcy. Ostatni krok to wykonanie przelewu w celu zweryfikowania własnych danych bankowych. Możesz tego dokonać w tradycyjny sposób, przelewając 1 grosz na konto Zaplo lub korzystając ze specjalnej aplikacji bankowej. Następnie oczekuj na decyzję pożyczkową i oczekuj na pieniądze od Zaplo. Pamiętaj też o regularnym sprawdzaniu jakie  Zaplo rabaty pojawiają się w Internecie, aby znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

O czym jeszcze pamiętać? Aby uzyskać pożyczkę od Zaplo potrzebujesz dowodu osobistego. W niektórych sytuacjach możesz zostać poproszony o przygotowanie dokumentu potwierdzającego wysokość Twoich dochodów. Może nim być m.in. Formularz ZUS RMUA, zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy, zaświadczenie emerytalne. Pieniądze możesz otrzymać na konto bankowe w ciągu 15 minut, pod warunkiem, że posiadasz konto w Alior Bank, Getin Bank lub PKO Banku Polskim. Natomiast jeśli posiadasz konto bankowe w innym banku – otrzymanie gotówki z pożyczki jest uzależnione od godzin trwających sesji bankowych.

zaplo-pozyczki-wakacje-kody-rabatowe

Jeśli uda Ci się spłacić pierwszą pożyczkę w Zaplo i za jakiś czas będziesz potrzebować kolejnych środków pieniężnych – możesz otrzymać drugą pożyczkę. W tym celu wystarczy zalogować się do swojego Panelu Klienta na stronie internetowej Zaplo, określić kwotę pożyczki i wysokość miesięcznej raty, a także uzupełnić brakujące dane. Następny krok to oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku pożyczkowego. Aktualne promocje też są godne twojej uwagi!

Co warto wiedzieć o pożyczkach z Zaplo?

Pożyczki pozabankowe w Zaplo udzielane są już od kwoty 1000 zł do 10 000 zł na okres od trzech do 24 miesięcy, więc możesz zdecydować czy potrzebujesz małej kwoty pieniędzy na pokrycie bieżących wydatków czy szukasz pożyczki, dzięki której zyskasz więcej gotówki, a raty rozłożysz w czasie. Zaplo za dodatkową opłatą udziela „wakacji pożyczkowych”, dzięki którym możesz odłożyć spłatę pożyczki o jeden miesiąc.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie spłacić swojego zobowiązania – możesz po prostu zrobić sobie przerwę. Zaplo doskonale rozumie swoich klientów, dlatego oferuje coś jeszcze dla swoich klientów. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie spłacić zobowiązania w terminie – możesz skorzystać z opcji wakacji pożyczkowych. Priorytetem dla marki jest nie tylko elastyczna oferta, ale także profesjonalna obsługa klienta,

O Zaplo

Zaplo to internetowa firma pożyczkowa należąca do Grupy Kapitałowej 4finance Group – największej firmy pożyczkowej w całej Europie. W ciągu 7 lat funkcjonowania Zaplo udzieliło aż 7 milionów pożyczek online w 12 różnych krajach na całym świecie, co jest zdumiewającym wynikiem. Zaplo to marka, która stara się budować pozytywny wizerunek pożyczkodawcy i regularnie przestrzega klientów o tym, aby pożyczać odpowiedzialnie i świadomie. Ponadto specjalnie dla nich regularnie przygotowuje najlepsze promocje do wykorzystania podczas ubiegania się o pożyczkę. Poznaj aktualne promocje Zaplo!

zaplo-wakacje-pozyczka-wyjazd-okazja

Spółka 4finance Group działa między innymi w takich krajach jak Szwecja, Łotwa, Hiszpania, Dania, Finlandia, Polska i Litwa. Oferta marki zasługuje na uwagę ze względu na to, że firma udziela pożyczek na dłuższy okres czasu niż większość jej standardowych konkurentów na rynku finansowym. Zaplo wyróżnia się bardzo dobrą ofertą finansową z elastycznym harmonogramem spłaty, która jest dedykowana klientom w różnym wieku. Jeśli więc posiadasz zdolność kredytową i chcesz szybko uzyskać pieniądze na dowolny cel wystarczy sprawdzić Zaplo kody w sieci, aby podjąć przemyślaną decyzję o pożyczce online.

Co jeszcze wyróżnia Zaplo na tle innych firm?

Firma wyraźnie wyróżnia się elastyczną ofertą finansową tak, aby każdy klient mógł znaleźć wygodną pożyczkę ratalną dla siebie i dostosować spłatę do swoich możliwości finansowych. Wbrew pozorom to bardzo istotne, aby pożyczać odpowiedzialnie i dwa razy przemyśleć decyzję o pożyczeniu pieniędzy. Mała liczba formalności, a także dość intuicyjna strona internetowa to nie jedyne plusy Zaplo.

Do najważniejszych z nich należy szybka i dokładna obsługa klienta, czego dowodem jest codziennie czynne Biuro Obsługi Klienta. Ponadto elastyczne raty pożyczki, a także szybki dostęp do pieniędzy to kwestie bardzo ważne w podjęciu decyzji o pobraniu takiego zobowiązania. Szczególnie w sytuacjach nagłych, gdy liczy się czas i potrzebujemy gotówki od ręki. Ponadto firma dba o swoich klientów, regularnie oferując kupony rabatowe Zaplo, które pomagają w wybraniu najkorzystniejszej oferty pożyczkowej. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie spłacić pożyczki – możesz skorzystać z opcji przedłużenia spłaty o 30 dni.

Jak wykorzystać kody rabatowe Zaplo

Potrzebujesz gotówki na dowolnie wybrany cel? Skorzystaj z Zaplo i wyszukaj dla siebie najlepsze oferty pożyczkowe od sprawdzonej firmy pożyczkowej! Sprawdzaj regularnie w sieci, jakie rabaty Zaplo ma przygotowane dla swoich klientów i znajdź najlepszą ofertę dla siebie. Jak wykorzystać swój kupon rabatowy Zaplo, aby uzyskać dodatkowe bonusy? Przede wszystkim sprawdź poniższe kroki, które pomogą Ci podjąć decyzję o pożyczce i pomogą wykorzystać promocje Zaplo.

Krok 1 – Wybierz kupon z listy

Z listy dostępnych kuponów rabatowych na Blip.pl wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Przed wyborem dokładnie przeanalizuj każdą z ofert i sprawdź do kiedy możesz skorzystać z kuponów. Czasami Zaplo kupony są ograniczone czasowo, innym razem są dostępne bez limitów.

Krok 2 – Sprawdź szczegóły promocji

Następnie wybierz swoją promocję i dokładnie zapoznaj się z jej warunkami. Wybierz swój kupon rabatowy Zaplo, z którego możesz skorzystać podczas składania wniosku o pożyczkę.

Krok 3 – Wykorzystaj swój kod

Zatwierdź kod kuponu, a strona, na której się znajdujesz automatycznie, przekieruje Cię dalej, abyś mógł wygodnie i bezpiecznie skorzystać z rabatu.

Najpopularniejsze sklepy

Pożyczki do 5000 zł na 45 dni w Extra Portfel

Dołącz do grona stałych klientów, pożyczaj na atrakcyjnych warunkach do 5000 zł nawet na 45 dni

Rabaty dla stałych klientów Lendon

Zarejestruj się, pożyczaj regularnie i korzystaj z indywidualnych rabatów dla stałych klientów

Pożyczka na każdą okazję do 5000 zł w Pożyczka Plus

Pożyczaj do 5000 zł, skorzystaj z elastycznego terminu spłaty nawet do 65 dni

Pożyczka do 1000 zł za 10 zł w Pożyczka Plus

Za pierwszą pożyczkę do 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł, RRSO 12,87%

Pierwsza pożyczka 2000 zł na 45 dni za 0 zł w Extra Portfel

Oferta dla nowych klientów, złóż wniosek poczekaj na decyzję, pożycz do 2000 zł nawet na 45 dni za 0 zł

Pożyczki do 20% taniej dla stałych klientów

Dołącz do programu lojalnościowego i korzystaj z bonusów

Przedłużenie spłaty o 30 dni za 274 zł w Pożyczka Plus

Nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w terminie, przedłuż spłatę nawet o 30 dni

(c) 2016 Blip.pl
Realizacja: ASPER BROTHERS